طراحی سایت رزرو آنلاین اتاق فرار و اسکیپ روم راز | allescape

یکی از سخت‌ترین و دشوارترین اتاق فرارهای تهران، همین اتاق فرار کشتی دزدان دریایی است. خیلی از افرادی که تجربه بازی در این اتاق را دارند می‌گویند که هر معما کمی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر از قبلی بهترین سایت اتاق فرار بود. اتاق فرار سرقت تنها اتاق فراری است که معما و داستان آن فراتر از اتاق فرارهای معمولی بوده و سناریوی جذاب این بازی ویژگی متمایز کننده آن است و یکی از جذاب‌ترین اتاق فرارهای تهران شده است. اسکیپ روم ایران مال قطعا تجربه ای خاص تر و بی نظیرتر از اتاق رویا1 میشه، چون این اتاق باید در حد و اندازه های ایران مال طراحی بشه. از اونجا که در ایران مال همه چیز خارق العاده و بی نظیره، قطعا اتاق فراری هم که در این مجموعه اجازه فعالیت پیدا می کنه باید یه سرو گردن از همه کارهای موجود قویتر باشه. اونهایی که تجربه اتاق رویا1 مجموعه انیگما رو دارن، می دونن که این اتاق از نظر اجرا، دکور، نورپردازی، موسیقی و سناریو فضایی کاملا متفاوت با اتاق های فرار روتین رو داره و اتاقیه سراسر شادی، رنگ و هیجان.

جذابیت‌های بازی اتاق فرار

طراحی سایت رزرو آنلاین اتاق فرار و اسکیپ روم راز | allescape همانطور که عرض کردیم، این اتاق فرار در طبقه سوم مرکز خرید دیپلمات واقع در محله سفین ایجاد شده است. به همین دلیل ساعت کاری آن با ساعت کاری مرکز خرید هماهنگ است. اما بازی فرار از اتاق 195 تیمارستان در مرکز خرید واقع در بلوار لارک در شمال جزیره است. بازار ماهی فروشها، بازار عربهای کیش و همچنین لنگرگاه کشتی تفریحی کیش از جمله اماکن نزدیک به مرکز خرید دیپلمات میرمهنا است. اتاق فرار “ناپدیدشده” دومین اتاق از مجموعه “امگا” است که در منطقه نارمک تهران قرار گرفته است. بعد از رزرو حتما با شماره های مجموعه تماس بگیرین تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه به موجب کنسلی سانس میباشد امکان برگزاری سوپرایز تولد در مجموعه فراهم میباشد.

در این سناریو شما در اواسط جنگ دوم جهانی در یکی از زندان‌های برلین اسیر شده‌اید، سعی کنید در مدت‌زمانی که برای شما تعریف شده است، از این زندان فرار کنید که این کار اصلا کار ساده‌ای برای شما و دوستانتان نخواهد بود. به خاطر داشته باشید حتما هر شب تا قبل از نیمه‌های شب باید خانه را ترک کنید، زیرا ممکن است شما نیز دچار این جنون شوید و دقت کنید که ممکن است در هرکدام از شب‌ها این اتفاق برای شما بیفتد و شما از همان لحظه بازنده بازی‌اید. توجه کنید همان طور که گفته شد زمان شما محدود بوده و فقط یک ساعت وقت دارید. بازیکنان باید ضمن رعایت همه نکات ذکرشده، مسئولیت اتفاقات مالی و جانی در هنگام بازی بر عهده گیرند.

هتل استقلال تهران

باید به این نکته هم اشاره کنیم که برای بازی اتاق فرار ایران مال رویا2 یا همون نجات سولاریس لباس راحتی داشته باشید که قراره با ی چیزی خفن تر از اتاق فرار رویا1 برج میلاد روبرو بشید. یعنی اسکیپ روم ایران مال به حدی هیجان و فعالیت بدنی داره که اصلا تصورشو نمیکنید. خلاصه خیلی آماده بیاید برای این بازی که قراره خفن ترین اتاق فرار عمو خودتونو تجرابه کنید.

اسکیپ روم فرار از اتاق 195 تیمارستان

رویه اسکیپ روم به این صورت است که گروه شما وارد فضایی کاملاً واقعی با داستان و معما و فضایی از قبل آماده شده می‌شود. یک پرسنل به‌عنوان گرداننده بازی تمام نکات را اعم از داستان، هدف نهایی بازی، قوانین مشخص هر اتاق فرار برای گروه شما بیان می‌کند. از ابتدای فعالیت مای اسکیپ، یک سیستم جامع تخصصی سایت سازدر حوزه اتاق فرار راه اندازی کردیم تا همه مجموعه های اتاق فرار بتوانند با حداقل هزینه، سایت اختصاصی خودشان را داشته باشند و برروی برند سازی مجموعه خود کار کنند.

  • این اتاق همان طور که گفته شد پر از معماهای سخت و دشوار است که کمتر کسی می‌تواند در مدت‌زمان تعیین‌شده از این اتاق با دست پر خارج شود.
  • برای مشاهده دموی آنلاین این محصول بروی دکمه پیش نمایش کلیک نمایید.
  • اگر هزینه دغدغه‌ی بزرگی در تصمیم‌گیری شما نیست، می‌توانید با انتخاب و رزرو آنلاین هتل های 5 ستاره، تجربه‌ای فراموش نشدنی از سفر و اقامت خود داشته باشید.
  • مدت‌زمان اتاق فرار اسکیپ چلنج ۶۰ دقیقه است و مخاطب آن آقایان و بانوان هستند.