تجربه جدید ویرایش سایت • Yoast

همچنین می‌خواهیم اشاره کنیم که این نسخه از وردپرس با رفع اشکالات دسترسی و رگرسیون نیز همراه است. برای مثال، یکی از بهبودهایی که بخشی از این نسخه است، تحقق رفتار دسترسی سازگارتر در مرورگرهای مختلف است. ممکن است چیزهای کوچکی به نظر برسد، اما هر پیشرفتی که در مورد دسترسی انجام می‌دهیم، گام دیگری به سوی وب است که برای همه قابل دسترسی است. بدون استثنا.

فونت های گوگل در تم های پیش فرض

این نسخه جدید وردپرس با یک Style Book ارائه می شود که به شما یک نمای کلی از نحوه ظاهر هر بلوک در کتابخانه سایت شما می دهد. فقط روی نماد Styles در بالای صفحه خود (در کنار دکمه انتشار/به‌روزرسانی و نماد تنظیمات) کلیک کنید و نماد کتاب سبک را انتخاب کنید که در زیر آن نشان داده می‌شود. این کار تغییر ظاهر بلوک هایی را که در صفحه خود استفاده می کنید، به عنوان مثال، سبک سرفصل ها یا پاراگراف ها را آسان می کند. داشتن همه اینها در یک مکان ویرایش همه این عناصر را آسان تر می کند و استایل شما را ثابت نگه می دارد.

کتاب سبک جدید در وردپرس 6.2
کتاب سبک جدید در وردپرس 6.2

یک بلوک چسبنده به صفحه خود اضافه کنید

بیشتر بخوانید: ویرایشگر بلوک وردپرس: چرا باید از آن استفاده کنید »منبع

اینجاست، وردپرس 6.2 منتشر شده است و با این به روز رسانی چیزهای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد تا از آن لذت ببرید! با وفادار ماندن به فرمت، این نسخه از موسیقی جاز اریک آلن دولفی جونیور نامگذاری شده است. WordPress 6.2 «Dolphy» با یک ویرایشگر سایت به روز شده است که به شما کنترل بیشتری بر ظاهر وب سایت و صفحات شما می دهد. اما تمرکز روی عملکرد نیز وجود دارد، با این که این اولین نسخه وردپرس است که پیشروی عملکردی داشت! و بسیاری از پیشرفت‌های دیگر، مانند رفع مشکلات دسترسی، سازگاری با PHP8 و موارد دیگر. همه چیز را در اینجا بخوانید!

ویرایشگر سایت

نکته حرفه ای: همچنین توصیه می‌کنیم حالت تمام صفحه را فعال کنید (که رابط کاربری مدیریت شما را پنهان می‌کند) تا صفحه‌ای حتی تمیزتر و کم‌تر حواس‌پرتی داشته باشید.

حالت بدون حواس پرتی در وردپرس 6.2
برای فعال کردن حالت بدون حواس، به گزینه‌ها در گوشه بالا سمت راست بروید

بهبود عملکرد

این نام گویای همه چیز است، این ویژگی به شما کمک می کند تا بدون حواس پرتی روی صفحه خود کار کنید یا پست کنید. یا حداقل، هرگونه حواس پرتی که وردپرس می تواند برای شما حذف کند. بر روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید (کنار انتشار/به‌روزرسانی و تنظیمات) و برای امتحان کردن، گزینه Distraction free را انتخاب کنید. این همه نوار ابزارهایی را که معمولاً هنگام کار بر روی یک صفحه در وردپرس مشاهده می کنید، پنهان می کند. آرامش و آرامش بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد تا روی محتوای خود تمرکز کنید. اگر می خواهید از حالت بدون حواس پرتی خارج شوید، کافی است ماوس خود را به بالای صفحه خود ببرید و سه نقطه دوباره ظاهر می شوند (همراه با دکمه انتشار/به روز رسانی و تنظیمات). این به شما این امکان را می دهد تا با کلیک مجدد بر روی Distraction free دوباره این حالت را غیرفعال کنید.

یکی دیگر از ویژگی های جدید که بخشی از درج کننده بلوک جدید است، گزینه اضافه کردن رسانه از OpenVerse است. OpenVerse یک کتابخانه رسانه ای گسترده با بیش از 600 میلیون تصویر و صدا با مجوز آزاد است. این می تواند به شما کمک کند یک تصویر (یا قطعه صوتی) مناسب را پیدا کنید و آن را مستقیماً به صفحه وارد کنید.

بلوک رابط درج کننده در وردپرس 6.2
درج تصویر با درج بلوک

وردپرس 6.2 با یک کتاب سبک همراه است