صرافی کوکوین 84 درصد از ارزهای سرقت شده در هک اخیر را بازیابی کرد

اما در هلدینگ شما سودی از بابت نگهداری دریافت نمیکنید در عوض در صورتی که احساس کنید قیمت رمز ارز دیجیتالی مربوطه رو به کاهش است میتوانید اقدام به فروش نمایید. اما با جستجوی کلمه کوینکس با اخباری مواجه میشوید که زمان زیادی از تاریخ آنها گذشته است. گذراندن دورههای آموزشی ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال از مفهایمی میباشد که باید قبل از شروع آموزش خرید و فروش در کوینکس به آنها آگاه باشید. در ابتدا، برای ثبت این پسورد، تأیید 2-FA از طریق نرم افزار Authenticator خواسته میشود که در مرحله قبل تنظیم شده است. در صفحه باز شده در مرحله اول نیاز به فعال نمودن Google Verification با استفاده از نرم افزار Authenticator داریم که به این منظور بر روی گزینه Set در روبروی بخش Google Verification کلیک میکنیم.

این صفحه دارای چند قسمت است در بخش بالایی، نمودار ارز است که نمودارهای قیمتی را می توان بر اساس روز، هفته، ماه، و سال مشاهده نمود. در این پنجره در بخش ۱ ایمیل خود را وارد کرده و سپس گزینه Send Code را کلیک کنید. مشابه قبل با فشردن گزینه Send Code و دریافت ایمیل، کد داده شده را وارد میکنید. در حقیقت، NFT را نمیتوان مانند اسکناس به طور مستقیم رد و بدل کرد چراکه هیچ دو NFT با یکدیگر مشابه نیستند.

داراییهای کاربر را به طور کلی مورد بررسی قرار میدهد که این سیستم از دو بخش USDT Total Assets یا داراییهای کلی تتر و Unrealized PNL یا سودو ضرر تحقق نیافته تشکیل میشود. برای مثال در مقابل این توکن، بیتکوین به عنوان شناخته شده ترین رمزارز در بستر بلاکچین وجود دارد که یک توکن قابل معاوضه یا Fungible محسوب میشود. با توضیحات گفته شده میتوان به اهمیت این توکن و تفاوت آن با سایر رمزارزهای حوضه بلاکچین پی برد چراکه NFT اطلاعات اضافی را شامل میشود و ارزش آن را به بیش از یک ارز خالص و به قلمرو حقیقی آن می رساند.

مزیت بعدی اصالت این توکن هاست که مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین هستند بنابراین میتوانید از اصالت ان اف تی خود مطمئن شوید، زیرا ساخت چیزی جعلی در بلاکچین نشدنی است. کاربران یا به عبارت بهتر شهروندان این دنیای مجازی برای خرید و فروش محصولات و دستاوردهای خود نیازمند یک پلتفرم و ارزهایی هستند که این ارزهای دیجیتالی مبتنی بر رمز ارزها و تکنولوژی بلاک چین می باشد. کادر بعدی Amount است که میزان خرید یا فروش ارز دیجیتال را تعیین میکند؛ درنتیجه به زبان ساده میتوان گفت در نوع ثبت سفارش Limit شما باید قیمت موردنظر برای خرید و همچنین حجم معامله را تعیین کنید. از مهمترین مزایای توکن های غیرقابل معاوضه این است که به عنوان گواهی دیجیتال مالکیت برای داراییهای دیجیتال عمل میکنند. بعد از انتخاب و ورود به صفحه معاملات آتی، با پنلهایی مشابه با پنل بخش Spot و Margin روبرو میشویم که هر بخش را به طور کامل توضیح میدهیم.

نمودار قیمتی نماد فعلی برگرفته از وبسایت TradingView را نمایش میدهد و کارکرد این نمودار دقیقاً مشابه وبسایت TradingView میباشد. در اردر market شما فقط مقداری که میخواید اردر بزارید مشخص میکنید و خود صرافی به بهترین قیمت براتن اون دستور فعال میکنه.ولی اگر limit انتخاب کنید خودتون میتونید قیمتی که مد نظرتون هست براش اردر بزارید تا انجام بشه و به محض اینکه قیمت به اردر شما برسه اون اردر براتون فعال میشه . همچنین در این قسمت می توانید ارزش توکن ها و رشد قیمتی و حجم معاملات صورت گرفته در هر یک از آنها را به صورت جداگانه بررسی کنید.

، حجم و زمان انجام معامله در بخش Recent Trades نمایش میدهد.

توکن های غیر قابل معاوضه NFT ها نقش اساسی در دنیای متاورس برای مثال انفیه قطعه زمین مجازی در دنیای واقعی به قیمت چندین میلیون دلار فروخته می شود. ۳ گزینه پایینتر از بخش Google Verification، گزینه Trading Password وجود دارد که برای تأیید تراکنشها، برداشت سرمایه و موارد دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. به طوری که اخیراً مجموعه فیس بوک با تمامی برند سازی هایی که صورت گرفته بود نام تجاری خود را به متا تغییر داد. در ادامه نحوه بازکردن موقعیتها (Position) را در بخش مارجین اپلیکیشن صرافی کوکوین توضیح خواهیم داد. ، حجم و زمان انجام معامله در بخش Recent Trades نمایش میدهد. معاملات انجام شده را تحت عنوان Real-time Trades نمایش میدهد که مجدداً حاوی ۳ پارامتر قیمت بر حسب ارز مبنا، حجم معامله و زمان انجام معامله میباشد.

بار دیگر لازم است تأکید کنیم که در این صرافی امکان برداشت وجه به صورت ارز فیات وجود ندارد. به طوری که یک حساب سپرده گذاری بلند مدت باز کرده و مقداری وجه که البته حداقل آن را بانک مشخص می نمود داخل آن حساب واریز می نمودیم. اگر دوست ندارید که نام کاربری شما همان ایمیلتان باشد، در این مرحله میتوانید نام کاربری خود را تغییر دهید. همانطور که پیش از این اشاره شد، پس از واریز سرمایه به حساب خود در صرافی کوکوین، بخش حساب کاربری اصلی شما شارژ میشود و در صورتی که شما قصد انجام معامله در هرکدام از بخشهای مختلف صرافی را داشته باشید، باید همان بخش را شارژ کنید، اما این بار نیازی به واریز دارایی نیست، کافی است شما ارزهای دیجیتالی را که به حساب اصلی خود واریز کرده بودید را به بخش مارجین یا بخشهای دیگر انتقال دهید و شروع به بازکردن معاملات کنید.

در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰، صرافی KuCoin مورد حمله سایبری قرار گرفت، تا جایی که هکرها ۲۷۵ تا ۲۸۵ میلیون دلار دارایی دیجیتال کاربران را سرقت کردند. پاداش های پلتفرم BakerySwap’s NFT نسبت به پلتفرم قبلی بیشتر است به طوری که علاوه بر سپرده گذاری در استخر می توانید توکن های دریافتی را نگهداری کنید یا در بازار های ثانویه به فروش برسانید. بازی های آنلاین از قابلیت پرداخت درون برنامه ای به وسیله رمز ارزها و ان اف تی پشتیبانی می کنند.این توکنها برخی از مشکلات ذاتی را حل میکنند، برای مثال بازیهای برتر مانند فورتنایت فروش ویژگیها (Trait) و لوازم جانبی مانند سلاحها و اسکینها را ممنوع کرده است. در ادامه تعدادی از مهم ترین کاربرد ها و موارد استفاده ان اف تی خواهیم پرداخت. در ادامه به بررسی آموزش صرافی کوینکس و آموزش کار با صرافی کوکوین خواهیم پرداخت.

در ادامه برای فعالسازی Authenticator، در ابتدا مجدداً از شما درخواست تأیید ایمیل میشود. برای بررسی صرافیهای رمزنگاری شده بهتر است ابتدا در چند مورد از صرافیهای برتر رمزنگاری شده ثبتنام کنید، سپس با بررسی رابط کاربری و امکانات ارائه شده، بهترین گزینه را برای انجام معاملات انتخاب کنید. بهتر است ابتدا هزینه های مالی و همچنین محیطی ماینینگ را در نظر گرفته و سپس با مقایسه آن و با استیک کردن ارز دیجیتالی تصمیم نهایی خود را بگیرید. در این صفحه از شما میخواهد تا برای احراز هویت در گوگل نرم افزارش را نصب کنید. در زمره صرافی هایی قرار دارد که کمترین کارمزد را برای معاملات محاسبه می کنند. یا اگر بخواهیم خیلی ساده تر بگوییم باید بگوییم که استیکینگ قفل کردن یک ارز دیجیتالی رمزنگاری شده و عدم فروش آن جهت دریافت پاداش می باشد. هزینه هر سفارش بسته به خرید یا فروش بودن آن در زیر هر گزینه نمایش داده شده است.

صرافی کوکوین در گروه صرافی های بین المللی است که خدمات خود را به صورت آنلاین و جهت مبادلات و خرید و فروش ارزهای رمزنگاری ارائه می دهد. اما سوال این است که آیا استیکینگ همه آنها مقرون به صرفه خواهد بود؟ برای مثال به دلیل الگوریتیم خواص شبکه بیت کوین امکان استیکینگ برای این رمز ارز وجود ندارد. صرافی کوینکس به کاربران پیشنهاد می کند رمزهای عبور قوی برای حساب های خود ایجاد کنند. اگر علاقه مند هستید که اطلاعات بیشتری درباره جزئیات این صرافی بدست بیاورید و به پروسه یا فرآیند ثبت نام در صرافی کوکوین نیز اشراف داشته باشید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. و پیشنهاد میدهم که اگر هر جا دیدید فعالش کنید.

مثالی دیگر برای این مورد ENS (Ethereum Name Service) است که از ان اف تی ها استفاده میکند. برای برداشت withdraw نکته بسیار مهم این که حتما چک بکنید که شبکه مبدا و مقصد یکی باشه. مزیت دیگر اینست که این توکن ها تقسیم شدنی نیستند. نمایشگر اطلاعات مرتبط با معاملات و سفارشات کاربر میباشد که به بخشهای معاملات باز (Positions)، معاملات بسته شده (Closed Positions)، سفارشات باز (Open Orders)، سفارشات توقف یا ماشهای (Stop Orders)، حد سود و حد ضرر (Take Profit & Stop Loss)، تکمیل سفارشات (Fills) و پیشینه سفارشات (Order History) تقسیم شده است. این لیست به ۳ بخش Watch که نمادهای زیرنظر و محبوب کاربر است، USDT-Margined Contract، که لیست نماد اوراق آتی بر حسب تتر (برای مثال BTC Perpetual / USDT) است، و COIN-Margined Contract، که لیست قراردادهای بر مبنای ارزهای فیات علیالخصوص دلار (برای مثال BTC Perpetual / USD) است، تقسیم شده است.

گزینه دوم: از طریق Manual entry که خود شما باید اطلاعات را وارد کنید. ۴.در این مرحله، به مانند سایتهای ایرانی باید برای احراز هویت کافیست یک برگه کاغذ را بردارید، بالای آن بنویسید Coinex و تاریخ همان روز را زیر آن به میلادی و انگلیسی وارد کرده و سپس کارت شناسایی را با دست دیگر زیر آن بگیرید. برای کاهش کارمزد دریافتی صرافی کوینکس امکان تبدیل حساب کاربری به VIP0 تا VIP5 وجود دارد و برای انجام این کار علاوه بر انجام احراز هویت که با مدارک ایرانی امکان آن وجود دارد، باید توکن بومی این صرافی یا همان CET را هولد کنید. یکی از این موارد مهم مربوط به حوزه دیفای یا همان امور مالی است.

متاورس یک دنیای غیر متمرکز است که شکل دهی و کنترل آن در دست کاربران می باشد و مستقل از یک نهاد دولتی یا بین المللی است. در این ایمیل برای بار دوم چک کنید که مبلغ و آدرس والت صحیح باشد. برای جلوگیری از اشتباه تایپی در گوشه بالا سمت راست این پنجره امکان کپی کردن این آدرس وجود دارد. با توجه به اینکه قراره در این مقاله به معرفی صرافی KUCOIN بپردازیم، بهتره توضیحاتی در مورد ارزهای دیجیتال برای شما ارائه کنیم. توجه کنید که اگه برعکس تحلیل شما پیش بیاد به همون نسبت که نه و حتی بیشتر ضرر می کنید.

لازم است که همانند کد Key Notes در جای امنی ثبت و نگهداری شود. این صرافی موفق شده است که در ایران مخاطبان زیادی را به خودش اختصاص دهد. رمز ارز هایی که دارای اهداف آینده داری هستند و می توانند در آینده جوابگوی نیازهای بشری شوند. اما بهتر است پیش از شروع دورههای آموزش ارز دیجیتال حرفه ای را مشاهده یا مطاله نمایید تا با خیال راحت چه در صرافی کوینکس و یا صرافیهای دیگر به خرید و فروش ارز دیجیتال سایت ایران ارز دیجیتال بپردازید. به نظر خود بنده خرید و استیکینگ این رمز ارز شما را به سود سرشاری خواهد رساند. بهترین گزینه برای استیکینگ میباشند چراکه در بلندمدت علاوه بر سودهای حاصله از افزایش قیمت آن تعداد سهام شما نیز افزایش خواهد یافت. پس اگر بخواهیم جمع بندی انجام دهیم بگوییم که هولدینگ و استیکینگ دو روش کاملاً مجزا برای سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. در کلیت کار فرقی بین واریز به هر کدام از این دو اکانت وجود ندارد و در ادامه امکان تبادل بین این دو وجود دارد.

لذا ملیت خودتون رو برای اونها مشخص نکنید تا در صورتی که مشکلی رخداد (هرچند احتمالش بسیار پایین هست) شما بتونید به کار با کوینکس ادامه بدید. صرافی kucoin در سپتامیر سال ۲۰۱۷ به منظور درخشش در دنیای وسیع کریپتوکارنسی تاسیس شد؛ این صرافی معتبر و پرطرفدار تمرکز ویژهای بر پروژههایی دارد که در جهت تحقیقات تخصصی ارزهای دیجیتال دستهبندی شدهاند. در قسمت اعمال فیلتر ها و انتخاب بخش ها شما می توانید با مراجعه به قسمت کتگوری و انتخاب متاورس (metaverse) لیست تمامی شرکت های فعال و معتبر این حوزه فناوری را مشاهده نمایید. همچنین در پایین این بخش مجدداً گزینههای Deposit و Transfer قرار داده شده است. به این منظور بر روی گزینه Enable Futures Trading در پایین پنل سفارشگذاری کلیک میکنیم و مجدداً در پنجره باز شده Enable Futures Trading را انتخاب میکنیم. اگر قصد افزایش موجوی کوینکس با ویزا و مسترکارت دارید، در بالای صفحه بر روی “Credit card payment supported” کلیک کنید.