باتری UPS قیمت باتری یو پی اس ، خرید باتری ups با بهترین قیمت فروشگاه اینترنتی انواع باتری خودوریی، UPS،مخابراتی،صنعتی و موتوری-مستر انرژی پلاس

معمولا باتری های یو پی اس ولتاژی برابر 12 ولت با آمپراژ های مختلف دارند. ویژگی بارزی که درباره باتری UPS لیتیوم یون وجود دارد، وزن سبک و اندازه کوچک آن است، اما مزیت های دیگری مثل مدیریت باتری داخلی، هم باعث شده است که این باتری یو پی اس به جایگزین مناسبی برای انواع سنتی خود تبدیل شود. داشتن ویژگی هایی مثل تعداد چرخه بالا و زمان های شارژ سریع تر، باعث شده است که این باطری یو پی اس در مقایسه با باتری سرب اسیدی، کاربرد بیشتری در برنامه هایی مثل اشتراک گذاری شبکه، پشتیبانی صنعتی و یا کنترل فرآیند داشته باشند.

محصولات مرتبط

سوپاپ ها دریچه هایی برای عملکرد بهتر باتری های سیلد اسید می باشند که قادرند از تجمع بیش از اندازه گاز در داخل این باتری ها جلوگیری کنند. در واقع به بیان ساده تر توسط این سوپاپ ها، گازهای جمع شده داخل باتری تخلیه می گردند تا به این طریق مانع از بروز انفجار شد. شاید شما هم این کلید واژه را شنیده باشید “باتری تاریخ تولید روز” معمولا باطری هایی که مدت زمان زیادی از تاریخ تولیدشان می گذرد. البته این به دان معنی نیست که باطری هم همانند محصولات لبنی باید در همان روز تولید شده باشد.

همچنین نصب و یا تعویض آنها کار بسیار ساده ای است و هیچ نیاز به توصیه یا آموزش خاصی ندارد. عمر مفید باطری طبق استاندارد IEEE زمانی به اتمام می رسد که دیگر باطری قادر به تامین 80 درصد ظرفیت نامی خود در آمپر ساعت نباشد. وقتی این اتفاق برای باطری بیفتد روند خرابی یا به عبارت دیگر، پیری باطری سرعت پیدا می کند و این موضوع نشان دهنده این است که شما باید به فکر تعویض باتری UPS خود باشید. باتری UPS در انواع خانگی، صنعتی، پزشکی و غیره، هر کدام دارای جزئیات و اطلاعاتی هستند که توسط شرکت های سازنده بر روی آن ها درج می شوند. برخی از موارد ذکر شده بر روی آن ها ممکن است برای برخی از خریداران نامفهوم و یا گنگ باشد. لذا به منظور افزایش اطلاعات درباره باتری UPS و جزئیات آن ها جدولی از اصطلاحات و واژگان مربوط به آن ها توسط کارشناسان هایپر صنعت فامکو تهیه شده است که می توانید جزئیات آن را مطالعه نمایید.

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا باتری

باتری UPS قیمت باتری یو پی اس ، خرید باتری ups با بهترین قیمت فروشگاه اینترنتی انواع باتری خودوریی، UPS،مخابراتی،صنعتی و موتوری-مستر انرژی پلاس

تابعی از نرخ که در آن تخلیه شده است، که به عنوان قانون Peukert توصیف است. © “کیان باتری” یک علامت تجاری ثبت شده است و تمام حقوق آن محفوظ میباشد. در ظرفیت های مختلف با برندهای معتبر ایرانی و خارجی فعالیت میکند، آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

محصولات باتری سیلد اسید یو پی اس

رطوبت، دمای محیط، عمق دشارژ و دفعات شارژ مجدد همگی باعث از دست رفتن ظرفیت باتری https://mrenergyplus.com/ می شوند. بیشتر باتری های سرب اسیدی مهر و موم شده دارای طول عمری بین 3 تا 5 سال هستند و ارائه باتری جدید، یو پی اس را به حالت اولیه خود باز می گرداند. یکی از مهم ترین کاربرد های باتری یو پی اس 12 ولت در دکل های مخابراتی می باشد. به این صورت که یو پی اس با ایجاد جریان برق متناوب و بدون نوسان در صورت هرگونه قطع برق شهری یا قطع منبع تغذیه جاری، به کمک دکل ها می آید.

  • باتری های سیلد اسید با فرمت بزرگ به طور گسترده برای ذخیره سازی در منابع تغذیه پشتیبان در دکل های تلفن همراه، تنظیمات با دسترسی بالا مانند بیمارستان ها و سیستم های برق مستقل استفاده می شوند.
  • مزیت های باتری سلولی در رابطه با تکنیک های ذخیره سازی جریان DC جایگزین، بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است، چرا که این نوع باتری یو پی اس در کاربری های سنگین بسیار ایده آل بوده و از لحاظ پشتیبان گیری و تامین انرژی حیاتی، بسیار ایده آل است.
  • ©️ کپی رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به شرکت اروم کیان باتری توان می باشد.
  • زیرا سیستم این یو پی اس اتوماتیک است و نیازی به تعویض چندباره نداریم.
  • تنها در میزان قیمت باتری کیفیت ملاک نمی باشد، بلکه وزن باتری یو پی اس، طول باتری یو پی اس و تکنولوژی ساخت آن از اهمیت بالایی در تعرفه قیمت ها دارند.