صفر تا صد آموزش ساخت بک لینک رایگان 🔗

مجموعه تکنیکهای استاندارد و اصولی که تمرکز اصلی آنها بر روی جذب هدفمند و واقعی کاربران است پس می توان گفت بهترین نوع سئو است که با کسب رضایت مشتریان باعث جلب نظر و رضایت موتورهای جستجو می شود. برای اینکه در کلمات کلیدی اصلی سایتتان رتبه بگیرید باید در ابتدا روی کلمات کلیدی راحت و متوسط به نتایج اول گوگل رسیده باشید. پس باید بسیار حرف ای تر از رقبا در تولید محتوا و گرفتن بک لینک قوی, عمل کنید. برخی از سایت ساز ها به صورت دائمی رایگان هستند و از آنها میتوانید استفاده کنید. در وبلاگ ها مطالب غیر از مطالب سایت خود را به روز نگه دارید تا حد امکان پشت سرهم برای سایتتان بک لینک نسازید در غیر این صورت مشخص می شود که همه وبلاگ ها برای شماست و به صورت دستی ساخته می شوند. از مهمترین روشهای سئو کلاه سفید استفاده قانونی و طبیعی از کلمات کلیدی ، بک لینکها، لینکدهیهای داخلی و خارجی، تمرکز بر بحث تولید و بازاریابی محتوا و در نهایت جذب ترافیک و افزایش رتبه سایت به صورت طبیعی است. استفاده از کوئری های حرفهای گوگل است به راحتی و با جستجو میتوان حجم عظیمی از لینکها را در گوگل پیدا کنید.

از طریق غیر قانونی در ساخت بک لینک استفاده می شود. این نوع سئو استفاده از تکنیکها و روشهای غیراصولی و بدون هویت است. که انتشار متون فارسی در این سایت ها بلامانع است. بسیاری از رزومه ساز ها آدرس وب سایت دارند و بعضی هم در داخل توضیحات در چند پاراگراف امکان درج لینک را می دهند. که در بهترین حالت جایگاهتان را در گوگل از دست می دهید. در وبلاگ ها از متن سایت های مختلف استفاده کنید. در ایران افراد بسیار کمی هستند که به دیگر سایت ها لینک بدهند پس ناچار به استفاده از لینک های کلاه خاکستری هستیم . سئوی کلاه خاکستری مثل سئوی کلاه سفید قانونی و پیشنهادی نیست و از طرف دیگر به شدت و ریسکی بودن سئوی کلاه سیاه نیز نیست. از طریق برخی از سایت های خارجی می توانید برای خود, صفحه فرم یا لندینگ پیج بسازید. زیرا به مرور زمان باعث شناخته شدن وب سایت شما می شود و لینک سازی از این طریق اعتماد گوگل را نسبت به سایت شما بالا می برد. از طریق این سایت ها آنلاین در یک تک صفحه رزومه خود را ساخته و به اشتراک بگذارید. ابتدا در این سایت ها عضو شوید سپس حساب کاربری و ایمیل خود را تایید کنید وارد نمایه کاربری شوید و به قسمت تنظیمات ویرایش پروفایل بروید در فیلد مربوط به آدرس سایت یا در قسمت بیوگرافی می توانید آدرس سایت خود را قرار دهید و لینک خود را ثبت کنید.

از بارزترین تکنیکهای مورد استفاده در سئوی کلاه سیاه میتوان به مواردی همچون استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی یا Keyword Stuffing، استفاده از کلمات و برچسبهای غیرمرتبط با محتوا، استفاده از متون یا لینکهای مخفی، تکنیک موسوم به پنهان کاری یا Cloacking، استفاده از محتوای تکراری اشاره کرد. بک لینک با استفاده از بازنشر محتوا یکی از بهترین کارهایی است که شما در پروسه سئو سایت تان می توانید انجام دهید. هدف از ساخت لینک در گوگل, استفاده از کلمه کلیدی مد نظر برای رسیدن به صفحه ی اول گوگل است. در سیستم های وبلاگ دهی ایرانی شدیدا توصیه به فعالیت می شود زیرا یا از دامنه ir و یا از هاست های ایران استفاده می شود. در زیر نحوه بک لینک سازی با آتوریتی بالا را به شما معرفی می کنیم. و این قضیه ارزش بک لینک های شما را بالا می برد. این سایت ها علاوه بر نظر سنجی فرم های مسابقه و آزمون آنلاین هم ارائه می دهند. به همین دلیل ورودی سایت تان از طریق بازنشر محتوا در این سایت ها هم ممکن است بالا برود. مهم ترین فاکتور در سئو این است که برای سایتتان محتوای کامل و با کیفیت تولید کنید.

در سرویس های وبلاگ دهی فقط یک وبلاگ راه اندازی کنید و بیشتر از آن فایده ندارد. در هر وبلاگ که می سازید بیشتر از 5 لینک به سایت خود ندهید و به سایت های مرتبط نیز لینک دهید. بیشتر وبلاگ ها لینک های فالو میدهند. سیستم وبلاگ دهی اکثرا لینک فالو رایگان را ارئه میدهند شما از طریق باز نشر مطالب وب سایت تان در این سیستم ها می توانید بک لینک رایگان دائمی دریافت کنید. رزومه سازهای ایرانی برای ارائه صفحه ای اختصاصی به شما پول دریافت می کنند. سایت سازهای بسیاری هستند که دارای پلن رایگان دائمی هستند شاپ فا از سایت های ایرانی است که از طریق آن رایگان بک لینک می توان گرفت. اما رزومه سازهای خارجی پلن رایگان دارند پس می توانید بک لینک رایگان برای سایت خود بسازید. روش دریافت بک لینک به سه دسته کلاه سفید , مجله خبری learn-seo کلاه خاکستری و کلاه سیاه تقسیم می شود. از همه ی روش های لینک سازی استفاده کنید و لینک سازی را محدود به یک روش نکنید. با تحلیل رقبا توسط این ابزارها , استراتژی های آن ها در سئو و لینکهایی که آنها برای سایت خود گرفتهاند را می توانید پیدا کنید و با استفاده از اصول لینک سازی آنها به رتبههای بالاتر گوگل برسید.