بهبود تجزیه و تحلیل زبان فراگیر • Yoast

تلاش‌های سئوی شما اغلب با گسترش مخاطبان همراه است. یکی از راه‌های دستیابی به این هدف، ایجاد محتوای فراگیر است که می‌تواند آن را برای طیف وسیع‌تری از افراد در دسترس‌تر کند. هرچه افراد بیشتری محتوای شما را بخوانند و با آن تعامل داشته باشند، احتمال به اشتراک گذاری، لایک یا پیوند آن توسط دیگران بیشتر می شود.

گوگل همچنین به طور فزاینده ای به دنبال زبانی می گردد که مفید باشد، نه مضر. آخرین به‌روزرسانی‌های دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت، که در دسامبر 2022 منتشر شد، نمونه‌های جدیدی از محتوایی را اضافه می‌کند که ممکن است برای گروه‌ها مضر باشد. با EEAT، گوگل بیشتر و بیشتر بر روی یافتن و رتبه بندی محتوایی تمرکز می کند که واقعاً برای مخاطبان زیادی مفید باشد.

Yoast SEO 19.14 همراه با اولین موج پیشرفت در تجزیه و تحلیل زبان فراگیر ارائه می شود. با این کار، یافتن اصطلاحات غیرشامل را آسان‌تر می‌کنیم و بازخورد بهتری در مورد بهبود محتوای شما ارائه می‌کنیم.منبع

سال گذشته، ما تجزیه و تحلیل زبان فراگیر را راه‌اندازی کردیم تا به شما کمک کنیم محتوای خود را برای مخاطبان گسترده‌تری باز کنید. استقبال خوبی از آن شده است و هزاران نفر از آن برای کمک به بهبود محتوای خود استفاده می کنند. تجزیه و تحلیل برای همه رایگان است، بنابراین اگر این کار را نکرده اید، آن را امتحان کنید. در Yoast SEO 19.14، ما در حال بهبود تجزیه و تحلیل هستیم.

چرا تحلیل زبان فراگیر؟

در Yoast SEO 19.14، اولین موج پیشرفت ها را راه اندازی می کنیم. اینها عمدتاً به تغییراتی مربوط می شود که در آن زمینه ما عبارات خاصی را علامت گذاری می کنیم. گاهی اوقات، اصطلاحات تنها زمانی مضر هستند که در یک موقعیت خاص استفاده شوند. ما فهرست عبارات غیرشامل را به خوبی تنظیم کرده ایم و آن را با کلمات بیشتری گسترش داده ایم. ما همچنین جایگزین‌های بیشتری را برای برخی از اصطلاحات اضافه کرده‌ایم تا به نویسنده پیشنهاد کنیم اصطلاحات غیرشامل را جایگزین کند، و برخی از بازخوردهایی را که نویسندگان دریافت می‌کنند بهبود بخشیده‌ایم.