دوره آموزش متاورس Metaverse و نحوه کسب درآمد از آن آموزشگاه فنی حرفه ای کاردانش | حسینی فایننس

برای درک بهتر متاورس، یک جهان بزرگ را تصور کنید که کاملا به صورت دیجیتالی است و تمام دنیای اطراف شما همانند دنیای واقعی می‌‎باشد. ارزیدو یک رسانه خبری و آموزشی جامع در حوزه ارز‌های دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز است. متاورس یا فرا جهان مفهوم جدیدی است که به تازگی وارد صنعت فناوری شده است. تصور کنید که در اینترنت بجای دیدن اشیا و افراد بر روی یک صفحه، آن ها را به صورت سه بعدی ببینید. به عنوان مثال شما به جای تماشای یک بازی در داخل مانیتور، می‌توانید به آن دنیا وارد شوید. در واقع با استفاده از عینک ها و هدست ها و دیگر ابزارهای مشابه می‌توان در دنیای مجازی به همان شیوه دنیای فیزیکی زندگی کرد، خرید انجام داد، بازی کرد و در کنار سایر افرادی که امکان کار به صورتی فیزیکی را ندارید کار کرد.

توکن‌های Metaverse که باید روی آنها سرمایه‌گذاری کنید

بلاکچین در حال کار بر روی راه‌حل‌های قابلیت همکاری با پروژه‌هایی مانند Cosmos و Polkadot است که رهبری این هزینه را بر عهده دارند. در حالی که Mesh و Decentraland یکپارچه نیستند اما امیدواریم روزی اینطور شود. هنگامی که به متاورس می اندیشیم، باید این را درنظر بگیریم که جایی که ما امروز در ان قرار داریم مشابه مثالی است که برای رایانه ها دهه 1980 ذکر کردیم، بسیار ساده و ابتدایی.

در دنیای مجازی متاورس هر آنچه بخواهید در دسترس شماست، می‌توانید شخصیت مورد علاقه خودتان را در آن بسازید و درست شبیه زندگی واقعی در آن زندگی کنید. دوره آموزش متاورس به شما کمک می‌کند تا از حوزه متاورس درآمد کسب کنید. درآمدزایی از حوزه متاورس به روش‌های مختلفی انجام می شود که ما در این دوره به صورت جامع شما را با دنیای جذاب متاورس آشنا خواهیم کرد. مثلا ممکن است کریپتوی مخصوص به خود را تعریف کرده باشد یا ارزهای دیجیتال مانند اتر یا بیت کوین را آموزش ورود به متاورس آکادمی محمد فایننس قبول کند.

  • شاید با توضیحاتی که تاکنون ارائه کرده ایم، به خوبی به رابطه نزدیک متاورس و بازی های ویدیویی پی برده باشید.
  • این بخش زیر مجموعه Digital humans قرار می‌گیرد که در اوایل مقاله به آن به عنوان یکی از عناصر متاورس اشاره کردیم.
  • در این بازی‌ها بازیکنان با دوستان خود چت می کنند، با هم ماموریت‌ها را انجام می‌دهند و یا در مقابل هم قرار می‌گیرند.
  • ارزهای متاورس، بخش مهمی از دنیای متاورس را تشکیل می دهند، هر متاورس، توکن حکومتی خود را دارد.
  • برای بسیاری از مردم دشوار است که آینده ای را در نظر بگیرند که در آن دنیای مجازی جای دنیای واقعی را می گیرد.

قبل از اینکه به فکر سرمایه‌گذاری باشید، اجازه دهید ابتدا یک تعریف کلی از این واژه ارائه دهیم. در این دوره همه‌چیز در خدمت یادگیری بهتر و آسان‌تر شماست و در هر مرحله که نیاز باشد، ابزار به تناسب وارد پروسه یادگیری می‌شوند. برخی از مراحل و بخش‌های دوره یادگیری متاورس، به شکل عملی و با اتکای به اجزا و ساختارهای عملیاتی و ملموس پیش رفته و برخی دیگر به شکل تئوریک. پس از تکمیل فرم زیر مشاورین آموزش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات ثبت نام را در اختیارتان قرار می‌دهند.

دنیایی که با زدن یک عینک VR و اتصال به اینترنت پر سرعت می‌توانیم به آن وارد شویم. این امر بیانگر آن است که تکنولوژی متاورس تغییراتی شگرف در آینده ایجاد خواهد کرد بدین ترتیب برای افرادی که می‌خواهند آینده‌ روشنی داشته باشند، آموزش متاورس ضروری است. ایده استفاده از واژه متاورس ابتدا از تخیل نیل استفنسون نشأت گرفت که در سال 1992 در رمان سایبرپانک خود Snow Crash متاورس را توصیف کرد. استفنسون یک فضای دیجیتال مشترک را توصیف می‌کند که مردم با استفاده از عینک های واقعیت مجازی و یک شبکه فیبر نوری مشترک به آن دسترسی دارند. بله این دوره آموزش متاورس طوری پایه‌ای طراحی شده که برای افرادی که دانش قبلی نسبت به متاورس ندارن هم مناسب است. متاورس یکی از بحث برانگیزترین و داغ‌ترین موضوعات حوزه اینترنت و آموزش ارز دیجیتال است.

اما در این بین فعالیت شرکت Apple با سایر کمپانی‌ها متفاوت است. XR ترکیبی از واقعیت مجازی ، واقعیت افزوده و واقعیت ماشین‌ها است. حتی می‌توان در این فضا بر اساس نیازها یک سری محتوای سفارشی یا کاستومایز شده دریافت کرد. مهم‌ترین خروجی فضای وب 2، فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوب و سایر شبکه‌های اجتماعی است. به‌صورت خصوصی و با توجه به نیاز، سرمایه و توانایی اشخاص مطالب و اصطلاحات دنیای متاورس را آموزش داده می‌شود. این سایت در زمینه آموزش بازارهای مالی و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

ولی تفاوت هایی باهم داشته و کاربرد های آنها نیز تا حدودی متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت آکادمی سیتکس در مورد نظرات دانشجویان قبلی دوره‌ آموزش متاورس و NFT آگاهی کسب کنید. در دنیای غیرمتمرکز خرید از طریق ولت‌ها انجام می‌شود ولت متامسک یکی از معروف‌ترین ولت‌ها و کاربردی‌ترین آن‌ها برای معامله NFT ها است که با نحوه اضافه کردن شبکه‌ها به آن قادر به معامله NFT ها در آن شبکه هستید. در این قسمت منحصراً خریدوفروش NFT ها در پلتفرم‌های مختلف متاورسی را با جزییات بررسی می‌کنیم و به بررسی دقیق این NFTها و تفاوت آن‌ها نسبت به هم می‌پردازیم. VR به معنای Virtual Reality (واقعیت مجازی) است که در دنیای دیجیتال فضایی مشابه به دنیای واقعی ساخته می‌شود.

همین که مطمئن باشیم مراودات مالی به درستی انجام شده است، نیاز به امنیت ویژه‌ای دارد. شما در دنیای مجازی متاورس استقلال کاملی خواهید داشت که هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید، از جمله مالکیت دارایی مجازی، همان‌طور که مالک املاک واقعی هستید. حتی می‌توانید یک ملک یا ساختمان‌ها را ایجاد کنید و می‌توانید آن ملک را به سایر کاربران متاورس بفروشید و آن را با توکن‌های غیر قابل تعویض یا واحدهای ارزش دیگر مبادله کنید.

اینترنت پرسرعت در دنیای متاورس یک سمتِ سیاسی و یک سمتِ تکنولوژیکی دارد. مدتی است که یک جنگ تکنولوژیکی بین چین و آمریکا به وجود آمده است و در یک سال گذشته به اوج خود رسیده است. موضوع دیگری که در زمینه توسعه و آموزش متاورس مطرح می‌شود، ماشین لرنینگ یا یادگیری ماشینی است. هوش مصنوعی باید پیچیدگی‌های موجود در دنیای متاورس را یاد بگیرد. مثلا هوش مصنوعی پس از مدتی سبک رفتاری هر فرد را تشخیص می‌دهد تا بتواند از طریق الگوریتم‌های رفتاری آن فرد، واقعی یا فیک بودن آن را تشخیص دهد.

دوره آموزش متاورس Metaverse و نحوه کسب درآمد از آن آموزشگاه فنی حرفه ای کاردانش | حسینی فایننس

در دوره آموزشی پارسیان بورس، تمامی این موارد را به طور کامل فرا خواهید گرفت و در طول دوره از تمام نکات و چالش‌هایی که ممکن است در آینده با آن‌ها رو به رو شوید نیز مطلع خواهید شد. پروژه متاورس فیسبوک از زمانی که مارک زاکربرگ نام فیسبوک را به متا تغییر داد ، مورد توجه قرار گرفت. هنوز مشخص نشده است که ارز های دیجیتال و بلاکچین چقدر در پروژه متاورس فیسبوک تاثیر خواهد داشت. شرکت فیسبوک همیشه در زمینه صنعت و فناوری های نوین پیشتاز بوده است.

بررسی تاثیرات متاورس بر صنعت آموزش