دکوراسیون طلافروشی چگونه است؟

ویترین طلا فروشی یکی از اصلی ترین بخش ها در طراحی داخلی طلا فروشی ست که در آن تمام طلا ها در معرض نمایش مشتری قرار می گیرند. طلا و جواهرفروشی، از آن دسته شغلهایی است که دکوراسیون و طراحی داخلی مغازه آن بسیار اهمیت دارد؛ بنابراین اگر میخواهید که مشتری حاضر به ورود و خرید از فروشگاه شما شود، باید طراحی دکور فروشگاه خود را بهروز نگه دارید. این مبحث تا حد بسیار زیادی به سلیقه و طبع مالک فروشگاه طلافروشی بستگی دارد. در این متن نکاتی را بیان می کنیم تا بتوانید با کمک طراح داخلی یک دیزاین جذاب برای محیط کاری خود ایجاد نمایید. این ویترین کاملا هماهنگ با طرح کلی مغازه است و با قرارگیری در یک زمینه زرد رنگ ساده توجه مشتریان را هم جلب می کند.

رنگبندی فروشگاه شما شامل، رنگآمیزی دیوارها، سقف، زمین، ویترین و قفسهها میباشد. اولین چیزی که توجه مشتری را برای ورود به یک فروشگاه جلب میکند، چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی آن فروشگاه میباشد. طلا فروشی از جمله شغل هایی میباشد که در آن معمولا معملاتی حساس ارزش های بالا رخ می گیرد. رنگ هایی که برای نورها انتخاب می شوند بسیار مهم است. دکور طلافروشی کلاسیک از محبوب ترین انتخاب ها برای دکور زدن در طلا فروشی است. طراحی داخلی این طلافروشی که در دو طبقه ساخته شده است، نه بر اساس یک سبک، بلکه با تبعیت از سبک مدرن و شیک در حین داشتن یک نیم نگاه به سبک کلاسیک انجام شده است و به سبب همین موضوع، فروشگاه از دکوراسیون ایده آلی برخوردار می باشد.

باید رنگی انتخاب شود که به جلوه بیشتر ویترین کمک کند. مرمر یکی از انتخاب های عالی برای طراحی داخلی چنین فضایی است. مشتری ها مایل هستند در فضایی با نور کافی به بررسی اجناس بپردازند و مغازه هایی که تاریک باشند، برای آن ها حس نا امنی ایجاد می کنند. برای تحقق این هدف می توانید از وسایل هایی همچون گونه های مختلفی از کانترها، پارتیشن ها و غیره بهره ببرید. دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی باید به گونه ای باشد که نظر مشتریان را به خود جلب کند. افرادی که میخواهند نمونه قرارداد شراکت طلافروشی منعقد نمایند، باید نوع فعالیت مورد نظر را مشخص کرده و براساس آن دیگر اقدامات مربوطه را انجام داده و مجوز فعالیت در همان رشته شغلی را اخذ نمایند.

برای آغاز شغل طلافروشی، افراد سرمایه زیادی لازم دارند و اگر موفق به تأمین این سرمایه نیستند، بهتر است اصلاً به این حوزه ورود نکنند. اگر قرار است از المان یا فرم های دکوری و تزیینی برای زیباتر کردن فضای داخل طلافروشی استفاده کنید، باید سعی کنید شکل آن ها را مطابق ماهیت و اجناس مغازه طراحی نمایید. روی این کانترها، باکس های شیشه ای جواهرات قرار گرفته اند و لبه ی هر یک با خطوط صاف و ظریف آبی رنگ شکل گرفته است. آویزهای گوی شکل یا حباب های شیشه ای از مواردی هستند که می توانند در این رابطه به شما کمک کنند. طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی از شکل و جنس کف و دیوارها گرفته تا همه جزئیات ریز و درشتی که برای جذابیت دادن به فضا به اجرا در می آید، باید به گونه ای انجام شود که در تناسب با ماهیت اصلی فروشگاه، یعنی زیبایی و ظرافت فرم طلا و جواهرات قرار بگیرد. اگر یک ویترین بتواند به خوبی نظر افراد را به خود جلب کند، مطمئنا آن ها را به داخل فروشگاه هدایت خواهد کرد تا از اجناس آن دیدن نمایند. به همین خاطر است که اگر شما اجناس برجسته و متمایزی دارید که می خواهید خودنمایی کنند، باید آن ها را جایی بگذارید که به چشم بیایند.

وجود آینههای متعدد میتواند به بزرگتر دیده شدن فروشگاه یا مازه کمک کند. به طور کلی، رنگ های خنثی دارای ظاهری هستند که کم تر نگاه ها را به خود خیره می کند و به همین دلیل، گزینه های مناسب تری برای طراحی داخلی طلافروشی به شمار می روند. ویترین جلوی مغازه به طور معمول با کمک شیشه های ضد ضربه و بسیار محکم از فضای بیرون جدا می شود و جدیدترین اجناس فروشگاه را به نمایش می گذارد. همان طور که گفتیم نورپردازی نقش مهمی در زیباسازی یک دکوراسیون دارد. سنگ نیز یکی از قدیمی ترین متریال استفاده شده در صنایع بشری است.

اگر خوب فکر کنید، احتمالا تصویر آن با مقدار زیادی زرق و برق در کنار زیبایی و ظرافت منحصر به فرد همراه است. خیره کننده و مدرن باید به همه جوانب آن توجه ویژه و حساسیت بیشتری به خرج دهید.به عنوان مثال یک مشتری اولین چیزی که در برخورد با مغازه شما به ذهنش خطور می کند نمای کلی و ظاهر فروشگاه شماست که شانس شما رو برای جذب مشتری بیشتر می کند.برخی از مواردی که در این باره مهم و نقش کلیدی دارد را به شرح ذیل بیان کردیم. نور طلا فروشی نباید تحریک کننده باشد در این صورت تصمیم گیری سخت می شود و نمی توان فروش موفقی را تجربه کرد. مغازه های جواهر فروشی، الکتریکی، گلفروشی و اغذیه فروشی اغلب ویترین خود را به صورت اول طراحی و تزیین می کنند. همچنین طلافروشان در آغاز کار خود میتوانند برای جذب مشتری و حضور در بازار، پیشنهادهای خرید ویژهای برای مشتریان در نظر بگیرند و از این راه پای افراد را به گالری خود باز کنند.

اگر فردی که با عقد نمونه قرارداد شراکت طلافروشی گالری یا مغازه طلا راهاندازی مینماید جواز کسب نداشته باشد، از سوی مراجع مربوطه با کسبوکار وی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. ی فوق به صورت اجزای مکعبی از جنس کروم جهت تعریف پوشش دیوار و سقف، امروزی شدند. دیوار های پشتی صورتی رنگ طراحی شده و پانل های منحنی شکل نیز به رنگ سفید دیزاین شده اند که در درب انتهای فضا این انحنا تکرار شده است. به طور مثال نیاز نیست که تمامی قفسه ها و یا قسمت های موجود در طلافروشی به صورت مستطیلی شکل باشند. در طراحی با چوب لازم است از نورپردازی به صورت حرفه ای تر استفاده نمود تا نور کافی محیط تامین شود.

به عبارت دیگر، همین که سبک اصلی فروشگاه، مدرن است و تنها نیم نگاهی به سبک کلاسیک وجود داشته، نتیجه مناسبی در پی داشته است. نورپردازی لازم است که متناسب با سبک مورد علاقه شما برای دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی باشد. برای افزایش امنیت لازم است درب ورودی دارای قفل امنیتی باشد. واضح است که اگر یک مغازه طلا فروشی دارای یک طراحی زیبا نباشد، مشتریان کمتری خواهد داشت. طلافروشی و داشتن گالری طلا بهدلیل گرانبها بودن فلز طلا و استفاده زیاد مردم از این فلز برای استفاده و سرمایهگذاری، جزء مشاغل با درآمد بالا در جامعه ما است و افراد زیادی مایل هستند سرمایه خود را در تأسیس طلافروشی بکار ببرند؛ اما باید توجه داشت اگر آغاز فعالیت طلافروشی بدون طی کردن مراحل مرتبط باشد، این فعالیت ادامهدار نخواهد بود. با توجه به افزایش روزافزون تأسیس مغازههای طلافروشی و همچنین افزایش تمایل افراد به سرمایهگذاری در تأسیس و راهاندازی فروشگاه طلا و تبدیل سرمایه خود به طلا، تمایل افراد برای عقد نمونه قرارداد مشارکت در طلا فروشی نیز افزایش یافته است. زمانی که یک خریدار وارد فروشگاه جواهر فروشی می شود اولین چیزی که انتظارش را دارد کلاس و لوکس بودن محیط است. زمانی که به طلافروشی های بزرگ وارد می شوید ، مبهوت شکوه و جلال دکوراسیون آنها می شوید.

این گروه به واسطه چندین سال تجربه می تواند بهترین راه ها را پیش روی شما قرار دهد تا شما بهترین نتیجه را که مطابق با سلیقه خودتان است، انتخاب نموده و اجرای آن را به گروه معماری بام بسپارید و از نتیجه به دست آمده، لذت کافی را ببرید. شما باید در انتخاب رنگ دیوارها و دکور چنین فضایی با دقت زیادی عمل کنید. از شما دعوت می شود که مقاله درج شده در همین وب وبسایت را تا پایان همراهی نموده و از همین طرز دیدنی ترین داده ها را در آیتم طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه به دست آورید. طراحی چنین قسمت هایی باید با توجه ویژه انجام شود تا بتوانید آن ها را در مرکز دید مشتریان قرار دهید. برای مثال، باکس هایی که از سقف آویزان شده اند یا از دل دیوار بیرون آمده اند، می توانند گزینه های خوبی برای ایجاد چنین جذابیتی باشند. جواز یا پروانه کسب سندی است که از سوی مراجع ذیصلاح برای فعالیت در یک حرفه معین صادر میگردد. اگر شخصی بدون انجام مراحل مختلف تأسیس طلافروشی اقدام به فعالیت در این زمینه نماید، ممکن است سرمایه خود را از دست داده و یا از سوی مراجع مختلف با فعالیت وی برخورد قانونی بشود.

در طراحی ویترین جواهر فروش می توان از سنگ برای تزیین و جلوه دادن به آن استفاده نمود. در نهایت نیز کارهای دکوراسیون آنجا را هم با ترکیبی از لمسه کاری، ابزارهای پلی اورتان آماده، پتینه کاری سقف، قاب سازی های گچی روی دیوار و آینه ی دکوراتیو داخل آن انجام دادیم، کلیه ویترین ها و کاور گاوصندوق و همچنین ویترین ورودی مغازه و در ورودی که کار نجاری با چوب و ورق MDF روکش چوب بلوط و رنگ وایت واش صورت پذیرفت. بهطوریکه بسیاری از مشتریان، تنها با دیدن دکوراسیون شیک و لوکس حاضرند پا به مغازهی شما بگذارند و در صورت اطمینان، اقدام به خرید طلا کنند؛ بنابراین اگر میخواهید که فروشتان بیشتر شود، باید از دکوراسیون و طراحی دکور قابلقبول و چشمگیری برخوردار باشید.یکی از خدمات گروه دکور IPG، طراحی دکور طلافروشی است. شما باید به فکر طراحی باکس هایی باشید که آن چه را داخل خود دارند، با جذابیت دوچندان به نمایش بگذارند. و پایه هایی برای آن در نظر گرفته و روی آن را با MDF روکش چوب و بدنه آن را ورق سنگ مصنوعی مارمونایت کاور کردیم. گیاهان سبز در هرجایی که باشند باعث روح بخشی به محیط و دلچسب شدن آن می شوند.

بهترین راهکار ذخیره سازی طراحی دکور ویترین طلا و جواهر اطلاعات کدام است؟ همچنین محل ذخیره سازی موجودی طلا و گاو صندوق است. همچنین دکوراسیون مغازه جواهــر فروشی می بایستی به صورت باز و جادار طراحی شود یعنی نبایستی بیش از اندازه کوچک و تو در تو باشد. الگوی هندسی ذکر شده در نمای پروژه، به صورت یکپارچه بدون بازی های فرمی در نظر گرفته شد تا علاوه بر تاکید به متریالیتی متفاوت پروژه، نظم و خلوص را نسبت به نماهای آشفته همجواری ها، برای این بدنه شهری به ارمغان بیاورد. البته لازم به ذکر است که گاهی اوقات و در برخی از قسمت های فضا باید از یک متریال متمایز برای جلوه دادن به دکوراسیون بهره گرفت.

به روز بودن طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی باعث افزایش مشتری و جلب توجه آن ها می شود. جالب است بدانید این سنگ به صورت ترکیبی با مواد اولیه کورین و سنگ کوارتز ساخته شده است و چون در این دو نوع سنگ رزین و سیلیس وجود دارد می توان گفت رزین و سیلیس دو ماده اصلی سنگ با کیفیت و با دوام مارمونایت است. همچنین بنا به درخواست کارفرما کانتر مغازه که از حیث امنیتی بسیار مهم بود، برون سپاری کرده و به صورت گاوصندوق های به هم چسبیده با ورق دوبل درست کردیم. در این پروژه طبق طراحی کارهای نورپردازی ویترین و داخل مغازه و همچنین نورهای مخفی و هالوژن ها در مسیر ورود و خروج اجرا شد. در بازسازی واحد تجاری آقای پاکنهاد برای حفظ امنیت دیوارهای مغازه فرایند مسلح سازی دیوارهای مشترک را با مش میلگرد و ورق و در نهایت رابیتس بندی و گچ کاری روی آن شروع کردیم. بسته به سلیقۀ صاحب فروشگاه میتوان از رنگهای گوناگونی آن را طراحی و بازسازی کرد.