صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

ضمن اینکه امکان حضور در بازی برای آقایان و بانوان در اتاق فرار مشهد هاشمیه مهیا است. مدت زمان اختصاص یافته برای هر بازی زامبی در مشهد نیز ۶۰ دقیقه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این لازم است اشاره شود که تعداد افراد شرکت‌کننده در هر بازی ۴ الی ۸ نفر خواهد بود. نکتۀ مهم اینکه برای ورود به این اتاق فرار مشهد لازم است حتماً ۲۴ ساعت قبل با مسئولین مجموعه هماهنگ شوید تا حضور شما با حضور سایر گروه‌های بازیکن تداخل ایجاد نکند و از بازی های کوهسر مشهد لذت ببرید. اتاق فرار کوهسر مشهد در فهرست بهترین اتاق فرار های این شهر قرار دارد. مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان 1394 با هدف طراحی و اجرای بازی‌های فکری معمایی و اتاق فرار در قالب یک تیم دو نفره شکل گرفت.

  • اتاق فرار جوهنا، اتاق فرار دیفرنت اسکیپ با بازی‌های موزه تسخیر شده،‌ آتلیه و کف‌بین، اتاق فرار جنگل نفرین شده و … تنها تعداد کمی از چند صد اسکیپ روم تهران هستند که می‌توانید کنار خانواده و دوستان تجربه کنید.
  • در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید.
  • پذیرای قدم بانوان و آقایان نیز خواهد بود و سناریوی ویژۀ سفر در زمان را ارائه خواهد داد.
  • معماها گاهی ترسناک، رمزآلود، هیجانی و گاهی ترکیبی از ژانرهای مختلف هستند.

کاتو که تنها ۳۵ سال داشت، این ایده را در ذهن خود پرورش داد و سناریو‌های مختلف را طراحی کرد. سرانجام در سال ۲۰۱۱، برای اولین بار بازی اتاق فرار از ژاپن خارج شد و سر از سنگاپور در آورد. آنها به دفتر دکتر می روند تا نشانه ای از او در این اتاق فرار مشهد سجاد بیابند. مجموعه اتاق فرار تهرومز، تنها مجموعه اتاق فرار جنوب تهران است.

فاصله اسکیپ روم اصفهان تا کاشان مال

با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، این اتاق فرار از درجه سختی نسبتا بالایی هم برخوردار است، پس حین بازی باید کاملا حواس خود را جمع کنید و با کار تیمی بازی را پیش ببرید. بله، طبق قانون حداقل سن مجاز برای شرکت در بازی های اتاق فرار ترسناک 17 سال میباشد. بهترین اتاق‌ فرارهای جهان ماجراجویی‌هایی ۶۰ دقیقه‌ای هستند که دنیایی هیجان‌انگیز، ترسناک، تعاملی، زیرزمینی یا ویلا‌های باستانی را به شما نشان می‌دهند. در حال حاضر در دنیا هزاران اتاق فرار وجود دارد، اما همه آن‌ها آ… اتاق فرار (جامانده) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله جیحون تهران واقع شده است. اتاق فرار (شب شوم) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله شهرک جدید اندیشه واقع شده است.

اتاق فرار مریم خونین

اتاق فرار باغ متروکه مشهد همه روزه از ساعت ۱۵ لغایت ۲۳ پذیرای آدرنالین گردهای مشهد است. قیمت بلیط اتاق فرار متروکه مشهد، بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ هزار تومان است. در اتاق فرار باغ متروکه مشهد، سناریو پس از ورود کامل مهمانان به مجموعه باغ و اتاق اول، توسط بلندگو پخش می شود و راهنمایی مربوطه ارائه خواهد شد. فرار از اتاق یک بازی جدید معمایی است که به تازگی طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. در این بازی، مجموعۀ پشتیبان چند سناریو که اغلب هم ترسناک هستند و شرایط بغرنج و حساسی را رقم می‌زنند، به شما پیشنهاد خواهند داد.

7- در تمام نقاط بازی دوربین مداربسته نصب شده است، در صورت عدم رعایت قوانین بازی و وارد آوردن هرگونه خسارت، مبلغ آن از اصول طراحی معما در اتاق فرار شما دریافت می‌گردد. 6- در ابتدای بازی به غیر از گوشی موبایل، دیگر اشیای قیمتی مثل جواهرآلات از شما تحویل گرفته نمی‌شود. 5- هیچ‌یک از اعضای تیم تحت تأثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی نیست. 2- هیچ‌یک از اعضای تیم، به بیماری قلبی یا تنفسی مبتلا نبوده و هیچ‌یک از اعضای تیم باردار نیست. البته که خیلی موارد دیگر هم هست که می‌تواند روی رتبه‌بندی تأثیرگذار باشد، اما این موارد، چیزهایی است که تاکنون در اثر تجربه به آن رسیده‌ایم.