اتاق فرار تهران رزرو بهترین اسکیپ روم تهران | allescape

اتاق فرار تهران رزرو بهترین اسکیپ روم تهران | allescape

پیشنهاد میکنیم قبل از رزرو میزان سختی بازی هارو باهم مقایسه کنید و یا با گیم مستر بازی بازی و سرگرمی مشورت کنید. • پیش از اطمینان نسبت به جذابیت بازی برای خود و تیم خود، از رزرو بازی خودداری کنید. خروج از اتاق در حین بازی به معنای اتمام بازی برای کل تیم است. آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود. دکتر ریچارد که اسیرتان کرده، شما را مجبور می‌کند به سفر بروید و ژن پدربزرگ او را از ادگین پس بگیرید.

  • اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران با فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی است.
  • اتاق فرار سوئینی تاد از اتاق فرارهای جالب این مجموعه است.
  • بازی ۴ تا ۸ نفره است و در فضایی به وسعت هفتاد مترمربع رخ می‌دهد.
  • قیمت اتاق فرار در تهران برای سانس 60 دقیقه با توجه به نوع بازی متغیر است و قیمتی بین 40 هزار تومان تا 120 هزار تومان دارد.
  • اولین طراحان این بازی متفکران حوزه آموزش کشورهای آسیای شرقی بوده اند.
  • برای گوش دادن به هر اپیزود (به‌جز اپیزود اول)، باید رمزی را وارد کنید که از کنار هم قرار دادن اطلاعات و سرنخ‌های اپیزود (یا اپیزودهای) قبلی به دست آورده‌اید.

اولين بازي اتاق فرار مخصوص كودكان در ايران توسط تيم طراحي فاينال اسكيپ بنا شده كه مورد تحسين جشنواره كودك در سال ١٤٠٠ قرار گرفت و همينطور جايزه تنديس طراح طلاي در همايش ملي روانشناسي كودك در سال ١٤٠١ را إذعان خود كرد. اما در عین هدف سازنده و مثبتی که اتاق فرار دنبال می کند ، ظاهر داستان ها و دکور بازی ها شاید این اندازه در نگاه اول مثبت جلوه نکنند. موضوع داستان های اتاق فرار بسیار متنوع بوده و با رشد روز افزون آن در سخت افزار ، تنوع موضوع های آن روز به روز بیشتر نیز می شود. در بیان ساده تر می توان گفت هر موضوعی که در سینما و بازی های کامپیوتری و یا مسابقات تلویزیونی و یا حتی کتاب های داستان و غیره وجود دارد ، در اتاق فرار نیز موضوعیت دارد. لطفاً برای تجربه ی این سرگرمی از ابتدا تا انتها، یک ساعت و سی دقیقه را در زمان بندی خود مدنظر قرار دهید.

اتاق فرار انجمن سایه ها

در طول مدت حضور شما در مجموعه اتاق‌فرار و انجام بازی، داشتن و استفاده از ماسک الزامی می‌باشد. دکور و داستان این بازی برخلاف اکثر بازی‌های حال حاضر که با اقتباس از فضاهای خارجی تهیه شده‌اند، از فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی تشکیل شده که حس حضور در گرمابه‌ای مخوف و ایرانی را به شما می‌دهد. در بازی‌های کلبه وحشت و روانی، دست و پاى بازیگران بسته می‌شود. هم‌چنین در این دو اتاق و اتاق تسخیر، مواقعی از بازی در تاریکی مطلق قرار می‌گیرید، چنانچه فوبیای فضای تاریک دارید، این بازی‌ها را انجام ندهید.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌آی‌آر

اتاق فرار بوم اسکیپ، چند بازی هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی دارد. حداقل سن بازیکنان بایستی ۱۶ سال باشد و مدت زمان بازی نیز ۶۰ دقیقه است. داستان یک دهکده است که شما و افراد این دهکده تصمیم می‌گیرید که وارد خانه و حریم شخصی آن شوید که در این بین اتفاقاتی رقم می‌خورد.

تعدادی جهانگرد جوان که قصد اطراق در جنگل را داشتند از یکشنبه گذشته از دسترس خارج شده اند و … لطفا همیشه حداقل 15 دقیقه زودتر از شروع سانس در مجموعه حضور داشته باشید. زمان بندی سانسها مخصوصا در ایام تعطیل فشرده هست و ما قادر به تغییر آن نیستیم. بنابراین هرچقدر دیر برسید از تایم بازیتون کم میشه و زمان از دست میدید.