داستان سرایی چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟ • Yoast

مهمتر از همه این است که مردم داستان ها را به خاطر بسپارند. به این معنی که اگر از داستان سرایی استفاده کنید، مردم پیام پست شما یا حتی برند شما را نیز به خاطر خواهند آورد. حتی می‌توانید افراد را تشویق کنید تا اقدامی انجام دهند، مانند تمیز کردن وب‌سایت یا شروع داستان‌گویی در پست‌ها و ارائه‌های وبلاگ‌شان.

داستان سرایی

چه زمانی می توانید از داستان سرایی استفاده کنید؟

همچنین می‌توانید از عکس‌ها، تصاویر و فیلم‌ها برای بیان یک داستان خوب استفاده کنید. شما حتی می توانید داستان دیجیتالی خود را با استفاده از داستان سرایی ایجاد کنید.

داستان سرایی عالی است و همه کاره ابزار می توانید از آن برای پست ها، صفحات محصول و حتی ارائه ها استفاده کنید! اولین بار در سال 2017، زمانی که از یک کنفرانس بازدید کردم و دیوید جی پی فیلیپس را روی صحنه دیدم، ایده استفاده از داستان سرایی را برای ارائه ارائه کردم. او از علم جادویی داستان سرایی صحبت کرد. من به باد رفت. صحبت های او برای من الهام بخش بود. دو هفته بعد، از این الهام برای سخنرانی خودم در WordCamp استفاده کردم.

ماریکه رئیس استراتژی Yoast و بنیانگذار آکادمی Yoast SEO است. او دوست دارد ایده ها و محصولات جدیدی ارائه دهد تا SEO را برای همه قابل دسترس کند و از رشد سالم Yoast اطمینان حاصل کند!

آواتار ماریکه ون د راکتمنبع اگر نمونه های خوبی از استفاده خود از داستان سرایی دارید، یا پیشنهادهایی برای موضوعات مرتبط دارید که می خواهید بیشتر در مورد آنها بخوانید، من دوست دارم آنها را ببینم!

برای این سریال، من روی استفاده از داستان سرایی در نوشته های شما تمرکز کرده ام. به عنوان مثال، من در مورد نحوه استفاده از داستان سرایی در یک پست وبلاگ نوشته ام که در آن عناصر لازم برای یک داستان خوب بحث می شود. این پست همچنین نکات کاربردی و نمونه هایی از نحوه ادغام داستان سرایی در پست های وبلاگ خود را نشان می دهد! ما همچنین به ارتباط بین داستان سرایی و SEO پرداختیم و در مورد اینکه چگونه می توانید از داستان سرایی در صفحات محصول استفاده کنید بحث کردیم.

هر داستانی نیاز به یک شخصیت اصلی با مشکل دارد. چرا؟ زیرا اگر کسی خوشحال باشد، واقعاً داستانی وجود ندارد. به عنوان مثال ونده را در نظر بگیرید. او خوشحال نبود زیرا نمی توانست سیارات منظومه شمسی را حفظ کند. این بود مسئله از داستان بعد، شما نیاز دارید عمل. چون شخصیت اصلی که برای رفع مشکلش کاری انجام نمی دهد خواندن در موردش جالب نیست. در مثال من، ونده از معلمش خواست که به او کمک کند. سپس معلم داستانی را برای او تعریف کرد که به خاطر سپردن سیارات برای او آسان‌تر شد. بنابراین، داستان این بود راه حل.

چرا از داستان سرایی استفاده کنیم؟

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل کپی رایتینگ سئو »