بک لینک چیست و چه تاثیری در سئو دارد؟

برای اینکه بهتر این مسئله را درک کنید به مثال زیر توجه کنید. در این روش شما به صورت مستقیم کسب و کار خود را تبلیغ نمیکنید؛ بلکه با هدف اینکه اعتبار دامنه را بالا ببرید تا در سئو سایت موثر باشد، سعی میکنید روز به روز به تبلیغات گوگل نزدیکتر شوید. در بیشتر مواقع این نوع لینک گرفتن به این دلیل که ساختار برنامه نویسی سایت طوری است که به شما اجازه درج تگ فالو را نخواهد داد، به صورت نوفالو است. یکی دیگر از راههای گرفتن لینک نیز از طریق انجمنها و فرومها است. اگر سایتتان فعالیت مستمر و روزانه نیز داشته باشد به حالتی خواهید رسید که در کمتر از چند دقیقه که نوشتهای را منتشر میکنید، در گوگل ایندکس شده و برای دیگران در نتایج جستجو نیز قابل مشاهده باشد. یا لینکی که در تلگرام به صورت نوفالو درج میشود نیز ضروری است، چرا که کمک میکند بک لینکهای شما از نظر فالو بودن یا نوفالو بودن تناسب داشته باشند. اساس بک لینک به این صورت است که یک سایتی که به سایت دیگر لینک میدهد، یعنی از آن رضایت دارد و به صورت بی طرف میخواهد بخشی از اعتبار خود را به آن سایت منتقل کند.

اما به این معنی نیست که سایت مقصد را بررسی نکند. در این مدل لینک گوگل دیگر اعتباری را از صفحه مبدا به دامنه مقصد اختصاص نخواهد داد. دنبال کردن لینک به این معنی است که گوگل محتوای آن را بررسی کرده و همچنین اعتباری را از دامنه مبدا به دامنه مقصد خواهد داد. لینک کوتاه توییتر به صورت ریدایرکت ۳۰۱ است و برای همین اعتباری را به دامنه شما منتقل میکند. شما در قبال لینکی که دریافت میکنید متناسب با شرایطی که سایت تعیین کرده میبایست محتوایی مورد تایید را درج کنید و همچنین هزینهای که بر سر آن توافق داشتهاید را بپردازید. در طول این ۴ سال به کرات در گروههای تلگرامی دیدیم که کاربران برای خرید یک وسیله در قالب پاسخ و راهنمایی به فرد دیگری گفتند که از سایت تاپترین میتواند اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورد. در ابتدای کار که هنوز کسب و کار شما رشد بالایی نداشته و شناخته نشده است، سعی کنید به جای اینکه دامنه اصلی را با کلماتی که مرتبط با کلمه کلیدی اصلی هستند را به صورت برند منشن لینک کنید.

حتی برخی از آنها لطف زیادی داشته و لینک همان محتوا و راهنمای خرید را برای کاربر ارسال نموده است. به همین دلیل است که همواره توصیه میشود برای لینک سازی یک سایت باید طبیعی رفتار کنید و درصد تعداد لینک فالو و نوفالو برای شما متناسب باشد. اگر هم چنین امکانی فراهم نبود میتوانید با آنها گفتگو کنید و در قبال انتشار محتوای مناسب اجازه درج یک رپورتاژ را داشته باشید. لذا از جهت رسانهای مرتبط برای خرید رپورتاژ مجله خبری learn-seo انتخاب عالی است. ما خدمات خود را در قالب رپورتاژ آگهی ارائه میکنیم که میتوانید از امکانات متنوعی برای دریافت بک لینک مجله خبری learn-seo برخوردار شوید. همچنین به معرفی مزایای لینک ساختن برای سئو سایت و افزایش ترافیک پرداخته و نکاتی را در این خصوص که بهترین نتیجه را چطور از لینک سازی دریافت کنید ذکر کردیم. همچنین از نظر برندینگ و تعامل با کاربران نیز تاثیر مستقیمی روی برندسازی و افزایش اعتماد کاربران دارند که خود این مسائل نیز منجر به افزایش سئو سایت میشود. یکی دیگر از روشهای گرفتن بک لینک رایگان فعالیت در سایتهایی است که امکان درج نوشته در قالب پست مهمان را به شما میدهند. کمتر است. علاوه بر این ضرورتی ندارد که مدام هزینهای برای آن پرداخت کنید.

در دنیای سئو و مدیریت سایت، بک لینک به معنی ارجاع دادن یا پنجرهای برای ورود به دیگر سایتها است. در نهایت سعی کنید که از سایتی که دارای کمترین میزان اسپم اسکور است رپورتاژ یا بک لینک دریافت کنید. مثلا در قالب رپورتاژ آگهی میتوانید لینک به دامنه اصلی سایت خود را با هدف افزایش اعتبار دامنه و تمرکز روی برندینگ به صورت برند منشن استفاده کنید و آن را به صورت فالو وارد کنید. این نوع لینک سازی برای سایت اهمیت بالایی داشته و موجب افزایش سئو سایت میشود. تا همین حد که بدانید به همان پیوندی که از یک سایت به سایت دیگر داده میشود بک لینک گفته میشود. به زبان ساده و همان تعریفی که ما از بک لینک داریم، به عمل پیوند دادن یک سایت به سایت دیگر لینک دادن گفته میشود. مشابه هر چیز خوب و بدی، لینک سازی هم دارای شرایط و ویژگیهایی است که با رعایت آن میتوان گفت که شما یک بک لینک خوب و با کیفیت از رسانهای مناسب دریافت کردید. گوگل نیز دقیقا در نقش همان رهگذر است که با استفاده از بک لینک سعی میکند بداند سایت شما تا چه حدیی در اعتبار کدخدای وب میتواند نقش موثری داشته باشد.