بک لینک رایگان ( آموزش لینک بیلدینگ از سایتهای اتوریتی بالا )

ثبت نام در وب سایت رایگان می باشد ولی برای اشتراک گذاری لینک ها به تعداد بالا باید امتیاز کسب کنید . به هر حال باید این مطلب را بدانید که اگر روابط سایت شما با سایر سایتها و… ساختن لینکهای با ارزش از سایتهای با دامین اتوریتی بالا، یکی از مهمترین کارهایی است که صاحبان سایتها برای رتبه گرفتن در جستجوگرها باید انجام دهند، البته اگر میخواهید سایت خود را در موتورهای جستجو به رتبههای بالاتر برسانید! لینکهایی با پیج رنک بالا به وبلاگها و وبسایتها در افزایش ترافیک و بهبود رتبه کمک زیادی میکنند. در بسیاری از وب سایتهای فارسی ، تولید بک لینک های پروفایل و انجمن در سایتهای رنک بالا آموزش داده شده است ، ولی برای لینک سازی در سایتهایی که تقریبا همیشه جلوی چشممان است و کمتر به آنها توجه می کنیم (تا جایی که من سراغ دارم) آموزش جامع و کاملی وجود ندارد . اکنون به حساب Mozilla وارد شوید و آدرس وبسایتتان را در پروفایل درج کنید. ، بک لینک برای سایت خود ایجاد کنید . در وب سایت ثبت نام کنید و پس از تایید ادرس ایمیل بر روی Edit Your Profile کلیک کرده و در قسمت Your Profile توضیح کوتاهی در مورد وب سایتتان نوشته و در قسمت Link to your website آدرس وب سایتتان را وارد کنید و در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

دامین اتوریتی این سایت ساز در زمان نگارش مقاله 94 و MozRank آن 6 می باشد . دامین اتوریتی این وب سایت در زمان نگارش این مقاله 70 و MozRank آن 6 می باشد . خیالتان بابت کیفیت بالای لینکهای این سایت نیز راحت باشد. کیفیت عالی و سادگی را برای دریافت لینک در این سایت درک خواهید کرد. لینک هایی که در پروفایل ، وبلاگ ، فروم و یا هر جایی دیگر می سازید را در گوگل بررسی کنید که آیا ایندکس شده اند یا خیر ، در صورتی که ایندکس نشده اند می توانید در کامنت سایت های دیگر به صفحه خودتان لینک دهید تا ایندکس شود. در وب سایت ثبت نام کرده و یا با اکانت google خود وارد شوید ، بعد از انجام ثبت نام به بخش Settings رفته و اطلاعات کاربری خود را کامل کنید ، در قسمت Intro توضیحاتی در مورد وب سایت خودتان وارد کنید و در قسمت Link آدرس وب سایت خود را وارد کنید. در این وب سایت ثبت نام کرده و در قسمت wbsite آدرس وب سایت خودتان را وارد کرده و در قسمت bio در مورد وب سایت خودتان توضیحاتی بنویسید.

در این وب سایت ثبت نام کنید و می توانید محتوای خودتان را در این وبلاگ ها به اشتراک گذاشته و به وب سایتتان لینک دهید. در ضمن اگر حوصله، تخصص و وقت لینک بیلدینگ ندارید، توصیه می کنیم از سرویس های ویژه خرید بک لینک سایت وبمسترسلام استفاده کنید. فقط توصیه می کنیم زمانبندی را رعایت کنید و در روز حداقل یک لینک رایگان به صفحات مختلف سایتتان بدهید. مقالات خود را با عنوان مناسب در این وب سایت منتشر کنید . این وب سایت یک سرویس وبلاگ دهی است ، در این سایت عضو شده ( می توانید با اکانت فیسبوکتان نیز وارد شوید ) و در وبلاگ خودتان به سایتتان لینک دهید. بر روی login کلیک کرده و در قسمت بالا بر روی Need a Canvas Account کلیک کرده و بر روی im teacher کلیک کنید بعد از ثبت نام برو روی account کلیک کنید و بر روی ePortfolios کلیک کنید در نهایت بر روی create an eportfolio کلیک کرده و رپورتاژ خودتان را درج کنید. به این وب سایت مراجعه کرده و Start writing کلیک کرده و محتوای خودتان را درج کرده و به سایتتان لینک دهید و در نهایت بر روی Publish کلیک کنید.

این وب سایت یک سرویس وبلاگ دهی است در این وب سایت ثبت نام کرده و وبلاگ خود را ایجاد کنید ، در وبلاگتان می توانید برای وب سایتتان بک لینک بسازید. بین 3 تا 5 کلمه کلیدی را در هر مقاله به صفحات مربوط لینک کنید . کافی است آنجا لینک وبسایت یا وبلاگتان را درج کنید. کافیست بعد از آن فقط نمودار صعودی سایتتان را مشاهده نمایید. در صورتی که در این خصوص سوالی داشتید می توانید از طریق کامنت در همین پست مطرح نمایید . برای انتشار ویدیو مرتبط می توانید از طریق ارسال از یوتیوب اقدام نمایید . از این وب سایت می توانید بهترین بک لینک ها را دریافت کنید. می توانید بک لینک نوفالو بگیرید . بکلینک فالو و بسیار قدرتمند می باشد. بک لینک های نوفالو این سایت بسیار با ارزش می باشند . از طریق اشتراک لینک در این میکروبلاگ ، بک لینک های بسیار با ارزشی به دست خواهید آورد . اینگونه شما یک بک لینک منحصربفرد دریافت خواهید مجله خبری learn-seo کرد. شما از طریق BlogAdda میتوانید لینکهای رایگان با پیج رنک 7 دریافت کنید. در این سایت میتوانید بک لینک های بسیار قوی دریافت کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری learn-seo دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.