آموزش تعمیرات برد الکترونیکی 100%عملی و تخصصی پشتیبانی نامحدود پس از دوره | آموزشگاه کاسپین تبریز

این دستگاه سه ترمینال می تواند جریان یا جریان ولتاژ را تنظیم کند و در عین حال به عنوان یک سوئیچ برای سیگنال های انواع الکترونیک عمل می کند. مواد یک نیمه هادی بین مواد یک هادی واقعی و یک عایق قرار دارد. وظیفه ترانزیستور تقویت یا سوئیچ کردن سیگنال های الکترونیکی و توان الکتریکی و تنظیم جریان یا جریان ولتاژ در مدار است و این تنها به دلیل وجود نیمه هادی ها امکان پذیر است. علاوه بر این، به روز کردن اطلاعات، میزان ساعات کاری، وجدان کاری، مشتری مداری، تحویل به موقع کار و … نیز می توانند روی میزان درآمد ماهیانه تعمیرکار اثر بگذارند.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی 100%عملی و تخصصی پشتیبانی نامحدود پس از دوره | آموزشگاه کاسپین تبریز

همچنین نباید سعی کنید PCB هایی را که تولیدکنندگان نسبت به تعمیر قطعات آن هشدار داده اند ، تعمیر کنید. آهن لحیم کاری را روشن کرده و اجازه دهید تا 450 درجه سانتیگراد گرم شود. اما در صورتی که از سرمایه کافی برای انجام این کار برخوردار نیستید می توانید در شرکت های خدماتی و تعمیراتی که در سطح شهر وجود دارند استخدام شده و حقوقی را به صورت ماهیانه و یا پورسانتی از شرکت دریافت نمایید. برد دستگاه و قطعات قرار گرفته بر روی آن باید از نظر تمیز بودن، عدم تغییر رنگ و داشتن علائم سوختگی، نبودن گرد و غبار بر روی آنها و قطع نبودن اتصالات بررسی شود. مدت زمان دوره 60 ساعت می باشد و طی مدت سه هفته در کارگاهای مجهز به تجهیزات روز به صورت صد در صد عملی برگزار میشود. کلاس ها به صورت عملی برگزار شده و برای یاد گیری بیشتر پرسش و پاسخ انجام می شود.

آموزش تعمیرات برد انواع سیستم حفاظتی سیستم حفاظتی و امنیتی

در این بخش، آموزشگاه آپادانا در تبریز به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های تعمیرات برد الکترونیک شناخته می‌شود. عیب یابی برد اولین چیزی است که یک تعمیرکار برد الکترونیکی باید در آن مسلط باشد. عیب یابی برد باید در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون آسیب زدن به قطعات مختلف باشد و پس از عیب یابی تعمیر قطعه ای خاص یا تعویض آن در برد با دقت انجام گیرد. ما به همه شرکت کنندگان دوره درک اولیه برخی از متداول ‌ترین اجزای الکترونیک را ارائه می ‌دهیم و به آن ها یاد می ‌دهیم که چگونه از تجهیزات تست برای آزمایش قطعات در مدار و خارج از مدار استفاده کنند.

  • البته این کاری زمان بر می باشد و در آن مباحث تئوری به شما آموزش داده نمی شود.
  • و پس از اتمام این دوره دانشجو قادر خواهند بود بدون هیچ ترسی تعمیرات تمام برد های الکترونیکی صنعتی و برد لوازم خانگی را قبول کنند و به در آمد عالی در این حوزه برسند .
  • اما خوبی مشاغل فنی نسبت به دیگر مشاغل این می باشد که نیاز به سرمایه اولیه بسیار زیادی وجود ندارد.
  • خراب شدن و یا از کار افتادن برد الکترونیکی در دستگاه های مختلف، منجر به از کار افتادن دستگاه مورد نظر می گردد.
از جمله وسایل مورد استفاده هستند.برای تهیه این ابزار و وسایل با جنس متوسط البته میتوان با حدود 10 تا 12 میلیون تومان سرمایه اولیه شروع به کار کرد. 1- نوسان برق ورودی یکی از بیشترین دلایل خرابی بردهای الکترونیکی میباشد که در سالهای اخیر با توجه به قطعی برق این نوسان بیشتر اتفاق افتاد و باعث خرابی تعداد زیادی از بردهای الکترونیکی شد. سایت پرچم با در نظر گرفتن اینکه اطلاعات شما در زمینه ی الکترونیک صفر می باشد آموزش را شروع می کند بنابراین کار آموزان رشته های دیگر نیز می توانند در این دوره شرکت کنند . برای تعمیر آنها شما باید با این برد ها اشنا شوید و ارور ها را بشناسید و روش تعمیر هر ارور را بلد باشید.

مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

بعد از مشاهده کامل دوره و آمادگی کامل شما ، با ارسال تیکت آمادگی خود را جهت انجام آزمون به ما اطلاع می دهید و تایم برگزاری آزمون به شما اطلاع داده می شود . در تایم مشخص شده در آزمون آنلاین که به صورت 4 گزینه ای برگزار می گردد شرکت می نمایید و پس از قبولی در آزمون گواهی شما صادر می گردد. دوره ها در محیط کار عملی و یا استودیوی نمای دانش ضبط شده اند . این آموزش به نحوی تهیه شده است که کاربر معمولی که فقط قصد نگهداری و تعمیرات وسایل منزل خود را دارد ،به راحتی بعد از دیدن آموزش قادر به این کار خواهد بود. با انتخاب این آپشن مشاورین ما جهت ارزیابی اولیه شما و ارئه ی رهنمایی های لازم با هدف پایه ریزی مسیری صحیح برای راه اندازی کسب و کار … و همچنین در این آموزش یاد خواهید گرفت که از روی سرویس منوال مدار یا data sheet چجوری بخونید و در هنگام عیب یابی چطور ازش استفاده کنید.