دکور مغازه شال و روسری خیره کننده

این نوع کامپوزیت با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارد، میتواند در مقابل تغییرات دما از منفی ۵۰ درجه سانتی گراد تا ۸۰ درجه سانتی گراد بدون هیچ گونه تغییری در کیفیت، مقاومت داشته باشد.این لایه نما عایق رطوبتی نیز هستند. چیدمان و طراحی ویترین مغازه یا فروشگاه، ارتباط کاملاً مستقیمی با میزان فروش و موفقیت تجاری این مکان دارد. شما باید متناسب با نوع محصولاتی که در مغازه به فروش میرسانید؛ این طراحی را انجام دهید. رنگ دکور در کنار نورهای رنگی و ترکیبشده با اجناس خاصی که در دکور قرار دارند، میتواند بهترین عوامل قانع کردن مشتری برای قدم گذاشتن به درون فروشگاه شما باشد. تمایل دارید مشتریانی را بهسوی مغازه خود بکشانید که برای لباسهایشان هزینههای بالایی میپردازند؟ که در قفسه بالایی فروشگاه های خود مارک های مختلف ضد آفتاب را برای کودکان به نمایش می گذارد، در حالی که در قفسه زیر آن لباس های شنا را قرار داده است.

اما این دو مورد حداقل موارد لازم برای موفقیت یک پروژه طراحی دکوراسیون مغازه محسوب می شوند. اینجاست که اگر بهترین طراحی دکوراسیون داخلی مغازه را برای مواردی که ذکر شده داشته باشیم نسبت به بقبه رقبا فروشگاه شما برتری پیدا می کند و اون تصور جذاب و زیبایی که در ذهن مخاطب القا می شود هدف ماست که مشتری را تشویق به ورود می کند. اگر کمی به تصاویر و ایده های مختلف از ویترین یا دیزاین مغازه ها دقت کنید، می بینید که یک ویترین لوکس با نورپردازی نیمهتاریک و رنگی که با چندین جنس معدود زیبا چیدمان شده است بههیچوجه حامل پیام یک فروشگاه ارزان یا با قیمت متوسط نیست.

لایه خارجی این نما دارای یک پوشش آستر اپوکسی رزین و یک لایه PVDF به منظور تثبیت رنگ است. از مزایای این روش میتوان به سرعت اجرای بالای نما، تمیزی پایانی در نصب نما و هزینه کمتر اشاره کرد. در مثالی می توان به این موضوع اشاره کرد : اگر شما فروشگاه لوازم ورزشی دارید ، از المان های بسیاری در این زمینه می توانید استفاده کنید مانند چمن مصنوعی، پوستر در کنار تصاویر ورزشی و رنگ های که شاخصه های ورزشی هستند در کنار هم ترکیب بسیار مناسبی را تشکیل می دهند. این لایه از لحاظ ساختار مولکولی با رزینهای عادی متفاوت است.

سپس پشت آن را با اشتها آور ترین شیرینی ها تزیین طراحی داخلی مغازه مدرن کنید. یک دیوار کوچک را در مغازهتان با آینه تزیین کنید تا علاوه بر زیبایی بخشیدن به دکور مغازه، مشتریان بتوانند از آنها استفاده کنند. تا جایی که میتوان به صحبتهای معمار و طراحی گوش بدهید آنها با توجه به سابقه کاری و تجربه ای که دارند شما را در طراحی نمای بیرونی ساختمان به بهترین نحو ممکن راهنمایی میکنند. بعضی از محصولات برای بهتر دیده شدن نیازمند طراحی ویترین و دکوراسیون خاص با نورپردازی ویژه هستند که این کار ملزم به اطلاعات کافی از روانشناسی رنگ ها ونورها وتجربیات عملی دارد که شرکت هیرکانا سازه گستر با مشاوره قوی وچندین سال سابقه کاری می تواند شما را درعرصه کسب درآمد بالا کمک کند. شرکت هیرکانا سازه گستر با طراحی داخلی و خارجی فضاها با هر نوع کاربری با تکیه برتجارب گذشته، خلاقیت و نوآوری درطراحی واجرا توانسته پروژه های بسیاری را به موفقیت برساند. فرقی نمیکند مغازه شما دارای چه عملکردی است تاثیر ویترین بوتیک زنانه همانقدر است که در یک مغازه طلا فروشی میتوان داشت .تزیین ویترین مغازه مانند هندوانه در بسته میماند شما به خاطر ظاهر، رنگ و بوی خارجی هندوانه تصمیم به خرید آن میکنید، بدون آنکه بدانید داخلش چه خبر است!

یک فروشگاه زیبایی موفق باید انتخاب را برای مشتری آسان و امکان تست محصول را برای مشتریان فراهم کند. در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه باید به احساس راحتی و خرید آسان مشتری دقت شود. فروشگاهی که چند سال است در یک راسته یا محله جاافتاده و مردم محلی و حتی مشتریان رهگذر به خرید از آن عادت کردهاند، خصوصاً اگر صاحب مغازه خوشمشربی هم دارد که گپی هم با مشتری میزند، دیگر رقیب بسیار قدری برای شما خواهد بود! این مشتری است که با توجه به نمایش محصولات توسط ویترین تصمیم می گیرد که آیا اجناس را می پسندد. این روش مزایای بسیار زیادی دارد. یکی دیگر از معایبی که در این روش نصب وجود دارد، آن است که اگر پنلهای آلومینیومی با ابعاد بزرگ با روش L و H نصب و اجرا شوند، ورقهها تغییر شکل پیدا میکنند. بهتراست اجناس خیلی خاص و جذاب مطابق با نیاز مردم روی دیوار این قسمت قرار گیرد.

در این مقاله قصد داریم در مورد اصول و نکات کاربردی در زمینه طراحی داخلی مغازه حرف بزنیم و در آخر چند نمونه از دکوراسیون داخلی مغازه برای فضاهای کوچک و بزرگ را به شما ارائه دهیم تا با ایده گرفتن از آنها محیط مغازهتان را شیکتر کنید. با توجه به سلیقه افراد برخی سرامیک دیوار و سرامیک کف تراس منزل یا مکان مورد نظر خودرا با کف ترکیب می کنند که طرح زیبا و جالبی به دست می آید. دکوراسیون داخلی مغازه شامل طراحی سقف و قفسه بندی و نورپردازی و چیدمان اجناس و کف پوش و ویترین و نقاشی و … تزئینات دیگری را از سقف تا زمین به منظور جلب توجه و ایجاد حس یک فضای بزرگتر آویزان نمایید. برای مثال میتوان باکسها و شلفهایی که قرار است تا اجناس بر روی آنها قرار بگیرد را از چوب ساخت یا حتی دکور سقف و دیوار مغازه را با چوب اجرا کرد. برخی فکر می کنند دکوراسیون داخلی تنها برای مغازه های بزرگ می باشد اما این طور نیست و مغازه های کوچک را به راحتی با انواع سبک ها میتوان طراحی نمود و بهترین استفاده را از فضا داشت. این نماها نسبت به سایر مصالح ساختمانی وزن بسیار کمی دارند و قابل شستشو هستند، همچنین ابعاد متنوعی دارند و در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم هستند.

آیا تعداد زیادی از خریداران مربوط به حوزهی شما در حال خرید هستند؟ شما میتوانید این پارامترها را خود انتخاب کنید یا از مشاورین بخش تولید مستر چوبی در این راستا یاری بگیرید. در این قسمت محصولاتی که قرار می گیرد باید جذاب باشد تا مشتری را تشویق به خرید کند زیرا اولین نگاه مشتری به آنها می افتد و دید کلی نسبت به مغازه و دکوراسیون داخلی آن خواهد داشت. استفاده از نمای کامپوزیت، معمولا از نظر اقتصادی، نمایی به صرفه شناخته نمیشود، زیرا در زمان اجرای آن بر روی نما، نیاز به ایجاد زیرساخت خاصی وجود دارد. با توجه به مزایا و ویژگی های نمای آلومینیوم کامپوزیت، این نما در مغازه، نمای کامپوزیت ویلایی، ساختمان مسکونی و … اگر یک ویترین بسیار ساده و دمدستی که بهآسانی با جنسهای متعدد و معمولی چیدمان شده است برای مغازه خود تدارک دیدهاید، امیدوارم انتظار نداشته باشید مشتریان برای خرید جنسهای مغازه شما قیمت یک جنس لوکس و گرانقیمت را بپردازند!

نورپردازی نمای مغازه باید متناسب با نوع مصالح، جهت رنگ، شدت نور در نورپردازی نما انجام شود. همخوانی یک رنگ مناسب با برند خود، امتیاز خوبی است برای اعتبار خود و مغازه. به همین دلیل و با توجه به همین توضیحات، قیمت تمام شده آن بالا میرود و برای ساختمانهای اقتصادی به صرفه نیست. ورق های کامپوزیت آلومینیومی جایگاه خاصی در طراحی نمای ساختمان دارند و به دلیل مزایای این نما کاربردهای متفاوتی دارند. همان طور که میدانید قیمت انواع آجر نما برای داخل مغازه و فروشگاه متفاوت است و این تفاوت قیمت به عوامل بسیاری همچون: کیفیت مواد اولیه ساخت آجر، نوع کوره، میزان حرارت و نوع سوخت مورد استفاده، لعابی یا ساده بودن آجر و کیفیت ساخت بستگی دارد.

همچنین بسیاری از نصابهای نمای ساختمان، از این روش اجرای کامپوزیت نما برای نصب نمای آلومینیوم کامپوزیت بهره میبرند. با توجه به این موارد نما کامپوزیت قیمت متغیری دارند. دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی خود زیر مجموعه ای از دکوراسیون مغازه به حساب می آید، با این تفاوت که در اینجا تاکید بر روی لوازمات آرایشی بهداشتی بوده تا به خوبی در معرض دید مشتریان قرار گیرند. در این فضا مکث می گیرد. نوار میانی این ورق ها در حالت کلی غیر قابل اشتعال است. ممکن است این حس خوب در یک فروشگاه لباس زنانه جلوه ای از شیک و جذاب بودن باشد ، برای فروشگاه کالای خواب تبدیل به تصویری از خواب آرام و راحت و در یک فروشگاه موبایل، لازم باشد احساسی از خاص و متفاوت بودن را القا نماید. شما برای مخاطبین و مشتریان خود تلاش می کنید پس باید تمامی نکات طراحی را رعایت کنید تا با توجه به آن چیدمان مختلفی را طراحی کرده و بهترین را انتخاب و اجرا کرد و برای مشتریان ارایه نمود. با توجه به ضخامت بسیار کم ورقههای آلومینیومی، نمای کامپوزیت در برابر شرایط جوی بسیار نامطلوبی مانند باد و طوفان، شکل اولیه خود را از دست میدهد و پس ازگذشت زمان تغییر شکل پیدا میکند.

در خرید آجر نما برای داخل مغازه و فروشگاه، دقت به کیفیت و ظرافت آجر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مثلا اگر در یک خیابان پر از کافههای مختلف که سبک کلاسیک چوبی و رنگهای تند مثل قرمز و سبز یشمی دارند، میخواهید شیرینیفروشی باز کنید، میتوانید هماهنگ با سایر خوراکیفروشیها باشید اما رویکرد جدیدی را پیش ببرید یا اینکه در تضاد با آنها سبک مدرن را برای دکوراسیون شیرینی فروشی خود انتخاب کنید. انتخاب دکور روسری فروشی مناسب باعث میشود تا مشتری زمان ورود به فروشگاه احساس خوشایندی داشته باشد.البته باید در اینجا خاطر نشان شویم که نحوه برخود با مشتری نیز بسیار مهم می باشد. سعی کنید نامی رو برای کسب و کارتان انتخاب نمایید که پس از مدتی فعالیت و جذب مشتری این نام در ذهن ها بماند و مشتری هایتان به اطرافیانشان نام برند شما را برای خرید روسری پیشنهاد بدهند. بسیاری از صاحبان مغازه این نکته را به خوبی درک کرده اند که زیبایی و تزیینات محیطی از عوامل برجسته ای هستند که موجب جذب مشتریان به این مکان می شوند.

آینه ها نیز نقش مهمی در انتخاب دارند. همچنین پوشش گنبدها و ابنیههای خاصی که باید از رنگهای خاصی در نمای آنها بهره گرفت نیز میتوان نمای آلومینیومی به کار برد. اگر شغل شما به نوعی مرتبط با خرید و فروش کالا می باشد، حتما می دانید که بسیاری از عوامل در میزان فروش موثر هستند و با به کار گیری آن ها می توانید به تعداد مخاطبان و مشتریان و میزان اعتبار خود بیفزایید. بهتر است این دو نوع محصول با فاصله از هم قرار گیرند تا نظم فضای داخل قنادی حفظ شود. تاکتیک دیگری که باید مدنظر داشته باشید این است که شما مسیر را برای هدایت مشتری به جای خاصی استفاده می کنید. این امکانات شامل فضاهایی برای استراحت و نشستن مشتری ها و همراهان آنها و شلف هایی برای گذاشتن لوازم دستی مشتریان است. همین موضوع باعث ایجاد سر و صدا در هنگام باد و بارندگی خواهد شد.البته ناگفته نماند، که افراد غیر متخصص نمیتوانند درباره روش نصب این نما تصمیم گیری کنند. ویترین ها چون اولین برخورد مشتری ها هنگام ورود به مغازه است اولین و مهم ترین بخش یک مغازه برای افزایش مشتری و موفقیت در کسب و کار است. به این صورت که باید یک سر آن ها را به میله گره بزنید و سر دیگر را رها کنید؛ گره را زیاد محکم نزنید که هم چروک نشوند و هم اینکه به هنگام تحویل آن به مشتری به راحتی آن را باز کنید.

این روزها با بیشتر شدن صنایع مختلف و فروشندگان آنها، در میان اصناف مختلف رقابت زیادی به وجود آمده است و کسی برنده این رقابت نزدیک است که در کنار تامین کیفیت و کمیت مناسب برای مشتریان خود، جذابیتهای بصری در کار فروشندگی مانند طراحی دکوراسیون ویترین جلوی مغازه را نیز در نظر بگیرد چرا که تاثیر دکوراسیون چیدمان فضای تجاری در جذب مشتری را نباید نادیده گرفت. معمولا با وجود تایم بیشتر خانم ها در منزل با توجه به سلیقه خود سرامیک دیوار حال منزل خود را انتخاب و خریداری می کنند. از این رو در چیدمان ویترین همواره سلیقه عمومی را مد نظر قرار دهید. از دید من به عنوان طراح و معمار، ایجاد انگیزه ای برای خرید ، برای القا این احساس به مشتری که “محصول و جنس فروشگاه من به تو حس خوبی می دهد” مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه شود. به عنوان مثال ایجاد فضایی برای کتابخانه میتواند برای افراد کتاب خوان جذاب باشد. بر اساس مطالعات صورت گرفته، افراد معمولا در سمت راست خود حرکت می کنند. کامپوزیت آلومینیومی در مقابل تغییرات دما مقاوم است.