انواع فیلترهای دستگاههای تصفیه آب

با توجه به حساسیت و اهمیت دستگاه تصفیه آب، بهتر است دستگاهی مطمئن و ضمانتدار تهیه شود تا در صورت هرگونه مشکل به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب راحتی رفع شود. در صورتی دستگاه منزل شما 7 مرحله ای باشد می توانید پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای نیز تهیه کنید همچنین اگر دستگاهی 6 مرحله فیلتر داشته باشد می توان به دستگاه 7 مرحله ای تبدیل کرد برای تبدیل دستگاه تصفیه آب خانگی 6مرحله ای به دستگاه تصفیه آب 7مرحله ای کافی است فیلتر قلیایی را به آخرین مرحله دستگاه (بعد از فیلتر مینرال ) اضافه کرد. آیا میتوان به قطعات باکیفیت به کار رفته در دستگاه اعتماد داشت و با خیال راحت آب خارج شده از آن را میل کرد؟

خرید تصفیه آب

در مناطقی که آب نسبتا شوری دارند، می توان از این دستگاه ها جهت تولید آب خنک و داغ تصفیه شده استفاده کرد. این سیستم میکروب زدا مصارف گوناگونی دارند که می توان به مصارف خانگی، کارخانجات مواد غذایی، منابع ذخیره آب، رستورانها، ادارات و شرکتها، برجهای خنک کننده، زیر دریاییها، کشاورزی و گلخانهها، مراکز پرورش ماهی و … دستگاه تصفیه آب صنعتی و تمامی قطعات آن نیازمند نگهداری، مراقبت، تعمیر و تعویض هستند چون این سیستم عملیات پیچیدهای دارد. آیا دستگاه و قطعات به کار رفته در آن از نظر FdA و NSF دارای تاییده است؟

چقدر بودجه برای این کار در نظر گرفته اید؟ همگی فیلترهای موجود در مینروا فیلتر، فیلترهای درجه یک تایوانی، آمریکایی و ژاپنی هستند و تاییدیه بهداشت جهانی NSF را دارند. شما میتوانید از طریق سایت رسمی سازمان NSF راجع به استانداردهای موجود در این حوزه اطلاعات کافی کسب کنید. استفاده از فیلتر ممبران اصلی در این دستگاه تصفیه آب خانگی با یکسال گارانتی تعویض میتوانید از حداکثر آب دهی این دستگاه استفاده کنید، علاوه بر آن استفاده از بهترین قطعات و فیلترها که پس از استفاده (کیفیت آب) کاملا مشهود است، خود مهر تائیدی بر بالا بودن کیفیت این محصول است که یکی از ویژگی های مهم نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار می باشد . در جای مناسب خود قرار داده و در صورتی که آثار له شدن و پوسیدگی در آن دیده می شود، نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

انواع دستگاه تصفیه آب

در صورتی که آب ورودی شما از سختی بالایی برخوردار باشد، زمان تعویض در بازههای کمتر از حد معمول توسط متخصصین تصفیه آب اعلام میشود بیشتر . مدلهایی از این دستگاه که مخزنهای کوچکی دارند، نمیتوانند نیازهای یک خانواده که جمعیت آنها از حد نرمال بیشتر است را نمیتواند تامین کند و از آن طرف اگر خانواده جمعیت کمی داشته باشد، خرید دستگاههای تصفیه کننده با مخزن بزرگ آب باعث دیر خالی شدن مخزن و ماندن آب میشود! همان طور که در جریان هستید آب مانند سایر مواد غذایی به عنوان یکی از ضرورت های زندگی ما تلقی می شوند به نحوی که بدون آن زنده ماندن می تواند بیشتر از چند روز دوام نداشته باشد بنابراین اهمیت استفاده از آب شرب مناسب بسیار ضروری خواهد بود دستگاه های تصفیه آب خانگی نیز به عنوان گزینه هایی مطلوب مزایا و معایبی را با خود به همراه دارند از جمله اینکه این دستگاه ها با اینکه می توانند آب شرب را با بالاترین کیفیت برای ما تصفیه نموده و به ما تحویل دهند اما در مقابل هزینه بسیار بالایی را به ما تحمیل نموده و هزینه های دوره ای سرویس را برای مان خواهند تراشید.

خرید دستگاه تصفیه آب

شما میتوانید برای خرید این دستگاهها از یک سایت یا نمایندگی معتبر کمک گرفته و مشکل خود را حل کنید. متاسفانه بسیاری از دستگاههای تصفیه کننده آب تقلبی موجود در بازار شبیه به برندهای معتبر برچسبهای تقلبی دارند، اما نماد معتبر بر روی جعبه محصول نیستند و فقط ممکن است برای فریب خریدار دستگاه تصفیه آب بر روی قسمتی از محصول یک لوگو کوچک نمایش داده شود! محبوب ترین برند های دستگاه تصفیه آب در بازار چه برند هایی هستند؟ مثلا برای ساختمان می توانید از دستگاه های تصفیه آب کلی بهره ببرید. آخرین فاکتوری که میخواهیم برای تشخیص دستگاه اورجینال تصفیه آب به شما ارائه کنیم، قیمت این دستگاه است.

بهترین دستگاه تصفیه آب

گروه بازرگانی ایوا با پشتوانه بر 20 سال سابقه خود، بهترین و باکیفیتترین محصولات را از جمله دستگاه تصفیه آب و فیلتر تصفیه آب خانگی را به هموطنان عزیز ارائه میکند. برای مشاهده محصولات خاص ایوا تایپ کنید. مهمترین معیاری که میتوانید برای خرید دستگاه تصفیه آب اعلام کنید، نوع ناخالصی است که میخواهید آن را حذف کنید. فیلتر ممبران در این دستگاه منافذ بسیار کوچکی دارد که قادر است ذرات و ناخالصی های آب را تا کوچک ترین ابعاد از بین ببرد.

فیلتر مینرال: در دستگاه های تصفیه آب 6 مرحلهای تایوان در مرحله آخر تصفیه آب است . ساخت این فیلتر بدون دخالت دست و کاملاً اتوماتیک است و دارای مهم ترین وظیفه در حذف بسیاری از ناخالصیهای موجود در آب است. یکی از مزیتهای مهم این دستگاه، داشتن فیلترهای قلیایی است. به طور کلی یکی از وظایف اصلی این فیلتر محافظت از فیلتر شماره ۴ یا همان ممبران است. این فیلتر دارای عملکردی مشابه فیلتر کربن گرانول است و می توان گفت که در واقع مکمل این فیلتر است، در این فیلتر همان ذراتی که در فیلتر GAC هنوز به طور کامل حذف نگردیدهاند را (مانند کلر و مشتقات آن نظیر تری هالو متان) حذف میگردند و و همچنین باعث شفافیت و از بین رفتن رنگ، بو و طعم نامطبوع آب شده به علاوه ذرات کربنی که از مرحله ۲ آزاد شده اند در این مرحله متوقف میشوند و از صدمه زدن آنها به ممبران جلوگیری میشود، در برخی از سیستمها تصفیه آب، در فیلتر ۳ به جای کربن بلاک از فیلتر PP با قطر ۱ میکرون استفاده میگردد.

بررسی فیلتر تصفیه آب

در مناطق مسکونی و منازل خصوصا در کشورمان هنوز استفاده از سیستم ها و دستگاه های تصفیه آب فاضلاب خانگی به صورت گسترده رواج نیافته است ولی این دستگاه ها در کشورهای پیشرفته به صورت گسترده ای در حال استفاده و توسعه می باشند تا بدین طریق از بار ورودی فاضلاب خانگی به سیستم های شهری بکاهد. دستگاه یا پکیج های تصفیه آب صنایع با توجه به نیاز مشتریان طراحی و ساخته می شوند. فروشگاه ری کالا عرضه کننده بهترین دستگاه های تصفیه آب به همراه با کیفیت ترین فیلتر های تصفیه آب، برای شما عزیزان و همینطور بهترین قیمت، در خدمت شما عزیزان است.

فیلترها، واحد های مختلفی از آلاینده ها یا دسته های مختلف آلاینده ها را می توانند را از آب حذف کنند. به عنوان مثال آب لوله کشی شهرهای مختلف ایران دارای موادی مثل کلر و مشتقات آن مانند جیوه، سرب، میکرپلاستیک، آرسنیک، مواد آلی باقی مانده از جانداران در آب، میکروارگانیسیم ها و … مسیر لوله آب ورودی به دستگاه دچار گرفتگی شده یا شیر آب ورودی تا نیمه باز شده است. 2. فشار آب ورودی تغذیه را به 3.4 بار برسانید. نوشیدن از دستگاههای تصفیه آب، بهویژه آب اسمز معکوس، یکی از ایمنترین و سالمترین گزینهها است، مشروط بر اینکه به طور مرتب دستگاه تصفیهکننده را چک کنید تا کارایی آن را به حداکثر برسانید. همانطور که گفتیم، دستگاه تصفیه خانگی آب آکوا مدل شش مرحله ای دارای فرایند اسمز معکوس است و شامل شش مرحله است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

همانطور که از ابتدای مطلب متوجه شدید، انواع مختلفی از دستگاههای تصفیه آب وجود دارند که میتوانید آنها را تهیه کنید. انواع مختلفی از برندهای تولیدکننده دستگاههای تصفیه آب خانگی وجود دارند. فیلتر پست کربن مدل Hu-P5 مناسب برای همه ی برندها و انواع دستگاههای تصفیه آب خانگی میباشد. فیلتر پست کربن نیز مانند فیلتر مرحله ی دوم از جنس کربن است. وظیفهی اصلی این فیلتر تازه سازی و یا بااصطلاح بین المللی ، refresh کردن آب است که علاوه بر حذف کامل بوی نامطبوع و ماندگی آب ، آن را تازه می کند. علاوه بر حذف فلزات سنگین، نیترات و نیتریت، جیوه، سرب و فلوراید، فیلتر ممبران آب را از هر نوع میکروارگانیسم تصفیه میکند. برای حل این مشکل نیز چارهای اندیشیده شده است و آن هم استفاده از فیلتر قلیایی است، این فیلتر دارای مواد معدنی است و آب با PH پایین وقتی به داخل این فیلتر میرود، مواد معدنی در آب حل شده که این مواد خاصیت بازی به محلول میدهد و PH آب را بالا میآورد به عبارتی آب را قلیایی میکند.