لیست قیمت باتری خودرو، ۱۵ تیر ترب | نکاس باتری

شما با تحویل باتری فرسوده به کارخانه صبا باتری ، کمک بزرگی به محیط زیست و کنترل قیمت باتری می کنید. در رو روش نیاز است که از یک کارشناسان نصب باتری یو پی اس درخواست کنید تا این کار را برای شما انجام دهد، زیرا کوچک ترین خطایی ممکن است مدار جریان انرژی شما را دچار اختلال کند و به نتیجه دلخواه نرسید. همانطور که گفته شد طبق مشخصات روی باطری می توان مبلغ باطری کهنه را محاسبه و از قیمت باتری نو کسر نمود. اما در صورتیکه مشخصات روی باتری مانند برچسب و یا چاپ و … قابل مشاهده نباشد، بر اساس قالب و ابعادی که باتری فرسوده دارد به میزان کمترین آمپراژ قالب باتری محاسبه و کسر میگردد.

  • همچنين يک فاکتور مهمی که بايد در نظر بگيريد مارکی است که شما انتخاب می کنيد و طراحی ( Model type ) باتری جديد شماست.
  • انجمن بین المللی باتری، موارد بسیار زیادی را برای شناسایی باتری ها در نظر گرفته است.
  • خیابان ها، بزرگراه ها به دليل زمينهای ناهموار، پیچ و خم های ناگهانی و تیز برای هر وسيله نقليه خطرناک هستند.

موردی یافت نشد.لطفا عبارت جستجو را تغییر دهید یا برند خود را از لیست انتخاب کنید. شما میتوانید در محل، هنگام تحویل باتری توسط سفیر های ما، اقدام به پرداخت کنید. باتری 70 امپر برای رنو کپچر باید دقیقا چه سایزی باشه؟ از چند تا باتری فروشی که پرسیدم گفتن پایه کوتاه باید باشه و باتری های اونا بهش نمیخورد. سرمایه گذار این مجموعه هلدینگ گروه قطعات خودرو عظام از تولید کنندگان بزرگ و خوشنام قطعات خودرو کشور می باشد. برای ثبت اطلاعات خود در لیست فوق و مشاهده تعرفه تبلیغات اینجا کلیک کنید.

باتری 72 آمپر پایه کوتاه سوزوکی

لیست قیمت باتری خودرو، ۱۵ تیر ترب | نکاس باتری

سلام دوست عزیز عمر مفید باتری 2 سال یا 40 هزار کیلومتر می باشد و موعد هر کدام که زودتر فرا رسد باتری خودروی شما نیاز به تعویض دارد. به همین دلیل چون از عمر باتری خودروی شما 2 سال میگذرد حتی با کارکرد کمتر ماشین، این باتری نیاز به تعویض دارد. سلام دوست عزیز باتری خودروی شما به دلیل اینکه به مدت ماه استفاده نشده است دیشارژ شده و نیاز به شارژ یا باتری به باتری کردن خودرو دارد. باتری عمری دو ساله یا 40 هزار کیلومتری دارد و بعد از این مدت نیاز به تعویض دارد. مشکل باتری خودروی شما با یک شارژ کردن کاملا حل خواهد شد و برای اینکه دوباره این مشکل به وجود نیاید بهتر است خودرو هفته ای یک بار استارت بخورد و به مدت چند دقیقه روشن بماند.

برند اوربیتال در 4 مدل اوربیتال قرمز، اوربیتال سیلور، اوربیتال پریمیوم و اوربیتال EFB تولید می شود که تمامی این مدل های کیفیت بسیار خوبی دارند. بهترین مدل اوربیتال را می توان اوربیتال EFB دانست که بالاترین تکنولوژی تولید باتری و همچنین بالاترین میزان گارانتی را در بین برند های ایرانی دارد. گارانتی این محصول 30 ماه می باشد که 21 ماه آن رایگان بوده و 9 ماه آن توسط خود مشتری باید خریداری شود.

خرید باتری خودرو در مشهد

یکی از روش‌های ثبت سفارش باطری ماشین در مشهد، تماس تلفنی با امداد باطری مشهد می‌باشد. هر زمانی که نیازمند به تعویض باطری ماشین در محل مشهد، بودید کافی است با ما ارتباط برقرار کنید. – اگر با خودرو خود 40,000 کیلومتر رانندگی کردید یا از عمر باتری شما 2 سال می‌گذرد، باتری خودروی شما نیازمند تعویض می‌باشد. اگر ماشین شما روشن نمی شود و به باتری اوربیتال خود مشکوک هستید، تست ها و ابزارهایی وجود دارد که می توانید برای برسی عملکرد باتری اوربیتال خود از آنها استفاده کنید. برخی از ابتدایی ترین کارها را می توانید در خانه انجام دهید، مثلاً باتری را به صورت بصری بررسی کنید، باتری باید تمیز باشد، اتصالات باید عاری از خوردگی باشد، هیچ نشتی قابل توجهی وجود نداشته باشد و قاب باتری باید بدون ضربه یا ترک باشد. اما تست باتری اوربیتال به صورت حرفه ای تر بهتر است در تعمیرگاه خودرو انجام شود تا نتیجه ی دقیق و کارآمد بگیرید.

معرفی خدمات فروشگاه باتری ماشین