قیمت دریچه کولر

همچنین بهتر است بدانید که اکثر دریچه های سقفی و دیواری میتوانند این قابلیت را داشته باشند. همچنین وجود فیلتر در دریچه های هوا نیز یکی از عوامل مهم در انتخاب آنهاست. همچنین اگر هواساز دارای صدای کمی باشد اما باز هم ابعاد مناسبی برای هواساز انتخاب نشده باشد، شاهد صداهای شدید از دریچه تهویه هوا خواهید بود که منجر به آلوگی صدای زیادی می شود. در این چهره دریچه بازدید احتیاج به منفذ عبور هوا ندارد .در این مدل از دریچه بازدید قطعا باید درب دریچه زیر فن کویل واقعا مسدود باشد . محل نصب دریچه کولر باید طوری انتخاب شود که احتیاج به نصب کانال طویل و یا پیچ و خمهای زائد و زانوهای متعدد نداشته باشد. با این راه احتیاج به تخریب راه لوله ها و دیگر تاسیسات نیست . به همین دلیل باید در محل نصب شیر آلات و سه راهی ها و یا سیفونهای فاضلاب که از راه دیوارها عبور کرده به تعداد کافی دریچه بازدید تاسیسات آب و فاضلاب به شغل گرفته شود . این دریچه کولر در خانههایی که از کولرهای آبی، سیستم های داکت اسپلیت و چیلرها برای تولید سرما استفاده می کنند، کاربرد دارد. برای دسترسی و بازدید از لوله ها ، سیفون ها ، زانوها و اتصالات آب و فاضلاب و برطرف انسداد آن ها ، از دریچه بازدید تاسیسات آب و فاضلاب استفاده می شود .

دریچه بازدید فن کویل خطی ۳۰ درجه زمانی استفاده می شود که دستگاه لازم به مکش هوا از زیر فن کویل را دارد .ساختار این دریچه بازدید به این گونه هست که یک دریچه خطی ۳۰ درجه روی درب دریچه بازدید فن کویل نصب می شود . همچنین اگر به دنبال تهویه طبیعی محیط مورد نظر خود هستید، بهتر است بدانید که جریان هوا در تابستان و فصول گرم سال به سمت پایین و در فصول سرد سال مانند زمستان رو به بالاست و باید طوری پره ها را تنظیم کنید که تهویه طبیعی به شکل صحیح صورت گیرد. همچنین این دریچه ها در ابعاد متفاوت تولید می شوند و دارای کیفیت بالایی از نظر ساختار هستند . برای بازدید و دسترسی و مرمت دستگاههای فن کویلی که به هوای برگشت زیادی لازم دارند از دریچه بازدید فن کویل ترکیبی استفاده می شود .این دریچه بازدید از ترکیب شیار های پرّه Zو ورق مشبک تشکیل می شود . همچنین فریم دریچه بازدید فن کویل ترکیبی در دو اندازه ۳ و ۵ سانتی ایجاد می شود و این بستگی به محیط دهانه انشعاب کانال دارد .

دریچه کولرهای چوبی ام دی اف دارای درپوش زمستانی میباشند. این نوع درچه بازدید فن کویل ماهیتاً از ام دی اف ایجاد می شود . شرکت تهران دما دریچه کولر سفارشی و ویژه تولید می کند. کانال سازی کولر تهران را از کجا پیدا کنیم؟ در مرحله ی بعدی دریچه کولر را در داخل دهانه ی کاتال کولر درج کرده و با استفاده از پیچ بلند سر مته محصول خودمان را بر روی آن نصب می کنیم. این محصول به گونه ای طراحی شده است که برای فضاهای کوچک و متوسط قابل استفاده می باشد بنابراین مشتریان می توانند تهویه مورد نظر خود را متناسب با محلی که قرار است نصب گردد انتخاب نمایند.

در مرحله ی آخر، نوبت به عملیات رنگ آمیزی دریچه هوا می رسد. توجه کنید اگر این فاکتور را در انتخاب نوع دریچه هوا مورد نظر قرار ندهید، در تابستان ها هوای بسیار گرم و در زمستان ها هوای سرد را تجربه خواهید کرد. اگر بخواهیم عوامل مؤثر در بالابودنِ قیمت دریچه کولر اسلوت را نسبت به دیگر دریچهها مورد بررسی قرار دهیم، میتوان به آیتم pvc پلاستیکیِ بکار رفته در ساختار این دریچه اشاره کرد. ابعاد دیگر قسمت های کانال و انشعابات نیز از نمودار ( نسبت L/Q) و نیز نمودار ازدیاد فشار استاتیک در سیستم سرعت کم به دست می آید. ۲-قیمت مناسب دریچه پلاستیکی نسبت به انواع دیگر.

پ- دریچه تنظیم هوای خطی کله قندی: این دریچه نیز از تیغه های T شکلِ کوچک که داخل دریچه تعبیه می گردند تشکیل شده است. ساختار این دریچه به این گونه هست که یک دریچه خطی کله قندی روی درب دریچه بازدید فن کویل تعبیه می شود .درب دریچه بازدید فن کویل خطی کله قندی به دو شکل لولایی و وزنه ای باز و بسته میگردد و تمام سطح بدنه ی دریچه بازدید توسط رنگ کوره ای الکتروستاتیک رنگ آمیزی می شود و به وسیله پیچ مخفی یا پیچ از روی نما نصب خواهد شد . در حقیقت یک دریچه خطی نقشه اسلوت روی درب دریچه بازدید فن کویل نصب می شود و البته تمام سطح دریچه بازدید ازطریق رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشانده می شود .درب دریچه بازدید فن کویل خطی با نقشه اسلوت به دو چهره لولایی و وزنه ای باز و بسته می شود و فریم دریچه بازدید فن کویل از طریق پیچ مخفی و پیچ از روی نما در محل مورد نظر نصب خواهد شد . تمام سطوح بدنه ی این دریچه بازدید با رنگ کوره ای الکتروستاتیک با کُد رنگ دلخواه پوشانده می شود .درب دریچه بازدید فن کویل پره Zبه چهره وزنه ای و لولایی با قفل زیمنس طراحی و تولید میگردد .

پره هایی که روی دریچه های کولر قرار دارند با حرکت دادن یا جا به جا کردن، جهت وزش باد کولر را تغییر می دهند. چرا که در هنگام تولید دریچه نیروی متخصص ماهر می بایست به کمک دستگاه های تولید اقدام به ساخت نمایند. از دریچه بازدید استیل در فضاهایی با کاربری ویژه مثل اتاق های پاکیزه یا فضاهایی که داخل آن ها رطوبت بالایی وجود دارد مثل استخرها و محیط هایی که در آن آلاینده های اسیدی و خورنده وجود دارد ، استفاده می شود . از دریچه بازدید تاسیسات جهت پوشش تاسیسات الکتریکی ساختمان از قیبل کلید پریزو فیوز ها و سیم های عبوری از داخل سقف های کاذب استفاده می شود .

با خیالی آسوده و بدون واسطه دریچه هواکش حمام و توالت ساختمان خود را از مجموعه نظری خریداری کرده و تفاوت کیفیت و قیمت تمام شده محصولات از این مجموعه را با دیگر محلها مقایسه کنید! عوامل زیادی می توانند باعث ایجاد بوی بد در خودرو بشوند که حتی با نبود اشغال در خودرو نیز همچنان باعث بشوند که یک بوی نامطبوعی را در خودرو احساس کنید. که افراد با توجه به نظر شخصی شان محصول مور نیاز خودشان را خریداری می نمایند. فریم دریچه هوا ی پلاستیکی به صورت یکپارچه و یکنواخت و بدون انقطاع می باشد و همین امر باعث زیبایی بیشتر این محصول می شود . قبل از اقدام به خرید، شما باید انواع دریچه های کولر را بشناسید و کاربرد هر کدام را بدانید که در بالا در مورد انواع و مدل های این محصول به طور مفصل صحبت شده است. فاکتور اول میزان قدرت هواساز است و باید بدانید که اگر قدرت هواساز بسیار بالا باشد، نباید از دریچههای با ابعاد کوچک استفاده کنید، زیرا در اینصورت فشار استاتیکی مضاعفی به دریچه وارد میشود و موجب خواهد شد تا دریچه به لرزش در بیاید. روی درب فن کویل هایی که هوای سیستم برگشتی آنها باید بلافاصله از زیر دستگاه تامین شود ، باید روی درب شیر بازرسی فن کویل (دریچه داکت اسپلیت) یک شکاف ایجاد کرد تا هوای محیط توسط دستگاه مکش شود.

اگر در محیطی دریچه دمش هوا نقشه خطی اسلوت اجرا شده باشد ،هنگام استفاده از دریچه بازدید فن کویل برای هماهنگی زیادتر از دریچه بازدید فن کویل خطی با نقشه اسلوت استفاده می شود . هنگام طراحی دریچه هوا ی اسلوت عواملی چون سرعت جریان هوا و انیز ارتفاع نصب در محاسبات تاثیر گذار است . از انواع دریچه هوا ی مشبک می توان به انواعِ زاویه دار از قبیلِ”زاویه صفر” و”زاویه ی چهل و پنج درجه” که بصورتِ یکطرفه،دوطرفه،سه طرفه و چهارطرفه پرتاب باد میکنند اشاره نمود. ساختارِ فریم دریچه هوا ی سقفی سه طرفه دقیقا شبیه به دریچه هوای چهارطرفه می باشد و تنها تفاوتی که بین این دو دریچه هوا وجود دارد، ساختارِ پرّه های داخلیِ آنها می باشد. دریچه های هوا به شکل سقفی، دیواری، مشبک و خطی موجود هستند که هر کدام از آن ها با توجه به کاربردهایی که دارد قابلیت استفاده در مصارف صنعتی و خانگی را دارد. بخاری ها با سوزاندن هوای داخل ساختمان و فرستادن آن از راه دودکش به بیرون، موجب مکیده شدن هوای سرد بیرون به درون ساختمان می شوند. جنس بدنه تمام مدلهای هواکشهای خانگی از پلاستیک، گالوانیزه، استیل و آلومینیوم با رنگ استاتیک بوده و کارایی مشابهای در تهویه هوا نامطبوع و رطوبت به فضای بیرون خواهند داشت.

بهطور کلی، لازم است تا بدانید که اگر قصد خرید دریچه تهویه برای منازل مسکونی را دارید، لازم است تا از ابعاد مناسب آن مطمئن شوید تا دریچه مورد استفاده صدای پایینی داشته باشد. معمولاً در اتاق های کودکان و کسانی که حساسیت های فصلی دارند، این دریچه ها نصب می شود تا در فصول بهار و تابستان از ورود غبارهای محلی به منازل جلوگیری کند. از جمله مکان هایی که دریچه کولر مکنده اجرا می گردد، رستوران ها، تالار های پذیرایی، سالن های همایش، سالن های نمایش تاتر و سینما و در برخی موارد در منازل مسکونی استفاده می شود. دریچه بازدید تاسیسات پلاستیکی در ابعاد ۱۵×۱۵ – ۲۰×۲۰ – ۲۵×۲۵ -۲۰×۳۰ – ۳۰×۳۰ ایجاد می شود . ابعاد دریچه بازدید تاسیسات باید به گونه ای باشد که که توانایی بازرسی و تعمیرات به راحتی به مرمت شغل اطلاعات شود . لازم به ذکر هست که برای تعبیه ی دریچه بازدید تاسیسات اطراف شکاف مربوطه ، یک قاب چهار گوش ازجنس فلز یا قاب چوبی جایگذاری می شود و سپس فریم دریچه بازدید تاسیسات با پیج به آن وصل می شود . ابتدا شکل دریچه بازدید فن کویل توسط لطیف افزار های دیجیتالی طراحی می شود .سپس به وسیله دستگاه سی ان سی برش اطلاعات می شود و بعد از مونتاژ قطعات توسط رنگ پی وی سی ضد آب سطح آن پوشانده می شود .به دلیل تنوع در رنگ و نقشه دریچه بازدید فن کویل چوبی کارفرمایام و مهندسین ناظر استقبال ویژه ای از این محصول از خود نشان اطلاعات اند.

دریچه بازدید فن کویل خطی کله قندی در مواردی کاربرد دارد که دستگاه لازم به مکش هوا از زیر فن کویل را دارد . دریچه تنظیم هوا در حالت کلی به چهار دسته دریچه هوای رفت، دریچه هوای برگشت، دریچه مکش (دریچه تخلیه هوا) و دریچه دسترسی (دریچه بازدید) تقسیم دریچه بازدید بندی می شوند. تمامی دریچه های هوا دارای پره هستند اما برخی از آن ها قابلیت تنظیم دارند که در ساختمان های مسکونی و اداری قابلیت استفاده دارند. اما تفاوتی که هواسازهای مربوط به خودرو دارند در این است که با روغن کار می کنند و تولید روغن و کیفیت روغن تولید شده در کارایی و افزایش راندمان خودرو موثر می باشد. همین مشکلات می توانند شما را مجبور به تخریب و ساخت و ساز مجدد کنند. زمانی از دریچه بازدید فن کویل مشبک استفاده میکنیم که دستگاه لازم به مکش هوا از محیط زیر فن کویل را داشته باشد .در این حالت یک دریچه مشبک لانه زنبوری روی درب دریچه بازدید فن کویل تعبیه می شود . به همین دلیل برای دستگاه مکنده روی درب دریچه بازدید فن کویل باید شیارهایی برای مکش هوا ایجاد نمود . وزن بسیار کم و قابلیت حمل و بسته بندیِ این محصول،قابلیت و سرعت لازم را برای نصب آن به نصاب بخشیده است.بطوریکه در مدت بسیار اندک می توان این روش از کانال کشی داکت اسپلیت را با این مَتریال به انجام و پایان رساند.طول هر شاخه از کانال فلکسیبل کومبی در هر شاخه به ۱۰ متر می رسد که این قابلیت در کانال کشی داکت اسپلیت،باعث عدم افت فشار بواسطه ایجاد رابط ها و منافد متعدد می گردد.در کانال کشی داکت اسپلیت با استفاده از کانال کومبی نیز برای تعییر مقطع اولیه دهانه هوای داکت اسپلیت لزوما باید از یک باکس هوای چهارگوش به گرد استفاده گردد که هوا را به راحتی به سمت ساختار داخلیِ کانال کومبی؟