ساز و کار سئو چیست؟

کلمات کلیدی LSI از این جهت مفید هستند که می توانید موضوعاتی را متناسب با یک موضوع گسترده ایجاد کنید و همه شاخه های کوچکتر را بر اساس یک کلمه کلیدی اصلی هدف قرار دهید. دومین خط تا آخرین خط از استاندارد، نام یک صفت و مقدار آن صفت بیان شده است. همچنین اقدامات لازم برای سئو عکس را بیان میکنیم. اگر سایت وردپرسی دارید میتوانید از افزونههای کاهش حجم عکس استفاده کنید. تگ متن جایگزین تصاویر یا alt هم به توصیف بهتر عکس کمک میکند. وردپرس یک سلاح جادویی نیست و نمیتواند به تنهایی جایگزین یک استراتژی سئوی موثر باشد. بنابراین اگر متادیسکریپشن صفحات شما ضعیف و یا هدفمند نیست آنها را مجددا بررسی کرده و مشکل را رفع کنید. آنهایی که فکر میکنند در این مهارت ضعیف هستند، باید سریعاً برای تقویت آن اقدام کنند.

در این قسمت به رایج ترین پرسش های افراد در هنگام اولین برخورد با موضوع سئو پاسخ داده ایم. هزاران مهندس نخبه را گرد هم آورده و سالهاست که برای بهبود الگوریتمها و ارائه بهترین پاسخ به کاربر تلاش میکند؟ » پاسخ به این سوال ساده است: شما باید توضیحات متا را فاکتوری در افزایش نرخ تبدیل در نظر بگیرید. البته باید بسیار مراقب باشید، زیرا همان طور که داشتن لینک از صفحات با اعتبار بالا رتبه نمایش شما را در گوگل افزایش میدهد داشتن لینک از سایتهایی اسپم تولید میکنند در رتبه سایت شما تاثیر بسیار منفی داره. Digiday اعلام کرد که ۵۲درصد از مصرف کنندگان گفتهاند که تماشای ویدیو درباره یک محصول به آنها اعتماد بیشتری در مورد تصمیمهای خریدشان میدهد. از متن عنوان تصویر برای مقاصد سئو وردپرس استفادهای نمیشود و توسط خزنده گوگل نیز مورد بررسی قرار نمیگیرد.

اگر به اندازه کافی خوششانس بودید که دو صفحه از سایتتان موفق به کسب رتبه شد، بهتر است آنها را به حال خود بگذارید و به سراغ کلمه کلیدی بعدی بروید. اگر می خواهید در رقابت موفق باشید لازم است تا شما هم از متخصصان این امر کمک بگیرید. کیفیت محتوا و ساختار استاندارد موجب میشود که گوگل محتوای شما را به درستی درک کند، در بسیاری از پروژه های سئو میزان رقابت بالا نیست و رعایت همین نکات برای رسیدن به رتبه یک گوگل کفایت میکند ولی اگر این نکات توسط همه رعایت شد کدام یک مستحق جایگاه بهتر است؟ این مورد هم چیز جدیدی نیست.

انتخاب درست متن جایگزین تصاویر یکی از عوامل مهم در سئو سایت است. این یک تغییر بزرگ در رویه رتبهبندی گوگل بود و به این معنی است که امروزه اهمیت نسخه موبایل سایت بیش از همیشه است. ممکن است در یک حوزه با رقابت کم در ۳ ماه بتوان به نتیجه رسید و در یک حوزه با رقابت شدید نیاز به بیش از یکسال وقت و انرژی و سرمایه گذاری بلند مدت روی سئوی سایت باشد. سئو کلاه سفید به تکنیک هایی اطلاق می شود که شامل استراتژی ها و راهکارهاییست که از قوانین موتورهای جستجو پیروی می کنند. در کنار محتوا، بک لینک ها اغلب دومین عامل مهم رتبه بندی SEO محسوب می شوند. اما در میان منابع مورد استفاده، چند سایت و وبلاگ هستند که محتوای آنها کلیدیتر است و عملاً در سطح جهان، مرجع محسوب میشوند. با استفاده از تگ No-index در تنظیمات فنی سایت، شما سایت یا صفحه مورد نظر را از فهرست شدن توسط رباتهای موتورهای جستجو منع کردهاید. کاهش حجم تصاویر: یکی از روشهای ساده برای افزایش سرعت بارگذاری سایت کاهش حجم تصاویر و استفاده از تصاویر با ابعاد متناسب با محل استفاده میباشد. معماری محتوای صفحه؛ برای هر صفحه متناسب با ماهیت کلمه و هدف کاربر، چیدمان مناسب برای ارائه محتوا را تعیین میکنیم.

منظور از SEO سایت بهینه سازی سایت ها برای قرار گرفتن در صفحه اول نتایج موتور جست و جو گوگل می باشد . تکنیک ها و سبک های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام میتوانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. یکی کار هایی که گوگل همیشه روی آن پافشاری می کند ، نمایش سایت های باکیفیت و مناسب به کاربران است در حقیقت هر چه سایت ها باکیفیت تر و مناسب تر باشند در جایگاه بهتری قرار خواهند گرفت ، وقتی جایگاه یک سایت در موتور جست و جو مناسب باشد قاعدتا بازدید کننده آن نیز بیشتر خواهد شد . در حقیقت از او بخواهید که با توجه به مهارتهایی که دارد، برای کار خود ارزشی قائل شود. متاتگ توضیحات یا دیسکریپشن – توضیح مختصری از صفحه. اما چگونه باید کلیدواژه هدف را در برچسبهای عنوان یک پست یا صفحه گنجاند؟

اما تصاویر به او کمک میکنند چکیده مطلب را متوجه شود و تصمیم بگیرد که آیا این مطلب مهم است و ارزش خواندن دارد یا نه. چنین کاری باعث می شود مخاطب بعد از وارد شدن به سایت و مشاهده موارد غیر مرتبط با متا دیسکریپشن فورا تصمیم به ترک سایت بگیرد که بسیار برای سایت مضر است و باعث افزایش بانس ریت سایت می شود. تا اینجا اجازه بررسی وب سایت شما به موتورهای جستجو داده شد و احتمالا از یک روز تا یک هفته دیگر سایتتان توسط آنها بررسی خواهد شد. در خصوص اعمال قابلیت چندزبانه بودن سایت وردپرس، باید بدانید که گوگل سایتتان را به دلیل داشتن محتوای تکراری جریمه نخواهد کرد. به خاطر داشته باشید که در آدرس URL، فاصله را باید با (-) ایجاد کنید. 2. باید با نحوه کار با ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی آشنایی داشته باشید و یاد بگیرید چگونه بیشترین بهره را از آنها بگیرید. از بین وبسایتهای معروف ایرانی نیز بسیاری از خبرگزاری های و سایتهای محتوا محور نظیر سایت تجارت نیوز، سایت چطور، سایت متمم و مجله دیجی کالا از این سیستم استفاده میکنند. وقتی سایت شما ریسپانسو باشد امکان دارد در مرورگرهای تلفن همراه در صفحه اول قرار بگیرد و این نکته بر سئو سایت تاثیر بسیاری خواهد گذاشت .

بنابراین این مسئله، نگرانی های شما را تا حد زیادی کاهش می هد (البته اگر کار شرکت به همین ترتیب باشد!). برای سایتهای واکنشگرا یا اختصاصی برای موبایل که محتوای نمایش داده شده در نسخه موبایل را کاهش میدهند این خبر بدی بود. علاوه بر این، با توجه به اینکه CDNها محتوای موجود در یک سایت را کَش (cache) میکنند، به صورت خودکار، زمان بارگذاری کاهش مییابد. سئو کلاه خاکستری به روشهایی گفته میشود که مطابق با استانداردهای پیشنهادی گوگل نیستند ولی تشخیصشان برای رباتهای گوگل نیز ساده نیست در نتیجه احتمال جریمه سایت توسط گوگل کاهش یافته و میتوانند به رشد سایت کمک کنند. این کار همچنین باعث خواهد شد که بخش بزرگی از تعداد کاراکترهای در دسترس شما کم شود و در نتیجه مجبور شوید طول عنوان مطلبتان را کاهش دهید. بنابراین گرفتن لینک به وب سایت خود، بخش مهمی از هر استراتژی مناسب SEO است؛ نه تنها این لینکها به بهبود موقعیت سایت شما در نتایج میکنند، بلکه آنها میتوانند به شهرت برند و اعتبار دامنه سایت شما نیز کمک کنند. این کلمات در متاتگ ها، هدینگها، لینکها و بدنه محتوا استفاده میشوند. یکی از این راهها، بررسی لینکها در گوگل سرچ کنسول است.

شما باید اطمینان حاصل کنید که کاربران قادرند وب سایت شما را به خوبی با موبایل خود مشاهده، مطالعه و در بین صفحاتش حرکت کنند. تجربه کاربری: وجود بیشمار افزونه وردپرس و پوسته در اکوسیستم وردپرس این امکان را به شما میدهد تا سایت خود را شخصی سازی کنید، قابلیتها و امکانات مختلف به سایت اضافه کنید و تجربه کاربری سایت را بهبود بخشید. باید با امتحان کردن قابلیت فیلتر محصولات سایتتان در حالات مختلف، الگوی ایجاد URL را پیدا کنید، و سپس برچسب Disallow را به آنها اضافه کنید. اگر وبسایت یا فروشگاه اینترنتی دارید باید بدانید که مردم چگونه به دنبال محصولات، خدمات یا اطلاعاتی هستند که شما ارائه میدهید. با این کار تصویر واضحی از ساختار سایت به موتورهای جستجو ارائه میدهید و گوگل زودتر از انتشار مطالب جدید در سایت شما مطلع خواهد شد. بسیاری از آنها نیز از تجربه و علم کوچک خودمان است که در اختیار شما کاربران عزیز ابزار وردپرس قرار میدهیم. همانطور که میبینید موتورهای جستجوی Google و Yahoo و Bing برای کاربران بیشتر از سایر موتورهای جستجو شناخته شده هستند. برای یافتن لینکهای شکسته به بخش Coverage از سرچ کنسول سایت خود مراجعه کنید. فراموش نکنید در صورتی که از تگ توضیحات متا برای صفحه خود استفاده نمیکنید، اولین جمله موجود در متن شما، موتورهای جستجو را هدایت میکند.

میتوانید به این مساله به عنوان سلسله مراتبی از اهمیت نگاه کنید. در کنار این مساله که محتوا نقش حیاتی برای سایت شما بازی میکنه، برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستوجو باید به معماری سایت خودتون هم توجه داشته باشید. در همه نوع از کسب وکارها، اگر کارتان به یک مکان خاص محدود نمیشود و همچنین علاقه مند به کشاندن افراد و کاربرهای مختلف در سطح کشور یا جهان به سمت خود هستید، باید موقعیت مکانی خود را دائما عوض کنید. بازاریابی اینترنتی شامل مفاهیم و ابزارهای گوناگونی میشود که از مهمترین آنها میتوان به طراحی سایت و اپلیکیشن، تبلیغات آنلاین، فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، ایمیل مارکتینگ و البته بازاریابی از طریق موتورهای جستجو اشاره کرد. تحقیقات کلمات کلیدی پایه و اساس یک استراتژی بازاریابی محتوای موثر است، زیرا شما محتوا را بر اساس آنچه که افراد قبلاً در گوگل جستجو میکنند، تولید میکنید. 2- برای پروژه های بزرگ و پیچیده نیازمند تولید محتوا و انجام فعالیت های بسیاری هستیم در نتیجه سپردن آن به یک نفر یا شرکت ناممکن است. 2. به طور متوسط 41 درصد از هزینه های بازاریابی در شرکت های بزرگ در فضای آنلاین خرج میشود. کسی که از طریق کلیک کردن روی لینک در موتور جستجو وارد فضای آنلاین شما میشود، در مقایسه با کسی که شما برای بازاریابی به سراغ او رفتهاید، برای تبدیل شدن به یک مشتری هزینهی کمتری خواهد داشت.

تکنیک ها و ابزارها چه نقشی در بهینه سازی سایت یا سئو در اصفهان اصول سئو دارند؟ دقت داشته باشید که به ازای سفارش سه ماهه، شش ماهه و یکساله هر یک از بسته ها، به ترتیب سفارش ها شامل تخفیف های 5، 6 و 7 درصدی میشوند. معمولا این شرکتها از مشاوران حرفهای و نظارت متنوع برای تقویت تیم و تصمیمگیری بهتر بره میبرند. خدمات سئو ، خدماتی هستند که معمولا توسط یک آژانس بازاریابی دیجیتال یا فردی متخصص انجام می شوند و به شرکت شما کمک می کنند تا رتبه ، بازدید و اعتبار سایت شما به شرایط مطلوب برسد و در موتورهای جستجو مثل گوگل و بینگ ، به ازای جستجوی عبارات کلیدی کسب و کار خود ، بازدیدکنندگان قابل قبولی بدست آورید. رسانههای اجتماعی همچنین فرصتی فوقالعاده برای تبلیغ محتوای جدید در وبسایت شما هستند و بنابراین با تلاشهای بازاریابی و توسعه محتوای شما همراهی میکنند. همچنین داشتن صفحات با محتوای کم (اصطلاحا به آن Thin Content یا محتوای لاغر میگویند.) یک نوع سیگنال به موتورهای جستجو است که نشان میدهد سایتتان در وضعیت خوبی به سر نمیبرد و از لحاظ سئو دچار مشکل است. شما می توانید با مراجعه به شرکت طراحی سایت دارکوب از این خدمات به بهترین نحو ممکن برخوردار شوید .

ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت سئوکار به آن می پردازد. نتیجهی تحقیق سایت Backlinko روی بیش از یک میلیون نتیجه جستجو نشاندهنده اهمیت فوقالعاده بکلینکها در بحث سئو است. به زبان ساده، بهینه سازی بدون داشتن برنامه ریزی و استراتژی صحیح معمولا نتایج خوبی ندارد و گاهی کم کاری و یا حتی استفاده ی بیش از حد از بهینه سازی سایت، سرمایه گذاری شما در این بخش را به هدر می دهد. هر یک ثانیه تاخیر در بارگذاری یک صفحه، میتواند به خسارتهای سالانه بیش از 1.6 میلیاردی برای شرکتهای بزرگی چون آمازون منجر شود. پس از انجام فرایند تحقیق کلمات کلیدی شما یک لیست از کلمات مهم برای سایت فروشگاهی خود دارید. نتایج یک مطالعه که توسط ShareThis انجام شد نشان داد که افراد متولد شده بین 1980 تا 2000 میلادی اگر محصولی را در شبکههای اجتماعی منتشر کنند احتمال خرید آن توسط آنها دوبرابر میشود. این گونه موتورهای جستجو نسخه ای از URL یک محتوا را در نتایج جستجو به نمایش می گذارند که به عنوان لینک کانونیکال ذکر شده است.

بعد از 40 روز از شروع ساخت لینک ها، عملا بازدید وب سایت چیزی در حدود 60 درصد افزایش داشته. برای شروع کار خود نیازمند یک استراتژی مشخص و دقیق خواهیم بود. رابط کاربری ساده، اما قدرتمند، اطلاعات مهم پست های شما را در کنار خود پست برجسته می کند. اسکیما اساسا کدهایی است که به صفحات اضافه میشود و به موتورهای جستجو این امکان را میدهد که اطلاعات بیشتر و بهتری به کاربر نمایش دهند و درک بهتری از محتوای صفحه کسب کنند. در واقع هدف اصلی گوگل از اصرار بر بهینه سازی یک سایت آن است که کاربران با کمترین کلیک، به آنچه میخواهند، دست یابند. با ایجاد لینک از درون متن یک مقاله به مقالهای دیگر، گوگل و کاربران را از ارتباط این مقالات مطلع خواهید ساخت. مشکلی که وجود دارد این است که مرورگرها هربار که یک کاربر از صفحهای به صفحهی دیگری از سایت میرود، تمام فایلها را مجددا فراخوانی و بارگذاری میکنند. بهتر است در هنگام نگارش توضیحات متا، ادبیات و نوع زبان را آگاهانه انتخاب کنید؛ این یعنی بدانید که میخواهید کاربر با دیدن آن چه فکری کند و در ازای این فکر چه اقدامی انجام دهد.

این ساز و کار کاملا درست است و در واقع یک تعریف ساده از سئو است، اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که پشت پرده ی سئو وب سایت ها چه فرایند هایی وجود دارد؟ چرا که از توضیحات ضعیفی استفاده کرده اید و کاربران کمتری را به داخل سایت کشانده اید و مطالب با ارزشتان دیده نخواهد شد. پاسخ به این سوال برای هر کسب و کار و سایتی متفاوت خواهد بود؛ بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلماتی که هدف گذاری کرده اید و وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد.

بهتره تایتل تگ 70 کاراکتر یا کمتر از آن باشه و به صورتترکیبی از کلمه کلیدی مد نظر شما و نام کسبوکار شما نوشته شود. با تگ canonical می توانید از محتوای تکراری، چه داخلی و چه خارجی جلوگیری کنید. از بخش Search Results، گزینهی Queries را انتخاب کنید و نتایج را بر اساس رتبه مرتب کنید و صفحاتی را که رتبهی زیر 20 دارند شناسایی کنید. یک کلمه کلیدی می تواند یک کلمه مانند “سئو” یا کلمات بلند تر مانند “چگونه یک شرکت سئو را انتخاب کنیم” باشد. این موضوع نیز دلیلی برای دقت بیشتر در هنگام انتخاب متخصص سئو می باشد.

استفاده از هاستهای اشتراکی ارزان و بی کیفیت میتواند تمام زحمات شما برای تولید محتوا و سئو را به باد دهد پس بهتر است حداقل در هزینه برای خدریا یک هاست وردپرسی مناسب صرفهجویی نکنید. طی این دوره کل فرآیند seo یک روی یک وب سایت وردپرسی به شما آموزش داده میشود و تا پایان دوره مشاهده میکنید که چطور وب سایت گفته شده در اغلب کلمات کلیدی در نتایج اول گوگل حضور پیدا میکند. اگر از ویرایشگر بلوکی وردپرس استفاده میکنید، میتوانید با کلیک روی تصویر تنظیمات مربوط به متن جایگزین تصاویر را در نوار ابزار کناری و در بخش بلوک، زیر تنظیمات تصویر مشاهده کنید. در ویرایشگر بلوکی میتوانید این کار را با کلیک روی لینک ایجاد شده و سپس کلیک روی فلش پایین و روشن کردن گزینهی «Open in new tab» یا «بازکردن لینک پیوند در تب جدید مرورگر» انجام دهید. برای انجام این کار در وردپرس نیازی به وارد کردن کد خاصی نیست. معمولا در طی فرآیند سئو سایت این مرحله یک یا دوبار طی هر سال انجام میشود و نیازی نیست مثل برخی از روشها(مانند تولید محتوا) پیوسته و طی هر هفته انجام شود. موتورهای جستجوگر از جمله گوگل معیارهای متعددی برای امتیازدهی به دامنه قوی سایت دارند، از جمله : بک لینکهای باکیفیت؛ روشهای machine learning، بهینه کردن صفحات داخلی سایت و محتوا.

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، مجموعهای از فعالیتهایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینکسازی خارجی انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم. خزنده های گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. همانطور که پیش از این گفتیم ربات خزنده گوگل لینکهای موجود در صفحات را دنبال میکند. به هر حال اگر از یک فرد باتجربه بپرسید، ممکن است که برای خود نوعی توهین تلقی کرده و جلسه را ترک کند. برای اطلاع از نحوه نصب SSL با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید. محتوای بدنه به موتورهای جستجو درک بهتری از محتوا و موضوع صفحه خواهد داد و اینکه این یک صفحه خاص و یکتاست و باید در نتایج جستجو نمایش داده شود. اگر سایت شرکت شما در نتایج جستجو صفحه اول گوگل ظاهر نمی شود ، شما وجود ندارید. معمولا مهمترین صفحات در سایتهای فروشگاهی صفحه اصلی سایت، صفحات دسته بندی، صفحات زیر دسته بندی و مهمترین محصولات سایت هستند. 1- بهبود کیفیت ترافیک سایت: با بهینه سازی سایت شما می توانید کاربرانی را به سمت سایت خود جذب کنید که دقیقا به دنبال خدمات و محصولات شما هستند.

اما شاید از لحاظ نرخ کلیک و یا حفظ ارتباط با موضوع بهتر باشد این کار را نکنید. بنابراین فراموش نکنید که اگر در نتایج صفحه اول گوگل نیستید، یعنی دیده نمیشوید و باید به دنبال راهحل بگردید. شرکت های دارنده موتور جستجو: جستجوکنندگان در صفحات موتورهای جستجو یک پرس و جو را اجرا می کنند سپس نتیجه آن در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می شود. در واقع این نتیجه نشان می دهد که گوگل تمرکز بیشتری در استفاده از مقدمه صفحه به عنوان متا دیسکریپشن دارد. نقشه سایت با فرمت XML به موتورهای جستجو کمک می کنند تا از اطلاعاتی همانند آخرین زمان بروزرسانی صفحه آگاه شده و از مهمترین صفحات سایت شما برای ایندکس شدن مطلع گردند. یک استراتژی قوی سئو داخلی با تمرکز بر مهمترین صفحات وب سایت شما، از جمله صفحه اصلی، دسته بندی های سطح بالا و صفحات فرود آغاز می شود. باید گفت خیلی مهم است که فردفعال در این حوزه بتواند قبل از شروع کار خود، یک مسیری از روند کاری پیشرو داشته باشد. آیا باید این را با نوشتن یک پست در بلاگ هدف قرار داد؟

کلمات کلیدی ، یکی از عناصر اصلی در سئو هستند و برای تاثیر بیشتر بر الگوریتم های گوگل ، هر صفحه باید روی یک کلمه یا عبارت کلیدی متمرکز باشد. 16. آیا متا تگ ها از اهمیت برخورداند؟ هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است. شما می توانید با به دست آوردن بک لینک های با کیفیت بالا شروع کنید؛ اما گاهی اوقات، داشتن بک لینک های زیاد، رتبه های بالاتر را تضمین نمی کند. نقطه شروع شما هر چه باشد، ما یک استراتژی منحصر به فرد برای شما خواهیم داشت. توضیحات متا هر صفحه باید یونیک و یکتا باشد، یعنی هر صفحه باید متا دیسکریپشن مختص به خود داشته باشد . بدین ترتیب نرخ کلیک سایت خود را بالا میبرید.

برای سئو یک سایت باید در ابتدا سایت نیاز سنجی شود و سپس استراتژی مناسبی تدوین شود. ویدئوی این دوره پس از برگزاری به عنوان یک به روزرسانی جدید به دوره تدوین استراتژی سئو اضافه خواهد شد. با خرید جدیدترین و بهترین مدلهای هولدر موبایل، دیگر خیالتان از بابت کیفیت بد چسب نگهدارنده گوشی راحت میشود. نام کاربری را باید طوری قرار داد تا افرادی که علاقمند به کار ما هستند به سمت ما کشیده شوند و بتوانند راحت مار را پیدا کنند. این کار شما را از دغدغههای مربوط به جذب و نگهداشت نیرو، تامین امکانات و فضای کاری و از همه مهمتر آزمون و خطا برای رسیدن به نتیجه مطلوب راحت خواهد کرد. به فرایند دریافت ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو سئو گفته می شود.

در چنین سیستمی، ممکن بود کسی که قصد بازدید یا خرید از سایت شما را دارد، فاصلهی بسیار زیادی با مکان جغرافیایی سرور شما داشته باشد. علاوه بر این در صورتی که قصد خرید بک لینک از ما را داشت باشید، وب سایت شما به صورت رایگان بررسی شده تا بهترین پکیج بک لینک فعلی که مناسب آن است در اختیارتان قرار بگیرد. گوگل بر روی سایتهایی که که بیش از حد معقول و نرمال به کیوردها یا همان کلمات کلیدی اشاره میکنند حساسیت نشان داده و در صورتی که احساس کند شما به صورت ساختگی قصد فریب گوگل برای قرار گرفتن در جایگاه بالاتری در موتورهای جستجو دارید شما را جریمه خواهد کرد. هنگامی یک وب سایت در در کلمات کلیدی خود در جایگاه های بالای موتورهای جستجو قرار گرفت نیازمند آن است تا جایگاه خود را حفظ نماید. وقتی ساختار درست نباشد یا اشکال در برنامه نویسی وجود داشته باشد که روی سرعت سایت و غیره تأثیر منفی میگذارد، متخصص سئو چگونه میتواند کار خود را پیش ببرند؟ این روش به دلیل بالا بودن هزینه نگهداری و مدیریت دو وبسایت جداگانه تنها زمانی قابل توجیه است که قسمت عمده ترافیک سایتتان از دستگاههای موبایل باشد و طراحی واکنشگرا جوابگوی نیازها و قابلیتهای مورد نظرتان نباشد.

یکی از این قابلیتها، توانایی تعیین توضیحات متا و عنوان اختصاصی برای هر صفحه است. این افزونه بیش از ۵ میلیون نصب فعال دارد و امتیاز شگفتانگیز ۵ از ۵ را در مخزن وردپرس کسب کرده است. امروزه معمولا بیش از نیمی از مخاطبان سایتها از طریق موبایل مطالب آن را مطالعه میکنند. سئوی محلی میتواند برای کسبوکارهایی که دارای مکانهای محلی (مانند مغازهها و رستورانها) هستند، واقعاً قدرتمند باشد، اما برای طیف وسیعتری از کسبوکارها نیز ارزشمند است. ممکن است شرکتی یک متخصص سئو را استخدام کرده باشید که تجربه ی بسیار کمی در این رابطه داشته باشد اما در عین حال ممکن است متخصص سئو In-House شما، دارای تجربیات سئوی بسیار زیادی باشد. اگر دانش کافی در این حوزه نداشته باشید نمیتوانید فرد مناسب را انتخاب کنید و در نتیجه زمان و هزینه زیادی را صرف خواهید کرد که ممکن است هرگز به موفقیت ختم نشود.

یکی از دلایلی که گوگل ممکن است، بخش توضیحات سایت را برای نمایش انتخاب نکند طولانی بودن آن است. ایجاد وبلاگ های مختلف برای وب سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو قابل ارائه توسط شرکت سئوکار است. مواردی مانند بک لینک سازی، فعالیت در شبکه های اجتماعی مرتبط با هر کسب و کار، وبلاگ ها، انجمن ها، اشتراک گذاری ها و … انتخاب این وبلاگ برای ذکر مثال میتواند راهنمای بسیار خوبی برای نوشتن توضیحات مناسب برای صفحات باشد. اول باید صفحات متناظر با هر کلمه را انتخاب کنید و سپس به نحوه استفاده کلمه کلیدی در صفحه فکر کنید. در مرحله چهارم و البته مرحله آخر از بخش مبتدی سئو سایت وردپرسی، باید وب سایت خود را در دو ابزار آنلاین و رایگان گوگل به نام های “سرچ کنسول” و “گوگل آنالیتیکس” ثبت کنید. در همین صفحه مسیر یادگیری را برای شما ترسیم کردهایم که از مشاهده ویدئوی نقطه صفر سئو شروع شده و با مطالعه کتاب و مشاهده چند ویدئوی رایگان ادامه پیدا میکند. در این فعالیت ما با کمک ابزارهای رایگان و غیر رایگان، سعی میکنیم بهترین کلمات کلیدی ممکن برای صفحات و مقالات و محصولات سایت خود را یافته و به این صورت مخاطبان بیشتری را به وب سایت خود دعوت کنیم.

به عنوان مثال کاربر میتواند محصولات مورد نظرش را به ترتیب قیمت مرتب کند تا بتواند راحتتر انتخاب کند. مدیران سایتها هنگام انتخاب متخصصان سئو خود باید دقت زیادی را بکار ببرند تا گرفتار تکنیکهای کلاه سیاه و تبعات منفی آن نشوند. بهتر است در نگارش دسکریپشن خود را به جای کاربر تصور کنیم و سعی کنیم از نگاه او به دنیا نگاه کنیم و حالا کلمات در ذهن را درون متا تگ بگنجانیم. به خصوص که با بهبود عمومی سرعت اینترنت و فناوریهای به کار رفته در آن، بسیاری از مشکلات و محدودیتهای قدیمی برای طراحی و بهینهسازی یک صفحه اینترنتی زیبا و جذاب از میان برداشته شده است. آنالیز و برنامه ریزی مرز جدایی میان دانش و دانایی است، در این مرحله تجربه به کمک دانش آمده و چشم اندازهای جدیدی را پیش روی ما ایجاد میکند. استفاده از محتوای تصویری نظیر اسکرینشاتها و نمودارها میتواند به درک بهتر مطلب توسط کاربران کمک میکند. یکی از مهمترین خدماتی که حتما باید به شما ارائه شود ، لینک سازی خارجی ، دریافت بک لینک های باکیفیت ، مدیریت حساب های شبکه اجتماعی ، به اشتراک گذاری مطالب، درج سایت در گوگل مپ، تعامل با وبسایت های پربازدید می باشد که همه این اقدامات در چهارچوب سئو off-page یا خارج صفحه گنجانده می شوند.

از نمونه نتایج طبیعی جستجو پویا می توان به بخش هایی با عنوان Answr Box، People Also Ask، اسلاید تصاویر، و بسیاری از دیگر موارد اشاره کرد. پس از پایان دوره و تحویل پروژه پایانی، این فرصت را خواهید داشت تا در آزمون نهایی (آنلاین) شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی گواهی پایان دوره و تایید مهارت از مجموعه معتبر وبسیما دریافت کنید. بله، همه دانشجویانی که در جلسات آموزشی حضوری و وبیناری، شرکت داشته باشند و پروژه پایانی خود را تحویل دهند گواهی حضور در دوره را دریافت میکنند. ممکن است در جلسات اولیه اصطلاحات و عباراتی به کار گرفته شود که برای شما آشنا نیست. البته در نظر داشته باشید که داشتن بودجه ی بسیار، به معنای این نیست که همین فردا با شرکت های سئو همکاری کنید! مثلا اگر محصولات خاصی برای ماه رمضان به فروش میرسانید، میتوانید از ماه های قبل صفحه ای ایجاد کنید و آن را به خوبی سئو نمایید و اعتبار خوبی در گوگل کسب کنید، تا در وقت مقرر و رسیدن به این ماه، از رقبای خود در نتایج جلوتر باشید.

سیستم گوگل دقیقاً برای انجام این کار طراحی شدهاند: صدها میلیارد صفحه وب را در فهرست جستجوی خود ذخیره سازی و دسته بندی کنند تا مرتبط ترین و مفیدترین نتایج را در کسری از ثانیه به کاربر نمایش دهد. هنگامی که شما یک گروه از طرفداران و فالورهای وفادار پیدا کردید، سازمان شما میتونه برای ایجاد انواع مختلف رسانه جهت جذب و درگیر کردن سرنخهای جدید، تلاش کند. نتایج این تحقیق نشان میدهد که از بین فاکتورهای مختلف تاثیرگذار در سئو، فاکتور «تعداد دامنههایی که به یک سایت لینک دادهاند»، بیشترین تاثیر مستقیم را میگذارد. اگر متن شما بیشتر از فضای استاندارد گوگل باشد ابتدای آن نمایش داده شده و در ادامه … شما را تدوین می کنیم و طبق یک برنامه مدون لینک سازی شما به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد انجام خواهد شد. استاندارد خاصی در تعداد کاراکترها وجود ندارد اما پیشنهاد گوگل برای تعداد کاراکترهای به کار رفته در متای توضیحات بین حداقل ۱۵۵ و حداکثر ۱۷۰ کاراکتر است.