آموزش رایگان سئو

بخصصوص روشهایی را که همه اجرا می کنند و می دانند باعث میشود آنها هم رتبه مناسبی کسب کنند ، بنابرین شما باید همیشه بروز باشید و تلاش بیشتری نسبیت به رقیبان خود انجام بدهید . فرض کنید شما در عنوان مطلب خود از یک جمله طولانی استفاده کرده اید و اگر بخواهید همان جمله طولانی را در آدرس url سایت خود قرار بدهید این مورد با نکته شماره 1 یعنی کوتاه بودن آدرس صفحات و مقالات در تضاد است . اگر در آدرس سایت خود از حروف کوچک استفاده کنید و همان مطلب را یک بار دیگر با حروف بزرگ در آدرس سایت خود استفاده کنید این محتوا برای موتورهای جستجو دو محتوای جداگانه به حساب می آید . نکته 13 : استفاده از کلمات فارسی یا … نکته 3 : بهینه سازی سایت با بهینه سازی یک صفحه از سایت متفاوت است . به عبارت ساده هرچقدر سایت شما سریعتر از سایت های دیگر لود شود از نظر گوگل سایت شما معتبر و برای نشان دادن شما در رتبه های بالا مناسب تر است. اندازه گیری سرعت لود شدن سایت امروزه یکی از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی سرعت وبسایت شما می باشد.

تکنیک های سئو به روش هایی گفته می شود که با انجام آنها تاثیرات این روش ها را بر روی افزایش رتبه خود در نتایج گوگل ببینید مجله خبری learn-seo . بعضی از افراد ممکن است از تاثیر آدرس در سئو و بهینه سازی سایت خود مطلع نباشند و این نکاتی که اینجا گفته میشود را رعایت نکنند . تا جای ممکن آدرس و یا همان url های خودتان را کوتاه کنید . چون این حروف برای ربات ها اهمیتی ندارد و تا جای ممکن فیلتر خواهند شد . در این سایت شما هیچ موضوع تکراری و صرفا تئوری را نخواهید آموخت همچنین به شما قول میدهم تا جای ممکن آخرین قوانین ،فاکتورها و الگوریتم های گوگل را برای شما بیان کنم. بعضی از مواردی که خواهید آموخت ممکن است در بالا آمدن برگه ها یا صفحات سایت شما تاثیرگذار باشد ، اما تکنیک ها و اصولی وجود دارد که شما با انجام آنها میتوانید روی کل نتایج وبسایتتان تاثیر مثبت بگذارید . این مورد هنوز بصورت صدرصد مشخص نیست که آیا ما باید حتما از زبان فارسی در url سایت خود استفاده کنیم و یا زبان انگلیسی چون استفاده از هرکدام رتبه شما را کاهش نخواهد داد اما موضوعی که مطرح است این است که برای کسب رتبه بهتر کدام مورد بهتر است ؟

نه معلوم است که نه شما در حال ساخت آدرس سایت برای یک صفحه یا مقاله هستید اگر علاقه زیادی به هشتگ گذاری دارید به شما اپلیکیشن اینستاگرام را توصیه می کنم دراینجا جواب نمیدهد خود را خسته نکنید چون هیچ تاثیر مثبتی ندارد . نکته 10: به دنبال کسب نتیجه پایدار باشید نه این فقط یک بار رتبه بگیرید و رها مجله خبری learn-seo کنید. این موضوع برخلاف آن چه که فکر می کنید نه خیلی آسان و نه خیلی سخت است . بازهم به فکر فریب دادن خزندهای موتورهای جستجو هستید ؟ هرچه آدرس یا url بلندتر باشد و شما از کلمه کلیدی خود با فاصله بیشتری ازابتدای آدرس استفاده کرده باشید این نکته را به ربات های گوگل بیان می کنید که با اینکه من از کلمه کلیدی در آدرس خودم استفاده کرده ام اما برایم این کلمه کلیدی اهمیت چندانی ندارد . خوب اگر از اولین نکته تا حالا ذهن شما درگیر این است که تا چه حدی یک آدرس سایت باید کوتاه باشد جواب این است هرچه کوتاه تر بهتر ولی میخواهم یک معیار مناسب به شما بدهم تا خیالتان راحت باشد تا به راحتی این کار را انجام بدهید .

سایت یاهو 3.78 % از ترافیک را به سمت سایتها میفرستد . سایت بینگ 3.72 % از ترافیک را به خود اختصاص داده است . پس از همین حالا فقط مهمترین موارد را در آدرس url بکارببرید و از استفاده هرگونه حروف بی ربط پرهیز کنید . اگر درباره کلمه کلیدی آگاهی دارید بهتر است بگوییم همینجا اولین جایی است که باید از کلمه کلیدی مقاله و یا صفحه مورد نظر خود در آدرس آنها استفاده کنید . در واقع بازی یا رقابت شما از اینجا تازه شروع می شود . البته روشی که حرفه ای تر است و خود گوگل پیشنهاد می کند ابزار سرچ کنسول خودش و یا همان وبمستر تولز سابق گوگل می باشد که در یک آموزش دیگر آن را به شما یاد خواهم داد . از این به بعد هر وقت سایت شما آنلاین نباشد برای شما یک ایمیل ارسال خواهد شد تا شما از آن آگاه بشوید . بنابراین سعی کنید همیشه از یک استاندارد یکسان برای آدرس های خود استفاده کنید . نکته 8 : سایت شما یک بار بهینه نمی شود بلکه همواره باید بهینه سازی شود. نکته 7 : برای کسب رتبه در صفحه اول یا رتبه یک کمی هزینه کردن منطقی است.