فروش فلش در تجارت الکترونیک چیست؟ 6 مورد از نمونه های مورد علاقه ما

طرح تجارت الکترونیک



منبع

صدا دستکاری؟ خریداران از مزایای دریافت محصولی که می خواهند با قیمتی غیرقابل تغییر لذت می برند. خرده فروشان بی شماری تجارت الکترونیک از این استراتژی قیمت گذاری تبلیغاتی برای ایجاد فروش با موفقیت فراوان استفاده می کنند.

فروش فلش موثر نیاز به آماده سازی موثر دارد. شما می‌خواهید مطمئن شوید که شماره‌های موجودی برای انجام مقدار مورد انتظار سفارشات را دارید. فروش زودهنگام یک محصول در فروش فلش شما می تواند مشتریان را با تجربه منفی با برند شما مواجه کند. مهم است که مطمئن شوید کالا را در دسترس دارید تا مشتریان کافی را خوشحال به خانه بفرستید و در عین حال هوای انحصاری را حفظ کنید.

7. برای حمل و نقل و تحویل آماده شوید.

فروشگاه‌های تجارت الکترونیک از فروش فوری برای افزایش درآمد، ایجاد آگاهی از برند، استفاده از «ترس از دست دادن» مشتریان و وادار کردن خریداران به خریدهای فوری استفاده می‌کنند.

فروش فلش نه تنها می تواند فروش را افزایش دهد، بلکه می تواند به پاکسازی موجودی نیز کمک کند. Nordstrom Rack از نظر استراتژیک از فروش فلش برای ایجاد فضای بیشتر در انبار استفاده می کند و شما نیز می توانید. Nordstrom درصد تخفیفی را برای اقلام ترخیصی که قبلاً در حال فروش هستند ارائه می دهد که برای مشتریان هیجان انگیز است. عاقلانه است که آنها این تخفیف مضاعف را تا 75٪ تخفیف در نظر بگیرند تا معامله را به خانه برگردانند. رنگ قرمز پررنگ بنرهای آنها، همراه با ماهیت زمان محدود معامله، احساس مشتریان FOMO را در صورت شکست در خرید به حداکثر می رساند.

فروش فلش ارزش را فراهم می کند و درآمد را افزایش می دهد

در این پست، همه چیزهایی را که باید در مورد ایجاد فروش فلش سودآور بدانید و نمونه هایی از برندهای تجارت الکترونیک واقعی را مشاهده خواهید کرد.

اکنون دانلود کنید: قالب های برنامه ریزی تجارت الکترونیک + کیت