طبیعی نوشتن چیست؟ • Yoast

جمع آوری تمبر به طور کلی به عنوان یکی از حوزه هایی پذیرفته شده است که موضوع گسترده تر فیلاتلی را تشکیل می دهد که مطالعه تمبر است. یک فیلاتالیست ممکن است، اما مجبور نیست، تمبر جمع آوری کند. غیرمعمول نیست که اصطلاح فیلاتالیست به معنای گردآورنده تمبر استفاده شود. بسیاری از کلکسیونرهای معمولی تمبرها برای لذت و آرامش محض بدون نگرانی در مورد جزئیات ریز تمبر جمع می کنند. با این حال، ایجاد یک مجموعه بزرگ یا جامع به طور کلی نیاز به دانش فیلاتالیستی دارد و معمولاً شامل حوزه‌هایی از مطالعات فیلاتالیستی است.

و استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی شما حتی برای SEO شما ضروری نیست! زیرا گوگل می خواهد مخاطبان شما تجربه ای عالی در وب سایت شما داشته باشند. اما اگر متن شما ناخوانا باشد، مخاطبان شما به سرعت کلیک می کنند و گوگل رتبه صفحه یا پست شما را خیلی بالا نمی دهد.

بگذار جملاتت جاری شود

مانند بسیاری از مهارت ها، نوشتن طبیعی نیز چیزی است که می توانید یاد بگیرید. فقط باید بدانید که چه کاری انجام دهید، سپس تمرین کنید! و اگر در اولین تلاش درست به نتیجه نرسید نگران نباشید. اکثر مردم مجبورند حداقل یک بار متن خود را اصلاح کنند. فقط به یاد داشته باشید که مستقیماً به اصل مطلب بروید، از کلمات ساده استفاده کنید و جملات خود را جایگزین کنید. و وقتی کارتان تمام شد، متن خود را با صدای بلند بخوانید تا ببینید چگونه جریان دارد. موفق باشید!منبع

متأسفانه، گاهی اوقات جملات غیرفعال هنوز در متن شما نفوذ می کند. پس باید مراقب چه چیزی باشید؟ جملاتی را با کلمه “به” جستجو کنید. مردم اغلب زمانی که به یک صدای منفعل می‌لغزند از «به» استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، “وقتی زمان تمیز کردن خانه است، بهتر است تقویم خود را پاک کنید.” یک جمله فعال تر این است: “قبل از اینکه خانه خود را تمیز کنید، تقویم خود را پاک کنید.” یا حتی: «نیاز به تمیز کردن خانه خود دارید؟ سپس تقویم خود را پاک کنید.”

با این حال، چیزهایی وجود دارد که می توانید از نحوه صحبت خود کپی کنید. به عنوان مثال، کوتاه نگه داشتن مطالب! فقط در مورد آن فکر کنید: اگر داستانی را برای دوستان تعریف می کنید، پاراگراف هایی را برای معرفی داستان خود صرف نمی کنید. به طور کلی، شما قبل از شیرجه رفتن در چند جمله زمینه را بیان می کنید. و این همان کاری است که باید هنگام نوشتن انجام دهید!

از کلمات کوتاه و رایج استفاده کنید

خوب است توجه داشته باشید: جملات مفعول نیستند اشتباه. آنها برای استفاده هر چند وقت یکبار کاملاً خوب هستند. فقط حواستون بهشون باشه به خصوص اگر تمایل دارید از آنها در نوشته های خود زیاد استفاده کنید. خوشبختانه، افزونه Yoast SEO Premium متن شما را اسکن می کند و جملات غیرفعال را برجسته می کند، بنابراین می توانید به راحتی آنها را برطرف کنید.

مثالی از اینکه نوشتن طبیعی چیست

نه، این نوشتن در مورد طبیعت نیست. یعنی طوری بنویسید که خوب جریان داشته باشد و طبیعی به نظر برسد. انگار داری با کسی حرف میزنی حالا نمی‌گوییم کلمات عامیانه و جملات نیمه‌تمام بنویسیم، زیرا خواندن آن خیلی خوب نیست. بنابراین، نوشتن طبیعی چیست؟ بیشتر مطالعه کن تا متوجه شوی!

بنویس مثل حرف زدنت (نوعی)

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، نوشتن طبیعی نوشتن به روشی است که شبیه نحوه صحبت شما باشد. به جز کمی زیباتر کلماتی مانند “kinda” و “yeah” و “cuz” به طور کلی به عنوان زبان “حرفه ای” پذیرفته نمی شوند، بنابراین اگر می خواهید برای مشاغل (شاید خودتان) بنویسید، باید از زبان عامیانه خودداری کنید.

چرا که نه؟ خوب، اگر یک کلمه کلیدی را بارها و بارها تکرار کنید، متن شما بسیار غیر طبیعی خوانده می شود. فقط در مورد آن فکر کن. ترجیح می دهید بخوانید:پای زغال اخته بهترین دسر برای خوردن در تعطیلات است. همه پای زغال اخته را دوست دارند. به همین دلیل این دستور پای زغال اخته را ایجاد کردم. بنابراین می توانید امسال با یک پای زغال اخته خوشمزه از همه پذیرایی کنید.” یا: “پای زغال اخته بهترین دسر برای خوردن در تعطیلات است. همه آن را دوست دارند. به همین دلیل من این دستور غذا را ایجاد کردم، بنابراین شما می توانید امسال همه را درمان کنید” دومی بهتر می خواند، درست است؟

نوشتن طبیعی از نظر تئوری عالی به نظر می رسد، اما در عمل چگونه به نظر می رسد؟ خوب بیایید به یک مثال نگاه کنیم. ابتدا یک متن رسمی و کمی خسته کننده داریم:

خوب، چند بار به «جریان» اشاره کردیم. از این گذشته، اگر می خواهید متن شما طبیعی خوانده شود، جریان مهم است. اما وقتی یک متن به خوبی جریان می یابد به چه معناست؟ به طور کلی، یک جریان خوب زمانی است که طول جمله شما متناوب باشد. می توانید بروید: کوتاه، متوسط، بلند. یا: بلند، کوتاه، بلند. هک، حتی می توانید امتحان کنید: کوتاه، کوتاه، بلند. تا زمانی که طول جمله خود را به طور متناوب تغییر دهید و هرگز چهار جمله کوتاه/متوسط/بلند پشت سر هم ننویسید، خوب هستید! و سعی کنید بعد از آن نوشته خود را با صدای بلند بخوانید. این واقعا کمک می کند!

دیکته کن بعد بنویس

صادق باشید. همه اینها را خواندی؟ احتمالا نه. پس بیایید آن را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده، متناوب کردن طول جمله و فقط رسیدن مستقیم به اصل مطلب، متن جالب‌تری کنیم. شما دریافت می کنید:

اگر اهل زبان هستید، احتمالاً کلمات بزرگ و تأثیرگذار زیادی می دانید. که استثنایی، مثال زدنی و شگفت انگیز است! اما آنها همچنین می توانند خواندن متون شما را سخت تر کنند. اگر از کلمات کوتاه و ساده استفاده کنید، نوشته شما سریعتر خوانده می شود. البته، استفاده از «دریافت» به جای «دریافت» هر چند وقت یکبار خوب است. اما سعی کنید دایره لغات خود را نسبتاً ساده نگه دارید.

متن های خود را با صدای بلند بخوانید

فیلاتلی مطالعه تمبر است. شما فکر می کنید که یک فیلاتالیست کسی است که تمبر جمع آوری می کند، اما این همیشه درست نیست. برخی از فیلاتالیست ها تمبر جمع آوری می کنند و برخی نه. اما چرا مردم در وهله اول مربع های کوچک را جمع آوری می کنند؟ دلایل متعدد! گاهی برای لذت و آرامش. با این حال، دیگران به سادگی می‌خواهند مجموعه‌ای بزرگ داشته باشند. اما برای شروع یک مجموعه، باید حداقل چیزی در مورد تمبر بدانید.