شرکت خدمات شبکه در تهران شبکه ارغوان با 10 سال سابقه-ترازنت

شرکت خدمات شبکه در تهران شبکه ارغوان با 10 سال سابقه-ترازنت

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. ترازنت با شعار فناوری برای کسب و کار تا کنون توانسته است راهگشای بسیاری از کسب و کارها باشد. هر وقت نیاز به خدمات حتی در خارج از ساعت کاری داشته ایم کارشناسان ترازنت همکاری های لازم را با ما انجام داده اند.مشاوره های لازم در خصوص بروزرسانی و امنیت شبکه هم توسط مجموعه ترازنت ارائه می گردد. این پروپوزال بر اساس درخواست شما نسبت به یکی از انواع خدمات غیرحضوری، ساعتی و تمام وقت با ترازنت خدمات شبکه دریافت کنید تهیه خواهد شد.

در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی شبکه می توانید روی سرویس های پیشگام رایانه حساب کنید. متخصصین و کارشناسان ما، توانایی و دانش کافی برای کمک به شرکت‌ها در جهت طراحی، برنامه‌ریزی و ارتباط تمامی تجهیزات شبکه با تکنولوژی‌های متفاوت را دارند. مانند ارتباطات تلفنی تحت شبکه ، شبکه‌های کامپیوتری کابلی، وایرلس و فیبرنوری، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه جهت نظارت داخلی و خارجی، ارتباطات اینترنتی و غیره.

  • این محدودیت نمی تواند کمتر از 5 دقیقه و بیشتر از 15 دقیقه باشد و پس از آن نیز کاربر جدید را در اولویت پاسخگویی قرار دهد.
  • اگر کارشناسان شبکه مختص به شما در محل شرکت حضور نداشته باشند، ما می‌توانیم مشکل شما را با کارشناسی دیگر مطرح کرده و سریعا آن را برطرف کنیم.
  • از اینرو پشتیبانی از خدمات بسیار مهم و ضروری است چرا که احتمال وجود مشکل در هر سیستمبی وجود دارد.
  • برای استعلام قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل کنید.
  • کامکو در حال حاضر تمام خدمات مورد نیاز شبکه‌ های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را ارائه می‌ دهد.

ما توانسته ایم با ارائه خدمات به موقع و تخصصی رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. شرکت‌ خدمات شبکه رایان پشتیبان در تهران، از مرحله اجرا تا پشتیبانی همراه شما خواهند بود. هرچه تعداد سیستم‌ها و کلاینت سرورهای یک شرکت بیشتر باشد، به همکاری با یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه احساس نیاز بیشتری خواهد داشت. شرکت‌های زیادی در تهران در زمینه شبکه و خدمات مربوطه فعالیت دارند اما در نظر داشته باشید یک شرکت خدماتی پشتیبانی باید داری تجارب زیاد در حوزه شبکه مانند خرید تجهیزات و لوازم جانبی شبکه، توانایی اجرا و نگهداری شبکه باشد. منظور از خدمات شبکه، برنامه‌ها، عملکردها و خدمات شبکه‌ای هستند که شرکت‌ها برون‌سپاری می‌کنند تا از راه دور توسط یک تیم پشتیبانی شبکه اداره، نظارت و نگهداری شوند.

خدمات شبکه نوین پویا نت در تهران:

عدم نیاز به خرید سخت افزارهای فیزیکی به دلیل خراب نشدن آنها ، سبب کاهش هزینه ها می شود. خدمات پسیو ، نوعی از خدمات شبکه است که در حوزه ی کابل کشی ها و نصب تجهیزات گوناگون شبکه می باشد. ارائه بهتر و با کیفیت تر این خدمات ، سبب افزایش سرعت عملکرد Network سازمان می گردد. مدیریت در زمانبندی و پهنای باند استفاده از اینترنت توسط نرم افزارهای ISA2006 و bandwidth splitter و یا توسط روترهای سخت افزاری .

پروژه ها و نمونه کارهای پشتیبانی شبکه کامکو

از مهم ترین خدماتی که شرکت شبکه ارغوان ارائه می دهد، می توان به راه اندازی دیتاسنتر و طراحی اتاق سرور اشاره نمود. ما علاوه بر خدمات پسیو شبکه که خدمات سخت افزاری است ، خدمات دیگری نیز داریم که آنها را خدمات اکتیو شبکه مینامیم در چنین دسته ای ما تمامی خدمات نرم افزاری مربوط به شبکه را میتوانیم به شما ارائه دهیم که در پایین تعدادی از آنها به عنوان مثال آورده شده است. سازمان‌ها با دریافت خدمات ویپ قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم افزار CRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند.

پشتیبانی و نگهداری شبکه

تیم ما هیچگاه مشتریان را تنها نمی‌گذارد و برای کوچکترین مشکلات هم می‌توانید روی ما حساب کنید. پشتیبانی از شبکه یکی از مهمترین بخش های یک مجموعه است که تخصص کارشناسان آوش نت است. پس از اطمینان از صحت عملکرد سیستم ها و Network شما، نوبت به نگهداری و پشتیبانی شبکه می‌رسد.