انواع ماژول آلتراسونیک | asilight

با توجه به این که گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها همگی دارای بلوتوث هستند، ماژول بلوتوث در سیستم های میکروکنترلر بسیار پرکاربرد است. با آن می توان بین تمام دستگاه های داخلی ارتباط برقرار کرد و ایده های جالبی را ارائه کرد. امکان انتقال اطلاعات، کنترل از راه دور و … نیز با آنها وجود دارد.

در این سایت نوشته های مرتبط با برد الکترونیک و رباتیک را به اشتراک می گذازم. برنامه نویسی ماژولار خطرات ناشی از خطا های برنامه نویسی را به حداقل می رساند و هم چنین تشخیص خطا ها را در صورت وجود آسان تر می کند. این به این دلیل است که خطاها را می توان به یک تابع خاص یا یک برنامه فرعی محدود کرد. یک سری از برد های رله این امکان را فراهم می کنند که از راه دور امکان کنترل داشته باشیم به این سری از ماژول ها در اصطلاح رله وای فای گفته می شود.

ابزار تست و اندازه گیری

خیلی از دستگاه‌های الکترونیکی مثل تلوزیون‌ها، لپ‌تاپ‌ها و … در داخلشان چنین مبدل‌هایی دارند؛ ولی بعضی از وسایل الکترونیکی این مبدل ولتاژ را ندارند.ماژول‌های مبدل ولتاژ که با توجه به نوع کاربردشان انواع متفاوتی دارند، می‌توانند به راحتی این تبدیل را انجام دهند. این ماژول‌ها دارای یک برد الکترونیکی هستند که به وسیله‌ی مولتی‌ترن Multi Turn نصب شده روی آن ولتاژ خروجی را با توجه به نیاز خود، کم یا زیاد می‌کند.

ماژول تغذیه کاهنده MP1584EN DC to DC Step Down

ماژول آلتراسونیک سنجش مسافت HY-SRF04اساس کار این ماژول آلتراسونیک مشابه رادار یا ردیاب صوتی، تشخیص ویژگی‌های هدف از طریق تحلیل بازتاب امواج رادیویی یا صوتی می‌باشد. این ماژول امواج صوتی با فرکانس بالا ایجاد می‌کنند و موج بازتاب شده را دریافت و تحلیل می‌کنند. برنامه نویسی ماژولار اجازه می دهد تا توسعه با تقسیم یک برنامه به برنامه های کوچک تر به منظور اجرای انواع وظایف تقسیم شود. این به توسعه دهندگان امکان می دهد تا به طور همزمان کار کنند و زمان صرف شده برای توسعه را به حداقل می رساند.

برد یا ماژول فلش‌خور G016 بلوتوث‌دار – فولدردار

فروشگاه آنلاین ال ای دی بانک (تجلی یک اعتماد) به‌ عنوان یکی از فروشگاه‌‌های بزرگ اینترنتی کشور لذت یک خرید واقعی را برای شما به ارمغان می‌آورد. ماژول آمپلی‌فایر دارای انواع و مدل‌های بسیار متنوعی هستند که شما می‌توانید با توجه به نیازهای خود آن‌ها را خریداری کنید. از پرکاربردترین انواع ماژول‌های آمپلی فایر، آن‌هایی هستند که در خودروها و یا در منازل استفاده می‌شوند. بعضی از ماژول‌های آمپلی‌فایر دارای تراشه‌ی آی سی هستند و در برخی دیگر از خازن استفاده شده است. جریان برق در ماژول‌های آمپلی‌فایر هم به صورت AC و هم به صورت DC مورد مجموعه ای اس آی لایت استفاده قرار می‌گیرد.

  • از جمله محبوب ترین پروژه های مبتنی بر ماژول از پروژه های ساده الکترونیک تا ساخت ربات ها و تجهیزات اینترنت اشیاء می باشد.
  • تیم آلفاکیت با پشتیبانی 24 ‌ساعته جهت رضایت شما مشتریان گرامی تلاش می‌کند.
  • برد آمپلی فایر 200W ولوم دار XH-M139 با خروجی ساب 2.1 کانال ماژول آمپلی فایر XH-M139 کلاس D مونتاژ شده و آماده به کار، دارای 3 کانال 2.1 خروجی شامل 2 خروجی 50 وات (50W کانال راست + 50W کانال چپ) + یک خروجی ساب ووفر…
  • یک تنظیم کننده ولتاژ ممکن است از یک طراحی ساده پیشخور استفاده کند یا ممکن است شامل بازخورد منفی باشد.
انواع ماژول آلتراسونیک | asilight