دسته بندی موضوعی مقالات ISI پزشکی و دندانپزشکی | دراگمد

آیا دوره های هنری می تواند به دانشجویان پزشکی کمک کند تا ناظران بالینی بهتری باشند؟ محققان دریافتند دانشجویانی که دوره ای را در زمینه هنر گذرانده اند ، به طور قابل توجهی مشاهده بالینی و مهارت های حرفه ای بالاتری از خود نشان دادند. طراحی و اجرای برنامه آموزشی ویژه تکنسین های داروسازی برای بهبود توزیع داروهای سرپایی در اکثر داروخانه های بیمارستان ها ، توزیع داروهای بیماران توسط تکنسین های داروسازی تحت نظارت یک داروساز انجام می شود. با این حال ، PT ها معمولا همه دانش و مهارت های لازم را برای انجام این کار با کیفیت بالا ندارند. پزشک بودن به چه معناست؟ مطالعه ای در خصوص تصورات اجتماعی از پزشکان هدف از این مطالعه بررسی این موضوع است که آیا شرایط و جو موجود در جامعه، دیدگاه اجتماعی پزشک بودن را در دانشجویان تغییر داده و به هویت حرفه ای آنها کمک می کند؟ ادامه مطلب…

چرا طرح نوین ترجمه مدیتورها؟

پریناتولوژی به عنوان پزشکی مادر و جنین شناخته می شود. پریناتولوژی (متخصص پزشکی مادر و جنین) به طور معمول در مشاوره با پزشک متخصص زایمان کار می کند. سیستم ایمنی بدن سیستمی پیچیده و در نهایت دقت می‌باشد که شامل اعضاء متنوع، با عملکردی متفاوت و مرتبط می باشند که در صورت کوچکترین تداخل و ناهماهنگی در انجام وظایف اعضاء آن امکان پیدایش اختلالات و ظهور عوارضی وخیم و بعضاً غیر قابل برگشت وجود دارد. از هنگامی که شروع به جویدن لقمه غذا می کنیم، هضم غذا شروع می شود و در واقع کار دستگاه گوارش آغاز می شود.

پیاورد سلامت

سیستم جدید امتیاز دهی برای برآورد دقیق تر از دستاوردهای یادگیری طی دوره میکروبیولوژی پزشکی برآورد دقیق تر از دستاوردهای یادگیری از طریق سؤالات تشریحی، انتخاب بهترین گزینه و سوالات چند گزینه ای برای دانشجویان بالینی طی دوره میکروبیولوژی پزشکی ادامه مطلب… در رشته روانشناسی سلامت، به سلامت جسم از بعد روان‌شناختی پرداخته می‌شود و این رشته را می‌توان نزدیک به رشته‌های پزشکی و بهداشت و درمان اخبار طب مدرن دانست. بازار کار فارغ‌التحصیلان رشته روانشناسی سلامت خوب است و هم به‌صورت خصوصی و هم به‌صورت کار در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها می‌توانند مشغول به کار شوند.

  • بهترین وسیله حفاظت پوست و بهداشت بدن، استحمام حداقل 3 بار در هفته است، البته باید در نظر داشت که از آب داغ و سوزاننده استفاده نشود، زیرا به علت عدم احساس داغ بودن آب توسط شخص امکان تولید سوختگی و نکروز (نسوج مرده) وجود دارد.
  • پس از انجام تحریک و ثبت پتانسیل‌های عمل محیطی از قشر اولیه شنوایی مغز گربه، ویژگی‌های زمانی استخراج شده و نهایتا به مدلسازی توسط شبکه‌ عصبی، پرداخته شده‌است.
  • در ادامه، با طراحی مدلی که توانایی تولید دینامیک‌های غنی با جاذب‌های چندگانه را دارد، سعی می‌شود که تغییر رفتارها در دادگان دنبال شود.
لازم به ذکر است، نشریه پزشکی شخصی مقالات را در دو بخش علمی- پژوهشی و مروری به زبان انگلیسی دریافت می نماید.در این نشریه تلاش می شود نتایج پژوهشها و تحقیقات علمی مرتبط با موضوعات پزشکی شخصی منعکس گردد. تعامل دانشجویان پزشکی ، داروسازی و پرستاری با صنایع داروسازی و تجهیزات پزشکی تعامل بین صنایع داروسازی و تجهیزات پزشکی و دانشجویان حوزه علوم پزشکی می تواند به تأثیرات تجاری در آموزش ها منجر شود ادامه مطلب… آموزش بهبود کیفیت به دانشجویان حوزه علوم پزشکی بهبود كيفيت يكي از عناصر اساسي در عملكرد باليني مدرن است. کووید 19 چه تاثیری بر آموزش به اعضای علوم پزشکی گذاشت؟ این مطالعه چگونگی عوامل اجتماعی و اقتصادی در تعیین سلامت، به ویژه نابرابری در جوامع که تأثیرات منفی بر سلامت بهداشت دارند را بررسی می کند. طبق مطالعه جدید، لِگو می تواند مهارت های بیهوشی را تقویت کند تحقیقات جدید که نشان داده است کار کردن ساده با لگو می تواند به بهبود مهارت های فنی کمک کند، دستاوردیست که می تواند آموزش پزشکی و درنهایت ایمنی بیمار را بهبود بخشد. دانشمندان نشان داده اند می توان از لگو به عنوان ابزاری عملی برای آموزش پزشکان در مهارت های بیهوشی استفاده کرد.

دسته بندی موضوعی مقالات ISI پزشکی و دندانپزشکی | دراگمد این کشور هر ساله با پذیرش دانشجویان بین المللی، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. تحصیل پزشکی در ترکیه ممکن است رویای خیلی از دانشجویان باشد. محبوبیت این رشته موجب شده هر ساله متقاضیان زیادی برای اخذ بورسیه تحصیلی و اخذ ویزا برای تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی به کشور های پیشرفته مهاجرت نمایند. ترکیه کشوری است که بخشی از آن در اروپا و بخشی در آسیا قرار داد.