اتاق فرار ترسناک ویرا پارک بهترین اسکیپ روم ترسناک در تهران-آل اسکیپ

به همین دلیل در طول یک تا دو ساعت اختصاص داده شده برای تجربه بازی در این محیط، باید بتوانید انواع معماهای مختلف را در شرایطی که گاهی ترس شدیدی را به همراه دارد و گاهی خنده و هیجان در آن به چشم میخورد، حل کنید. در این اتاق فرار چند سناریو طراحی شده است که همگی ژانر ترس و وحشت و هیجان را با هم دارند. به عنوان مثال در Codebreakers شما باید تلاش کنید تا معماهای متعددی را حل کنید تا بتوانید نازی ها را در جنگ جهانی دوم شکست دهید. کوچکترین اشتباه در این بازی به معنای از بین رفتن شهر محل سکونتتان خواهد بود و به همین دلیل باید دقت بسیار بالایی داشته باشید. شما در یک تراژدی ترسناک و معمایی از پیش برنامه‌ریزی شده قرار می‌گیرید و باید به همراه هم تیمی‌های خود، از مرحله‌ای به مرحله‌ی دیگر عبور کنید تا به هدف خود برسید.

مجموعه اسکیپ هوم

هانتد هاوس یکی از جذاب‌ترین اتاق فرار در تهران و سمت جنوب آن است. هانتد هاوس در محدوده شهرری واقع شده است و با دارا بودن پرسنل جوان و پر هیجان، شرایط عالی برای شرکت در اتاق فرار ترسناک را فراهم می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام hauntedescape_ir از رزرو و آدرس این مجموعه مطلع شوید. بدون شک یکی از مکان‌های تفریحی و سرگرمی سال‌های اخیر در دنیا و ایران اتاق فرار است که در بین جوانان طرفداران بسیار زیادی دارد.

استفاده از اتاق فرار با طراحی اسکیپ روم دات آی آر، یکی از بهترین تجربیات شما خواهد بود. در اتاق فرار ترسناک، ماجراها، نورپردازی و موسیقی برای ترساندن شما به کار گرفته شده‌اند. همچنین معمولا در این اسکیپ روم‌ها از اکتورها یا بازیگران هم استفاده می‌شود.

این اتاق فرار با دارا بودن جذاب‌ترین سناریو‌های معمایی می‌تواند نظر شرکت کنندگان در اتاق فرار را جلب کند. پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده در این اتاق فرار، بهترین سطح از سرویس دهی را دارند. توجه داشته باشید که برای شرکت در این اتاق فرار، نیاز به پیش زمینه قبلی ندارید و همه چیز توسط پرسنل قبل از شروع سانس اتاق فرار برای تیم شما، شرح داده می‌شود. از دیگر ترسناک ترین و معروف ترین اتاق فرار های موجود در جهان را اتاق فرار HORROR ESCAPE شکل داده است که سناریو و ژانر استفاده شده در این اتاق فرار واقعا بی نظیر بوده و شما می توانید ترسی تا سر حد مرگ را تجربه نمایید.

امید بر آن است تا در تمام مجموعه های اتاق فرار در ایران علی رغم توجه به میزان هیجان بازی به کیفیت، سناریو و فضاسازی اتاق فرار نیز توجه کافی صورت گیرد تا صرفاً شاهد رشد و افتتاح اتاق فرار با ژانر وحشتناک نباشیم. در حال حاضر اتاق فرار با ژانر دلهره آور، ترسناک و ژانر وحشت طرفداران و مخاطبانی بیش از سایر ژانرها در ایران به خود اختصاص داده است، که این امر خود متأثر از عوامل زیادی می باشد که از حوصله ی این نوشتار خارج است. در نهایت این شما و تیم شما است که می‌تواند تصمیم بگیرد که چه ژانری می‌تواند شما را سرحال بیاورد و یک تجربه خاطره‌انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد؛ شما هم اگر ژانر جذابی می‌شناسید به لیست معرفی انواع ژانر اتاق فرار ما اضافه کنید. در این سبک از اتاق فرار، بازیکنان تا انتهای بازی ترس را به همراه دارند و دلیل این ترس، ناآشنایی از فضای بازی و احساس خطر به علت اتفاقات پیش‌بینی‌نشده است که در روند بازی رخ می‌دهد.

به عنوان مثال، Patient Zero 2150 شرایطی را پیاده سازی می کند که شما نجات دهنده سیاره از بیماری مهلک و کشنده هستید. از دیگر گزینه های بسیار پرطرفدار و البته ترسناک در میان اتاق فرارهای فرانسه می توان به panik room اشاره کرد. در این بازی مهیج ۶۰ دقیقه زمان دارید و باید بتوانید در این مدت، از سرنوشت آخرین ساکنین این خانه مطلع شوید. در واقع شما در این اتاق فرار در تسخیر ارواح قرار گرفته اید و باید با حل کردن معماهای مختلف طلسم را نابود و از خانه ارواح نجات پیدا کنید.

نکته برای رکورد زدن در اتاق فرار

اتاق فرار ترسناک ویرا پارک بهترین اسکیپ روم ترسناک در تهران-آل اسکیپ

اکتورها افرادی هستند که بخش‌هایی از سناریوی اتاق فرار را به صورت تئاتر جلو می‌برند و باید در طول بازی با آنها تعامل داشته باشید تا بتوانید راه خروج از اتاق را اسکیپ روم ترسناک کرج پیدا کنید. در اتاق فرار ترسناک، شما با اتفاقات و صحنه‌های دلهره آور روبرو می‌شوید و باید با کنترل ترس و اضطرابتان؛ راهی برای بیرون رفتن از اتاق فرار پیدا کنید. امروزه مشغله های زندگی و کمبود وقت مشکلات زیادی را برای هر کسی به وجود می آورد که یکی از آن ها دسترسی به فروشگاه ، انواع خدمت و … شاید بدون شک ساکنین شهر قم نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بنا به شرایط هر روز به یک خدمات یا یک فروشگاه خوب نیاز پیدا خواهند کرد که شاید یک اتاق فرار ترسناک یکی از همان نیاز ها باشد.

  • حتما باید از میکروفون در محیط بازی استفاده شده و امکان شنیدن صدای بازیکنان فراهم باشد.
  • به عنوان مثال در Codebreakers شما باید تلاش کنید تا معماهای متعددی را حل کنید تا بتوانید نازی ها را در جنگ جهانی دوم شکست دهید.
  • بازی های ما در مجموعه وست روم اسکیپ طراحی شده بر اساس دو ژانر ترسناک و دلهره آور هستند.
  • این مجموعه ۷ اتاق فرار با درجه سختی و رده سنی متفاوت دارد که در ادامه سه تا از آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.
  • ترکیب فضایی ترسناک و حل معماهای سخت، ژانری است اتاق فرار راز برایتان در نظر گرفته است.

با توجه به نوسانات بازار ایران و متغیر بودن قیمت‌ها مبلغ دقیقی برای این بازی وجود ندارد، همچنین بسته به نوع ژانر و سناریو و طراحی نیز می‌تواند قیمت آن تغییر کند. سناریوی کما را در مجتمع معین مال می توانید از لینک رزرو آنلاین اتاق فرار رزرو کنید. برای رزرو اتاق فرار در کرج هم می توانید از این لینک استفاده نمایید. Locurio Escape Rooms، Hourglass Escapes، Seattle Escape Games از دیگر نمونه های مهیج و ترسناکی می باشند که می توانید در شهر سیاتل همراه با دوستانتان تجربه کنید. یک محیط عالی و حرفه ای در یک بازی ترس باید به شما القا کند که واقعا این اتفاقات در حال وقوع است اما محیط های غیر حرفه ای مدام به شما یادآوری می کند که شما در یک بازی ساختگی هستید . عروسکهای غیر طبیعی ، خون های مصنوعی ، وسایل کلیشه ای و غیر حرفه ای ، دست و پا و اسکلت های عروسک مانند حس ترس واقعی را از شما دور می کنند .

چیزی که باعث شده است تا این اتاق فرار در لیست اسکیپ روم های ترسناک آمریکا قرار گیرد، شبیه سازی شرایط پر از استرس لحظه غرق شدن کشیتی تایتانیک می باشد. در لحظه غرق شدن کشتی شما و دوستانتان به دنبال قایق نجاتی هستید که کاپیتان قبلا در مورد آن با شما صحبت کرده است. در شرایطی پر از استرس باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید تا در نهایت به محل مخفی شدن قایق دست پیدا کنید. این اتاق فرار یک مزیت مهم دارد و به همین دلیل توانسته است طرفدارانی در گروه سنی های مختلف را به سمت خودش جذب کند. فراهم کردن شرایط و سناریوهای پر از ترس، هیجان، خنده دار و چالش برانگیز از مهم ترین ویژگی های این اتاق فرار به شمار می رود.