آیا ما چاله خود را با هوش مصنوعی مولد حفر می کنیم؟ • Yoast

آیا به طور مرتب برای وب سایت یا وبلاگ خود مطالب می نویسید؟ سپس احتمالاً احساس خیره شدن به یک سند خالی را می دانید زیرا نمی دانید از کجا شروع کنید. ابزارهای هوش مصنوعی می توانند این مشکل را حل کنند. شما به سادگی از یک ابزار هوش مصنوعی می خواهید که یک طرح کلی بنویسد و مشخص کنید که در چه موضوعاتی می خواهید بحث کنید. یا شاید برای نوشتن پاراگراف اول به ابزار هوش مصنوعی نیاز داشته باشید چیزی در صفحه. در حین خواندن پاراگراف تولید شده خود، به احتمال زیاد ایده ها شروع به جریان می کنند. شما به زودی می نویسید!

انتقاد پذیر باشید!

استفاده از ابزارهای مولد هوش مصنوعی برای کار می تواند بهره وری شما را تا حد زیادی بهبود بخشد زیرا می توانند به سرعت محتوا تولید کنند. آنها همچنین سریع و ارزان هستند. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، ابزارهای هوش مصنوعی می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند زیرا ممکن است نیازی به استخدام یک سازنده محتوا نداشته باشید. به علاوه، از آنجایی که ابزارهای هوش مصنوعی همچنان به یادگیری ادامه می دهند، می توانند در طول زمان نتایج بهتری به شما ارائه دهند.

چرا این می تواند مشکلاتی ایجاد کند

سیندی مدیر محتوا در Yoast است. او پست های وبلاگ را می نویسد و بهینه می کند و از نوشتن محتوایی لذت می برد که به مردم کمک می کند محتوای بهتری برای سایت و کاربران خود ایجاد کنند.

آواتار سیندی پلمنبع

با این حال، وقتی از ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید پست ها یا متون واقعی استفاده می کنید، خوب است که انتقاد کنید. همانطور که اشاره کردیم، ابزارهای هوش مصنوعی می توانند مغرضانه باشند. و ممکن است در اطلاعات خود نادرست باشند. شما همیشه باید قطعه تولید شده خود را بخوانید و هر ادعایی را که متن مطرح می کند بررسی کنید. علاوه بر این، می‌خواهید با توجه به زبانی که استفاده می‌شود، اطمینان حاصل کنید که محتوا با ارزش‌های برند شما مطابقت دارد، زیرا ممکن است فراگیر نباشد. خوشبختانه، اگر از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید، می توانید از ویژگی زبان فراگیر برای بررسی مجدد محتوای خود استفاده کنید.

یک بازنویسی مناسب به آن بدهید تا مال شما شود

یکی از مزایای بزرگ استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی کارایی آنهاست. آنها ارزان و سریع هستند، به این معنی که شما نیازی به استخدام یک تیم بازاریابی کامل ندارید. دقیقاً به همین دلیل است که ابزارهای هوش مصنوعی ممکن است مشکل ساز باشند. آنها تهدید می کنند که مشاغل خاصی را منسوخ می کنند. و شما باید تعجب کنید که آیا منطقی است که هوش مصنوعی هنر را در دست بگیرد، که ممکن است کدام را بیشتر در نظر بگیرد. انسان از همه مشاغل

داده های بد

ابزارهای مولد هوش مصنوعی می توانند برای مشاغل کوچک بسیار مفید باشند. اما مانند هر فناوری دیگری، معایبی نیز دارد. می تواند مغرضانه یا به شدت نادرست باشد. به همین دلیل است که باید از هوش مصنوعی به عنوان الهام بخش برای شروع فرآیند خلاقیت خود استفاده کنید و همیشه محتوای تولید شده خود را بخوانید و بازنویسی کنید. به نظر ما، هوش مصنوعی باید تقویت شود، نه جایگزین انسان.