سئو خارجی سایت چیست و کدام استراتژی سئو آف پیچ Off Page مناسب تر است؟

همچنین این کار به جستوجوی برند محور کمک میکند. برای مثال در تصویر زیر رابطه مستقیم جستوجوی برند و بازدید از کانال یوتیوب را به طور ماهانه ملاحظه میکنید. تصویر زیر صفحه اصلی وبسایت Amp My Content است. برای بهینهسازی این صفحه از کلمه کلیدی اصلی در تگ عنوان، URL و بدنه متن استفاده کردهایم. پاک کردن بیشتر عناصر کاهنده سرعت صفحه امکانپذیر است. گوگل هرگز فهرست این وبسایتها را به صورت عمومی فاش نکرده است. بکلینکها و سایر سیگنالهای خارج از سایت، پایه و اساس الگوریتمهای گوگل هستند. نحوه نصب افزونه، تنظیمات اولیه، تنظیم عنوانها و متاها، نقشه سایت، ابزارهای جانبی، وبمستر و نکات مهم دیگر را بیان میکند و در فصل سوم این دو افزونه مقایسه میشوند. برای مثال در تصویر وبسایتی یک مطلب با عنوان ساده شده «جمعبندی عناصر رشد – 15 متخصص نحوه رشد کسبوکار در سال ۲۰۲۰ را منتشر کردند» را به عنوان یک مطلب Roundup منتشر و تعدادی بکلینک از آن دریافت کرده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری learn-seo لطفا به بازدید از وب سایت ما.

تفاوت سئو داخلی و سئو خارجی سایت چیست؟ مصاحبه در پادکستها و سایر وبسایتها، یک استراتژی سئو خارجی سایت است. فقط کافی است که یکی از ویدیوهای شما به خوبی مورد بازدید قرار بگیرد تا سیل جستوجوی برند شما اتفاق بیفتد. سرعت صفحه یکی از موضوعات مهم در سئو است. رپورتاژ آگهی یکی از روشهای موثر و متداول در بازاریابی اینترنتی است. در این مثال، مطلبی با موضوع «مدت زمان یادگیری فتوشاپ» نوشته شده و با استفاده از کاپریلا، بنرهای تبلیغاتی زیر در داخل متن نمایش داده شده است. HubSpot نه تنها اینفوگرافیک را منتشر کرد بلکه پذیرفت تا نام BACKLINKO را در کنار نام خود در زیر اینفوگرافیک به نمایش درآورد. در این روش مخاطبان هدف انتخاب میشوند و تبلیغات تنها به آنها نمایش داده میشود. پس از گذشت مدت زمانی دریافت که پادکست روش راحتتر و موثرتری برای دریافت لینک است. راههای بسیار متنوعی برای دریافت بکلینک وجود دارد. برای تحلیل هر وبسایتی، تعیین ویژگیهای فنی موبایل سایت اهمیت دارد. این سایت آژانسی در حوزه بازاریابی محتواست. مشکل او این بود که در حوزه بازاریابی معروف نبود و از صفر شروع کرده بود. بنابراین شروع به ایمیل زدن به صاحبان کانالهای پادکست کرد. بکلینکها در سئو خارجی اهمیت بسیار زیادی دارند و بیش از آنکه کمیت حائز اهمیت باشد، باید به کیفیت توجه کرد.

برای مثال میتوان به «مجله فرادرس» اشاره کرد. برای شفاف شدن موضوع به مثال زیر دقت کنید. دقت داشته باشید باید همواره از ترکیبی از چند ابزار در کنار هم برای تحلیل وبسایت بهره ببرید. این روشها به ثبت وبسایت در چند دایرکتوری محدود نمیشوند. سئو خارجی سایت، اقداماتی است که خارج از وبسایت انجام میشود و ممکن است به طور کامل تحت کنترل شما نباشد. در برخی کسبوکارها مانند وبلاگها افراد معمولا نقد و بررسی نمینویسند و این موضوع در مورد فروشگاههای اینترنتی مرسومتر است. پلتفرمهایی که برای تبلیغات هدفمند مورد استفاده قرار میگیرند شامل گوگل و فیسبوک هستند که با توجه به هزینههای بالای ارزی و تعداد محدود ناشران ایرانی همگار استفاده از این پلتفرمها با محدودیتهایی همراه است. سختی کلمه کلیدی مورد نظر 39 است و برای ورود به صفحه اول گوگل برای کلمه کلیدی «سئو» off-page SEO نیز لازم است. این نظرات بر E-A-T شما در گوگل تاثیر دارد.

برای مثال، «دستورالعملهای ارزیابی کیفیت گوگل» (Google’s Quality Rater Guidelines) بر شهرت خارجی سایت تکیه میکنند تا میزان اعتبار را بسنجند. این ابزار بر اساس ترکیبی از سرعت وبسایت در دسکتاپ و موبایل، معیارهایی را ارائه میدهد. برند شما را در مقابل مخاطبان جدیدی قرار میدهد. حتی اگر افراد به شما لینک هم ندهند از مزایای اشاره به برند بهرهمند میشوید. اگر افراد پادکست مصاحبه شما را گوش کنند، برند شما در را در گوگل جستوجو میکنند که این موضوع به جستوجوی برند محور کمک میکند. وبلاگ نویسی مهمان از سه روش به بهبود سئو خارجی سایت کمک میکند. افراد زیادی این تصویر را در وبسایت خود استفاده کردند و به سایت منبع لینک دادهاند. همچنین افراد زیادی این مطالب را در شبکههای اجتماعی به اشتراک میگذارند. همچنین از مترادفها و کلمات مرتبط با کلمه کلیدی در متن استفاده کردهایم تا گوگل متن را بهتر متوجه شود. اما به هرحال گوگل اعلام کرده است که «سیگنالهای اجتماعی» (Social Signals) به رتبهبندی کمکی نمیکنند چراکه افراد میتوانند برای مطالب خود لایک خریداری کنند. در این مطلب به وبسایت Moz به دلیل ارائه آمار و محتوای باکیفیت اشاره شده و نه به دلیل اینکه یک وبسایت معتبر است. برای اینکه بکلینکها به رتبه شما در صفحه نتایج موتور جستوجو کمک کنند باید از یک منبع معتبر و مرتبط باشند.