رابط تنظیمات کاملاً جدید • Yoast

اولین چیزی که در مورد رابط کاربری جدید متوجه خواهید شد ظاهر شیک و مدرن و ناوبری ساده آن است. نوار کناری جدید به شما امکان می دهد بدون پیمایش در چندین صفحه یا منو، به سرعت و به راحتی به تمام تنظیمات و ویژگی های ضروری دسترسی داشته باشید. ما حتی یک ویژگی جستجو اضافه کرده‌ایم تا هر آنچه را که نیاز دارید بیابید.

ما سخت کار کرده‌ایم تا این رابط کاربری عالی تنظیمات جدید را برای Yoast SEO به شما ارائه دهیم. برای ما، پایان یک دوران و آغاز یک آینده زیبا است. این رابط جدید ترکیب ویژگی‌های جدید و بهبود سئوی Yoast را برای ما بسیار آسان‌تر می‌کند و در عین حال تجربه‌ای مدرن به شما می‌دهد که استفاده از آن لذت بخش است.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین توننمنبع

به طور کلی، Yoast SEO 20.0 یک گام بزرگ رو به جلو در توسعه این افزونه است و ما مطمئن هستیم که به شما کمک می کند تا اهداف سئوی خود را راحت تر به دست آورید. رابط کاربری جدید تمیزتر، شهودی تر و کاربرپسندتر است. اکنون برای شما آسان تر از همیشه بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو است. ما خوشحالیم که شما شروع به استفاده از رابط جدید کنید و خودتان آن را ببینید.

دادن یک لایه رنگ جدید به یک رابط کار سختی نیست، اما بازسازی کامل آن از ابتدا کار زیادی است. این به معنای بازنگری است که چه چیزی به کجا می‌رود، چه کاری می‌خواهیم در آینده انجام دهیم، و همه اینها چگونه باید باشد. خوشبختانه ما آن را از بین بردیم!

تصویری که سایت را نشان می دهد بخشی از رابط تنظیمات جدید در Yoast SEO 20.0 است
رابط کاربری جدیدی که در Yoast SEO 20.0 معرفی می کنیم

یک رابط بهتر برای شما و ما

ما خوشحالیم که انتشار Yoast SEO 20.0 را اعلام می کنیم. این نسخه دارای یک رابط تنظیمات کاملاً جدید و پیشرفته است که کار SEO شما را به سطح بعدی می برد. ما برای طراحی رابطی که منطقی و آسان باشد و به طور همزمان کاملاً برجسته باشد، بسیار دقت کردیم. این رابط کاربری Yoast SEO را جلوتر می آورد و ما را برای آینده ای روشن آماده می کند!

بهترین دوست سئوی جدید خود را ملاقات کنید

Joost de Valk، بنیانگذار Yoast، توضیح می دهد: «ما احساس کردیم که طراحی پیش فرض مدیریت وردپرس دیگر مناسب ما نیست. تیم محصول ما در تلاش بود تا تجربه ما را به سطح بعدی برساند. رابط وردپرس ما را کمی عقب نگه می داشت، زیرا رابط مدیریت خارج از گوتنبرگ سال هاست که پیشرفت نکرده است.

Thijs de Valk، مدیرعامل Yoast می گوید: «من به آنچه که تیم در نسخه Yoast SEO 20.0 ساخته است، افتخار می کنم. “تیم ما می خواست این کار را انجام دهد، و آنها را تحویل دادند. این یک تغییر فنی برجسته است و ثابت می کند که ما دائما در حال بهبود و بهینه سازی هستیم. رابط کاربری جدید ما نشان می دهد که ما به ارائه بهترین تجربه ممکن به کاربران خود ادامه خواهیم داد. اولین قدم بسیار هیجان انگیز در سال 2023!»

یک ساختار منطقی برای تنظیمات در Yoast SEO 20.0

نظر خود را در نظرات زیر به ما بگویید!