بک لینک چیست و چطور بک لینک سازی کنیم؟

در ادامه هریک از این موارد را با هم بررسی میکنیم. در ادامه به برخی از بهترین استراتژی های بک لینک سازی پرداخته شده است. برای لینک دهی به سایت خود، بهتر است از سایت هایی استفاده کنید که فعالیتشان هم راستا با سایت خودتان باشد. در نهایت بعد از ساخته شدن اینفوگرافیک ها شما باید آن ها را برای قرار گرفتن در وب سایت ها آماده کنید و لینک اشتراک گذاری را در زیر آن ها قرار دهید تا افراد بتوانند آن را شبکه های اجتماعی و یا وب سایت ها خود قرار دهند در این زمینه ابزار هایی مانند Siege Media generator وجود دارند که با آن ها راحت تر می توانید لینک ها را طراحی کنید. در این روش شما می توانید به وبسایت هایی که رتبه ی بالاتری دارند مراجعه کنید و با پرداخت هزینه بک لینک سازی کنید و لینک خود را به صورت تبلیغ در وبسایت شان به نمایش در آورید. به فرض اینکه در هر اینفوگرافیک بتوانید 50 بک لینک بدست آورید ، برای هر بک لینک 2 هزار تومان پرداخت کرده اید. این روش یک ترفند راحت و سریع برای به دست آوردن بک لینک است که در آن شما با سایت هایی که در زمینه های مختلف مصاحبه انجام می دهند عضو می شوید و برای مصاحبه در خواست می دهید و در زمان گفت و گو می توانید بک لینک های خود را در سایت درج کنید.

این ابزار به صورت هفتگی یک گزارش کامل در اختیار شما قرار می دهد که شامل تمام بک لینک های جدیدی است که رقبای شما در طول هفته کسب کرده اند. همچنین بهتر است تا بر روی یک کلمه کلیدی به صورت مداوم لینک سازی نکنید و از کلمات کلیدی دیگر نیز در لینک سازی هایتان استفاده نمایید. وقتی صحبت از خرید بک لینک است، چند راه را پیش روی خود دارید. در صورتی که به لینکی از آن سایت نیاز دارید اما نمی خواهید تا با محتوایی که در سایتتان می گذارید باعث رشد آن سایت شوید، می توانید از بک لینک نوفالو استفاده کنید. لینک سازی شکسته: پیوندهای مرده و از دست رفته را در سایت های دیگر پیدا می کنید و آنها را به بک لینکی به سایت خود تبدیل می کنید. در واقع هر یک بک لینک، یک رأی مثبت یا رأی اعتماد برای سایت شما تلقی می شود. سپس محتوایی در همان زمینه با کیفیتی بهتر را تولید کنید و از کسانی که با سایت قبلی لینک داده اند بخواهید به شما لینک بدهند. وقتی شما تغییراتی در سایت خود ایجاد می کنید (مثل انتشار محتوای جدید و …) این تغییرات ابتدا باید توسط ربات های موتورهای جست و جو ارزیابی مجله خبری learn-seo شوند.

درست کردن یک اینفوگرافی با قیمت متوسط بین 100 تا 300 هزار تومان است . این موضوع باعث می شود تا گوگل هنگام بررسی لینک های محتوا، بین آن ها ارتباط پیدا کرده و ترافیک ایجاد شده حاصل از آن ها را درک کند. در این زمینه سایت های زیادی هستند که می توانید با پرداخت حق اشتراک سالانه از آن ها درخواست تولید محتوا کنید. 2. Top linking sites: سایت هایی که بیشترین بک لینک را به سایت شما داده اند. اگر شما نتوانستید به ایمیل آن ها دسترسی پیدا کنید می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با آن ها ارتباط برقرار کنید. هر چقدر که لینک استفاده شده در متن ارزش و اعتبار بالایی داشته باشد و از معتبرترین سایت ها گرفته شده باشد، تا زمانی که کاربران بر روی آن کلیک نکنند، تأثیر زیادی نخواهد داشت. به همین دلیل لینک هایی که کاربران بر روی آن کلیک می کنند و وارد آن سایت می شوند، می تواند تأثیر بسیار زیادی بر سئوی آن سایت بگذارند. اگر محتوایی که شما تولید می کنید کیفیت بسیار عالی داشته باشند اما شما برای محتوا و محصولات خود تبلیغ درستی انجام ندهید رتبه و امتیاز شما رشد چندانی نخواهد کرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری learn-seo بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

همان طور که در این مقاله یعنی آموزش ساخت بک لینک مشاهده کردید، بعضی اوقات بک لینک سازی خوب زمان بر است. این روش زمانی اتفاق می افتد که کاربران محتوای سایت شما را از طرق مختلف (مثل گوگل، شبکه های اجتماعی و …) پیدا می کنند و خودشان تصمیم می گیرند که به محتوای شما لینک دهند. اگر شما می خواهید بازدید سایت شما بیشتر شود، به روز بودن و اطلاع داشتن در مورد استراتژی ها و تکنیک های بازاریابی رقبای اصلی شما امری حیاتی است. بهتر است از تعداد مناسبی لینک با ارتباط منطقی بینشان استفاده کنید. نکته: طبق بررسی های انجام شده، یکی از فاکتورهایی که بر اهمیت بک لینک بیشترین تأثیر را دارد، تعداد سایت های منحصر به فردی است که به صفحات شما لینک داده اند. این روش بسیار عالی است زیرا تهیه و اشتراک گذاری آنها بسیار آسان است. در نتیجه همه اینها، ترافیک سایت شما بسیار بیشتر خواهد شد. استفاده غیرمنطقی از لینک سازی و ساخت لینک های اسپم حتی در صورت موفقیت هم باعث دریافت غیرمنطقی و غیرمرتبط به موضوع سایت شما خواهد شد. به طور کلی بک لینک ها علاوه بر اینکه باعث میشوند کاربر وارد سایت ما شود، تاثیر به سزایی در بهبود رتبه سایت ما در نتایج جستجوی گوگل است.