قیمت باربیکیو خانگی ایستاده بهترین قیمت خرید کباب پز خانگی هانیستا | villasaze

باربیکیو تهران کیچن یکی از معتبرترین مراکز تولید باربیکیو در تهران می‌باشد که امکان سفارش انواع باربیکیو گازی ذغالی را طبق سلیقه و نیاز شما فراهم کرده است. از طریق وبسایت باربیکیو تهران کیچن می‌توانید انواع کباب پز گازی ذغالی را به همراه مشخصات کامل آن‌ها مشاهده کنید و نسبت به خرید باربیکیو موردنظرتان اقدام نمایید. تهران کیچن به عنوان بهترین مرکز تولید باربیکیو در تهران فرصتی را برای خریداران فراهم کرده است که تمامی انواع باربیکیوهای تولید خود را به صورت آنلاین و با مشخصات کامل ببینید و به راحتی آن را سفارش دهند. ویژگی‌هایی که در بالا اشاره کردیم، در اکثر باربیکیوها موجود هستند. با اینکه این ویژگی‌های برای کار با کباب پز ها ضروری نیستند اما مطمئنا می‌توانند لذت آشپزی را چندین برابر نمایند. اینکه کدامیک از این تجهیزات باید در باربیکیو شما گنجانده شود، به نیاز و تصمیم خودتان برمی‌گردد.

خرید 42 مدل سرویس قابلمه آشپزخانه مدرن ( 2 تا 22 پارچه ) شیک و فانتزی

باربیکیوهای ذغالی نیاز به صبر و تمرین بسیار نیاز دارند و حتی گاها تا 40 دقیقه طول می‌کشد تا زغال به درجه حرارت موردنیاز برسد اما نمی‌توانیم انکار کنیم که نتیجه غذای خوش طعم‌تر است. اگر بنظرتان پخت غذا با زغال طعم منحصربفردی دارد و دوست دارید که همیشه آن را تجربه کنید، می‌توانید باربیکیو ذغالی را سفارش دهید. البته باربیکیوهای گازی تولید باربیکیو تهران کیچن قابلیت تبدیل شدن به باربیکیو ذغالی را دارند. به این ترتیب با قرارگیری باکس زغال بر روی شعله گازی می‌توانند به عنوان کباب پز ذغالی مورد استفاده قرار گیرد. باربیکیو نوعی کباب پز است که در فضاهایی باز همچون حیاط خلوت، بالکن و باغ مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت باربیکیو خانگی ایستاده بهترین قیمت خرید کباب پز خانگی هانیستا | villasaze در گذشته هیچ وسایل خاصی برای اینکار وجود نداشت و یا از وسایل های ساده که فقط بتواند سیخ ها را روی آتش نگه دارد استفاده قیمت باربیکیو میکردند. استفاده از کباب پز در فضاهای باز برای طراحی باربیکیو در بالکن و تراس نیاز به فضای باز است. هر آنچه که نیاز دارید تا یک آشپزخانه صنعتی مدرن راه اندازی کیند در اینجا پیدا خواهید کرد. امروزه انواع باربیکیو در مدل‌های مختلف در بازار موجود است و تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدامیک برای شما مناسب‌تر و کاربردی است، می‌تواند چالش بزرگی باشد. برای تصمیم‌گیری درست پیشنهاد می‌کنیم که به نکاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم حتما دقت کنید.

  • هر باربیکیو دارای ویژگی‌های استانداردی مثل شعله، جرقه زن یا سینی چکه‌گیر است که وجود آن‌ها برای عملکرد مناسب باربیکیو ضروری می‌باشند.
  • همینطور باربیکیوهای پیشزفته دارای فضاهای ذخیره‌سازی متنوعی هستند که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی تمامی وسایل موردنیاز برای پخت‌وپز را در زیر باربیکیو قرار دهید.
  • آشپزخانه تهران یا تهران کیچن یکی از مشهورترین تولیدکنندگان باربیکیو در ایران است که کار خود را از سال 1393 در تهران آغاز کرده است.
  • حتی برخی از باربیکیوها سینی‌های کباب پز دستی دارند که بالای سطح پخت قرار می‌گیرند تا بتوانید غذای پخته شده را تا زمانی که آماده سرو شوند، گرم نگه دارید.
  • باربیکیوی ذغالی ضمن آن که طعم دودی به غذا می بخشد، غذا را با سرعت کمتری نسبت به باربیکیوی گازی می پزد.
زمین محلی که باربیکیو بر روی آن اجرا می شود باید از مقاومت و استحکام کافی برای تحمل وزن باربیکیو برخوردار باشد. از یک سینی پخت و پز برای تعیین محل قرارگیری آجرها استفاده می گردد. می توان محل چینش آجرها را به اندازه حدودی ۱۵۰ میلی متر گود کرد. ملاتی از ماسه و سیمان ساخته و آن را بر روی زمین می ریزند و با استفاده از کمچه صاف می کنند. گریل کردن غذا نیز نوعی روش پخت برای انواع گوشت و مرغ بوده که به صورت مستقیم روی شعله قرار نمی‌گیرند.

ابتدا می‌بایست تعیین کنید که چه نوع باربیکیو با چه امکاناتی نیاز دارید سپس با توجه به نوع برند و مرغوبیت دستگاه بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همانطور که گفتیم با گسترش سبک زندگی آپارتمانی و همچنین دسترسی آسان به گاز شهری در تمام نقاط کشور، استفاده از باربیکیو گازی نیز بیشتر شده و مانند باربیکیو ذغالی طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر آن راه‌اندازی، استفاده و همچنین تمیز کردن باربیکیو گازی بسیار آسان‌تر از نوع ذغالی آن می‌باشد. در صورتی که نزدیک به محل قرارگیری باربیکیو، لوله کشی گاز شهری وجود نداشت و یا قصد جابجایی و استفاده از آن در مکان‌های مختلف را داشته باشید می‌توان از گاز مایع (کپسول گاز) نیز استفاده نمود. به راحتی می‌توانید در تراس یا پشت‌بام آپارتمان خود یک باربیکیو گازی نصب کرده و از آن استفاده نمایید. درضمن باربیکیو گازی دارای اندازه‌های مختلفی است و حتی در تراس‌های کوچک نیز قابل استفاده است.

آیا قیمت باربیکیو مهم ترین معیار برای خرید آن است؟