بهترین زمان برای ارسال در رسانه های اجتماعی در سال 2023 [New Data]

رسانه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای تقویت برند شما و محتوای فوق العاده ای است که ایجاد می کنید. اما فقط ارسال محتوا در شبکه های اجتماعی هر زمان که دوست داشتید کافی نیست – پست کردن در برخی مواقع بهتر از موارد دیگر است.

بازاریاب بهترین زمان برای ارسال پست در شبکه های اجتماعی در سال 2023 را تعیین می کند

بهترین زمان برای ارسال در فیس بوک

  • به طور متوسط، بهترین زمان برای ارسال پست در فیس بوک در سراسر صنایع، عصرها و اواسط تا اواخر بعد از ظهر است، به ویژه بین 6 و 9 بعد از ظهر و 12 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر.
  • بهترین روز برای ارسال پست در فیس بوک جمعه و شنبه است. بدترین روز یکشنبه است.
  • بدترین زمان برای ارسال پست عبارتند از:
    • 6 صبح تا 9 صبح.
    • 9 شب تا 12 صبح.

82 درصد از بزرگسالان ایالات متحده از YouTube استفاده می کنند و داده های یک مطالعه Pew Research در سال 2022 نشان می دهد که دسترسی آن در حال افزایش است. بنابراین، چگونه می توانید بهترین دسترسی را در پلت فرم داشته باشید؟ بیایید شیرجه بزنیم

بازاریابان گزارش می دهند که بهترین زمان برای ارسال پست در این پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر متن بین ساعت 9 صبح تا ظهر است.

اگرچه هر شبکه اجتماعی شاهد افزایش تعامل خود در ساعات و روزهای خاصی از هفته است، اما همچنان باید رویکرد خود را برای مخاطبان خود تنظیم کنید.

صنایعی که موفقیت بیشتری در پست‌های اولیه صبح دارند، دولتی و غیرانتفاعی هستند.

بهترین زمان برای ارسال در توییتر

بهترین زمان برای ارسال در یوتیوب

  • بین ساعت 6 بعد از ظهر و 9 بعد از ظهر (23%)، 3 تا 6 بعد از ظهر (22%) و ظهر تا 3 بعد از ظهر ارسال کنید.
  • 18 درصد از بازاریابان مورد بررسی، ارسال پست در روزهای جمعه را توصیه می کنند، در حالی که 16 درصد می گویند شنبه بهترین روز برای ارسال پست است.
  • سه شنبه، همراه با صبح های زود از ساعت 6 تا 9 صبح، بدترین روز برای پست گذاشتن روی پلت فرم است.

طبق نظرسنجی ما در سال 2022 از بیش از 1000 بازاریاب، بهترین زمان برای ارسال پست در رسانه های اجتماعی – در همه صنایع و پلتفرم ها – از ساعت 6 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر و 12 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر است. بهترین روز برای ارسال پست جمعه است.

بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام

ممکن است متوجه شوید که انواع خاصی از محتوا زمانی که در زمان‌های خاصی پست می‌شوند، بهتر عمل می‌کنند. به عنوان مثال، ویدیوهای شما ممکن است هنگام پست کردن در صبح عملکرد خوبی داشته باشند در حالی که تصاویر شما ممکن است در اواخر بعد از ظهر بهتر عمل کنند.

در سال 2022، اینستاگرام از مرز 2 میلیارد کاربر ماهانه عبور کرد و اکثر کاربران از طریق موبایل به این پلتفرم دسترسی داشتند.

بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام

بهترین زمان برای ارسال در فیس بوک

بنابراین، بهترین زمان برای ارسال در هر کانال رسانه های اجتماعی در سال 2023 چه زمانی است؟ ما بیش از 1000 بازاریاب رسانه های اجتماعی را مورد بررسی قرار دادیم و پاسخ را دریافت کردیم.