بهبود سیستم پایگاه داده ما • Yoast

وقتی وب سایت شما سریعتر بارگذاری می شود، زمان و انرژی مورد نیاز برای بارگذاری و نمایش هر صفحه را کاهش می دهد. برای بارگذاری وب سایت شما به منابع کمتری مانند برق و داده نیاز است. این افزایش بهره وری می تواند با کاهش انرژی مورد نیاز برای تامین انرژی و خنک سازی سرورهایی که میزبان وب سایت شما هستند، تأثیر مثبتی بر محیط داشته باشد.

اما چه چیزی ایندکس‌پذیرها را بسیار خاص می‌کند؟ در اصل، آنها به Yoast SEO اجازه می دهند تا انواع مختلف محتوای وب سایت شما را فراتر از صفحات سنتی بهتر مدیریت کند. این شامل مواردی مانند دسته بندی ها، آرشیوها، فایل های رسانه ای و بسیار فراتر از آن می شود. این می تواند به سایت های بزرگتر با انواع محتوای مختلف کمک زیادی کند. به علاوه، به ما کمک می کند تا ویژگی هایی را در بالای آن بسازیم!

وقتی یک وب سایت ایجاد می کنید، دوست دارید موارد به راحتی به صورت آنلاین در دسترس باشند. Indexables به Yoast SEO کمک می کند تا وب سایت شما را درک کند، بنابراین می تواند به موتورهای جستجو مانند Google کمک کند تا وب سایت شما را بهتر درک کنند. Yoast SEO اطلاعات مربوط به وب سایت شما را در یک جدول پایگاه داده منحصر به فرد ذخیره می کند که ما از آن برای کشف و استفاده از داده های شما – و سرعت بخشیدن به پایگاه داده شما استفاده می کنیم.

هنگامی که یک موتور جستجو وب سایت شما را «ایندکس» می کند، نقشه ای از تمام صفحاتی که در مورد آنها می داند ایجاد می کند. چارچوب indexables به Yoast SEO اجازه می دهد تا نقشه مشابهی از سایت شما ایجاد کند، با آن تعامل داشته باشد و اطلاعات مهم مرتبط با سئو را مدیریت کند.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که «ایندکس‌پذیرها دقیقاً چه هستند؟» خوب، آنها را راهی برای کمک به موتورهای جستجو در یافتن و درک محتوای وب سایت شما در نظر بگیرید. یک قابل نمایه سازی هر منبعی است که یک موتور جستجو می تواند از طریق URL فهرست کند.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین توننمنبع

و بهترین بخش؟ فناوری شاخص‌سازی به معنای عملکرد بهتر و استفاده کارآمدتر از منابع است. این گامی به سوی سبزتر کردن وب است، زیرا میزان قدرت پردازش مورد نیاز برای مدیریت ابرداده سئو را کاهش می دهد.

خب این چطور کار میکند؟

برای به کار انداختن ایندکس‌پذیرها، باید داده‌های سئوی وب‌سایت خود را بهینه کنید. شما می توانید این کار را هنگام راه اندازی Yoast SEO یا در تاریخ بعدی انجام دهید. هنگامی که داده های SEO خود را بهینه می کنید، Yoast SEO اطلاعات صفحات وب سایت شما را در یک جدول منحصر به فرد ذخیره می کند. این ممکن است کمی طول بکشد، به خصوص برای وب سایت های بزرگ، اما شما فقط باید یک بار آن را انجام دهید. پس از بهینه سازی اولیه، Yoast SEO هر زمان که چیزی را در وب سایت خود تغییر دهید، به طور خودکار جدول شاخص ها را به روز می کند.

Yoast SEO 20.2 با به روز رسانی سیستم پایگاه داده قابل نمایه سازی ما ارائه می شود. با این نسخه، ما در حال ایجاد زمینه برای برخی از پیشرفت های جدید جالب هستیم. به علاوه، ما عملکرد سیستم را بهبود بخشیده‌ایم و به یک وب بهتر و سیاره سبزتر کمک می‌کنیم! – برای همه.