قطعات لیفتراک دیزلی کوماتسو لیفتراک کاران البرز قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو | توکو لیفتراک

از اکسیداسیون فلزات (آهن،آلومینیوم،مس و…)جلوگیری میکند ونقش بسیار مهمی در کارکرد صحیح رادیاتور واتر پمپ ترموستات سیلندر دارد. باعث افزایش طول عمر قطعات سیستم خنک کننده میشود و جلوگیری میکند از بسته شدن مجاری رادیاتور آب . باعث طول عمر سیستم کننده و افزایش کارایی.🛠💰
محصولی که بهترین محلول با ضد یخ و ضد جوش میباشد و باعث افزایش چشمگیر طول عمر و کارایی سیستم خنک کننده میشود
برای اطلاعات بیشتر محصول تماس بگیرید. برخی به دلیل هدایت حرارتی کم  و جرم ، از پیستون های تیتانیوم و سایر قطعات تیتانیوم استفاده می کنند. بعضی از طرح ها می توانند به طور کلی استفاده از سیستم خنک کننده و تلفات انگلی را از بین ببرند. تولید روان کننده هایی که قادر به تحمل دمای بالاتر درگیر هستند یک مانع بزرگ برای تجاری سازی بوده است.

بدنه شاسی لیفتراک

برای یک موتور دو زمانه ، به جای سیستم سوپاپ ، ممکن است یک خروجی اگزوز و ورودی سوخت وجود داشته باشد. در هر دو نوع موتور یک یا چند سیلندر (خاکستری و سبز) وجود دارد و برای هر سیلندر یک جرقه جرقه (خاکستری تیره تر ، فقط بنزین ها) ، پیستون (زرد) و میل لنگ (بنفش) وجود دارد. جابجایی تک استوانه توسط پیستون در یک حرکت صعودی یا رو به پایین به عنوان سکته مغزی شناخته می شود. سیر نزولی که مستقیماً پس از عبور مخلوط سوخت هوا از کارابتور یا انژکتور سوخت به سیلندر (در جایی که مشتعل شود) رخ می دهد نیز به عنوان سکته مغزی شناخته می شود. Sideloader
می آید در Stand on End Control و Sit Down End Control که تعداد بیشماری است.

قطعات سیستم خنک کننده لیفتراک

موتور لیفتراک در صورتی عملکرد بهینه دارد که تمامی اجزای آن بدون مشکل و هماهنگ با هم عمل کنند. فرآیند احتراق داخلی موتور لیفتراک توسط باتری و استارت شروع می شود. بعد از مخلوط شدن در کاربراتور، سوخت قابل احتراق و هوا ازطریق شیر وارد سیلندرها می شود. در اثر ایجاد جرقه توسط شمع، انفجار صورت می گیرد و پیستون و میل لنگ سیلندر را پایین نگه می دارد. CVT ها به طور فزاینده ای در خودروهای کوچک و خصوصاً وسایل نقلیه مسافت پیموده شده یا هیبریدی با گاز زیاد دیده می شوند.

  • هیدرولیک لیفتراک با اهرم هایی که مستقیماً شیرهای هیدرولیک را دستکاری می کنند یا توسط محرک های برقی کنترل می شود ، با استفاده از اهرم های “انگشت” کوچکتر برای کنترل کنترل می شود.
  • میزان چرخش یک وسیله نقلیه ، مقدار کل انتقال وزن بر روی وسیله نقلیه را تغییر نمی دهد ، بلکه سرعت و درصد وزنی را که از یک محور خاص به یک محور خاص منتقل می شود ، از طریق شاسی خودرو تغییر می دهد.
  • هرگونه ساییدگی و کج بودن شاخک های لیفتراک باعث ایجاد مشکل در هنگام بارگیری و جابجایی کالا می شود.
  • در محل (گاهی اوقات به عنوان آموزش داخلی گفته می شود) که در آن آموزش به محل کار مشتری انجام می شود و از تجهیزات خود استفاده می کند یا خارج از سایت (دوره های عمومی) در یک مرکز آموزشی.

با وجود این که تمام قطعات اصلی لیفتراک ها مهم هستند اما خرابی لاستیک ها باعث خسارت های جبران ناپذیر زیادی می شوند. در واقع، شاخک ها می توانند به راحتی در جهت عمودی حرکت کنند اما حرکت افقی آن ها به ساید شیفت بستگی دارد. در نتیجه، امکان جابجایی و حرکت بار توسط لیفتراک در عرض نیز وجود دارد. شاخک های لیفتراک ها از نظر ضخامت و عرض دارای انواع مختلفی هستند و از سمت راست به چپ روی کریج قرار می گیرند. به طور کلی، انتخاب شاخک های به کار رفته در لیفتراک های مختلف بر اساس تناژ لیفتراک و ابعاد کریج صورت می گیرد.

قطعات لیفتراک دیزلی کوماتسو لیفتراک کاران البرز قطعات یدکی لیفتراک دیزلی کوماتسو | توکو لیفتراک

یک استثناء موتورهای Wankel است که در آن بعضی از قسمتهای محفظه احتراق هرگز با مصرف خنک نمی شوند و برای عملکرد موفق نیاز به تلاش اضافی دارند. چشمه هایی که خیلی سخت و یا خیلی نرم هستند باعث می شوند سیستم تعلیق ناکارآمد شود زیرا نتوانسته وسیله صحیح وسیله نقلیه را از جاده جدا کند. وسایل نقلیه که معمولاً بارهای معلق سنگین تر از حد معمول را تجربه می کنند ، دارای چشمه های سنگین یا سخت با سرعت فنر نزدیک به حد بالایی برای وزن آن وسیله نقلیه هستند.

لیند آب خنک کننده رادیاتور لیفتراک