بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست + انواع اتاق فرارها لست سکند-آل اسکیپ

با کلیک روی نماد های بالای همین صفحه می توانید سابقه سرویس دهی و خدمات سامانه کیش تخفیف را مشاهده نمایید. کیش تخفیف با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مراکز گردشگری، همچنین کاهش میزان هزینه ها به دلیل عدم استفاده از روش های سنتی فروش و بازاریابی توانسته قیمت های منصفانه تری برای خدمات گردشگری و تفریحات کیش ارائه کند. مبلغ پرداختی نهایی است و در محل اتاق فرار مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد. این اتاق، همان طور که از نام آن مشخص است مربوط به دانشمندی به نام تسلا می شود. تعدادی چراغ در محیط بازی وجود دارند که بعد از هر معما یک چراغ روشن می شود و در صورتی که تمام چراغ ها روشن شود، می توانید از اتاق فرار کنید. این مجموعه از جمله بزرگ ترین اسکیپ روم ها در خاورمیانه به شمار می رود که در آن شش اتاق مختلف وجود دارند.

مراجعه به مجموعه

چون ممکنه ژانری که شما انتخاب کردید با روحیه تمام اعضای گروه سازگار نباشه؛ و یکی از بازیکن‌ها چند دقیقه بیشتر در بازی دووم نیاره. این موضوع می‌تونه به قیمت تموم شدن بازی باشه، چون طبق قوانین اتاق فرار خروج یک بازیکن از بازی باعث تمام شدن بازی اتاق فرار می‌شه. اتاق مورد نظر بازی ساده ای دارد و برای کسانی که اولین بار است اتاق های فرار را تجربه می کنند مورد مناسبی خواهد بود. اگر اهل ماجراجویی و هیجان هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده حضور در یک اتاق فرار را تجربه کنید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که تجربه شرکت در اسکیپ روم‌ها را داشته‌اید، خوش‌حال می‌شویم نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بهترین اتاق‌ فراری را که تجربه کرد‌ه‌اید معرفی کنید. حال که متوجه شدیم اتاق فرار یا اسکیپ روم چیست، بهتر است ببینیم اصلا از کجا تبدیل به یک تفریح هیجان انگیز شده.

مجموعه بک اسکیپ

هم اکنون هم به یاد افسانه ها هزارتویی در بعضی از کشورها وجود دارد که هر سال جشنی در این باره برگزار می شود. لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به شما عزیزان در صنعت گردشگری تاسیس شده است. در ضمن ما سه نفر بودیم و قانونا باید با همین سه نفر برنامه اجرا میشد اما یک گروه ۴ نفره هم به ما اصافه کردند برای اینکه سریعتر نوبت بقیه بشود. دالان فرار جالب بود ولی جو و محیط جالبی در مجموعه ی هایلند وجود ندارد. 2-مبلغ بیعانه معادل هزینه دو نفر میبشاد که از کل مبلغ موقع تسویه کسر میگردد. پایگاه خبری افکارخبر توسط سرورهای گروه نرم افزاری آسام میزبانی می شود.

  • بله، برخی از اتاق فرارهای ما به‌گونه‌ای طراحی شدند که تمامی افراد به‌راحتی بتوانند حضور پیدا کنند.
  • شرکت کنندگان در اتاق فرار مالیخولیا در ذهن خود گیر می کنند و اسیر رویاهای خود می شوند.
  • در برخی از موارد شما با حل کردن پازل ها به هدف خود می رسید و در برخی دیگر از اتاق فرار ها ، شما خود در انتها در جایگاه تصمیم گیری قرار می گیرید و اینجاست که هیجان اتاق فرار حتی از اتاق فرار ترسناک هم بالاتر میرود.
  • پس از بازگشت به سایت کیش تفریحات، بلیط شما بلافاصله ایجاد شده و قابل دانلود خواهد بود.
  • شما ۱ ساعت فرصت دارید تا از بازداشتگاه فرار کنید و جلوی نابود شدن مدارک اثبات کننده بی گناهی خود را بگیرید.
  • پس سعی کنید تو انتخاب تیم خودتون دقت کنید و رفقای پایه خودتون رو بیارید و برای انتخاب بازی هم از دوستاتون بپرسید که چه ژانری رو دوست دارن تا تعداد شما برای بازی تکمیل باشه و به مشکل نخورید.

در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید. شما به همراه دوستانتان وارد اتاق‌هایی پر از معما می‌شوید که بر اساس سناریوی بازی، دکوراسیون مخصوص به خودش را دارد و می‌تواند در ژانرهای متنوعی مثل اتاق فرار ترسناک، مرموز، تعاملی، پلیسی، جنایی، فانتزی و … این تفریح مهیج از سال ۱۳۹۵ با اتاق فرار نجات شهر، محصول مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر وارد ایران شد. بازی‌های ما ژانرهای مختلفی داره…از ژانر اتاق فرار ترسناک تا پلیسی و جنایی و دلهره‌آور و کلی ژانر هیجان‌انگیز دیگه! تیم ما به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران تاکنون بیش‌از ۲۵ اتاق فرار متفاوت در استان‌های مختلف ایران طراحی کرده است. چون در واقع، اتاق فرار یا اسکیپ روم این قدرت را دارد که بازی‌کنان را در شرایطی سخت و پیچیده البته بدون خطر قرار دهد.

تعداد نفرات بازی: ۴ الی ۷ نفر

این مجموعه به کارت‌خوان و پارکینگ اختصاصی همراه با جای پارک آسان مجهز است. پذیرای قدم بانوان و آقایان نیز خواهد بود و سناریوی ویژۀ سفر در زمان را ارائه خواهد تخفیف اسکیپ روم داد. افرادی که می‌توانند در این بازی پرشور حضور داشته باشند ۴ تا ۶ نفر در نظر گرفته شده‌اند.

بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست + انواع اتاق فرارها لست سکند-آل اسکیپ

شما همراه با تیم خود تا پایان ساعت اداری امروز وقت دارید تا گزارش کامل پرونده را به اداره آگاهی گلستان ارائه کنید و این معما را حل کنید. در این اسکیپ روم تنها به سلول های خاکستری مغزتان نیاز دارید و ژانر این اتاق فرار معمایی و هیجانی می باشد. شما می‌توانید با تشکیل تیم و رزرو این بازی هیجان انگیز اتاق فرار در این بازی ترسناک و مهیج شرکت کنید. اگر اهل هیجان هستید شک نکنید که جای درستی را انتخاب کرده‌اید و وارد فضایی مهیج و رازآلود و پر از معما می‌شوید که با به چالش کشیدن خودتان می‌توانید خودتان را از دامی که در آن قدم گذاشته اید رها کنید. اتاق فرار مورد نظر از دیگر اتاق های فرار تهران است که داستان بازی هیجان انگیز و دلهره آور است.