مزایا و ویژگی های صرافی کوینکس چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

اگر اطلاعات مورد قبول کاربر باشد روی گزینه Reconfirm کلیک میکند. نحوه مشارکت در این برنامه به این صورت است که کاربر بیت کوین یا اتریوم خود را در این سرویس به مدت مشخصی سپردهگذاری میکند. این برنامه یک رمزعبور یکبارمصرف ششرقمی تولید میکند که هر ۳۰ ثانیه عوض میشود؛ بنابراین حتی افشای رمز عبور یا هک آن پس از این مدت حساب شما را به خطر نمیاندازد. پس از تعیین موارد مذکور باید روی گزینه Submit کلیک شود تا مراحل بعدی نمایش داده شوند. در بخش دیگر لیست خریداران با رنگ سبز و فروشندگان با رنگ قرمز با جزییات قیمت و مقدار ارز نمایش شدهاند. با انجام مراحل فوق به راحتی میتوان واریز به حساب کاربری را انجام داد. بنابراین کاربر باید از کلید خصوصی خود محافظت کند زیرا در صورت گم کردن آن دسترسی به حساب کاربری ناممکن میشود. برای اینکار کاربر پس از ورود به اکانت باید روی گزینه Exchange در قسمت منو کلیک کند.

بهتره به پشتیبانی کوینکس پیام بفرستید و این موضوع رو بگید تا راه حل رو ارائه صرافی coinex بدن. پس از اعلام اجباری شدن احراز هویت در بایننس بسیاری از کاربران ایرانی به دنبال صرافی جایگزین بودند که همانطور که در مقاله صرافی های جایگزین بایننس عرض کردیم صرافی کوینکس مشکلی با ایران ندارد و حتی به کاربران ایرانی اجازه احراز هویت با مدارک ایرانی خود را نیز می دهد، پس از این بابت مشکلی با صرافی Coinex نخواهید داشت اما پیشنهاد میکنم تا زمانی که نیاز به احراز هویت پیدا نکرده اید احراز هویت نکنید. یکی از نکاتی که همیشه موردتوجه کاربران است و از اهمیت بالایی برای آنها برخوردار است، استفاده آسان از پلتفرم معاملاتی یک سایت است بهطوریکه پیچیدگیهای استفاده از سایت موجب سردرگمی کاربر نشود. کوینکس یک صرافی به منظور تبادل های ارز دیجیتالی تاسیس و ساخته شده است و دقیقا به همین منظور مورد استفاده کاربران قرار می گیرد.

باید اپلیکیشن آن را از گوگل پلی دریافت و نصب کنید.

سپس لازم است تا تیک کنار جمله I Promise to be the legitimate owner of these ID documents را فعال کرده و سپس روی گزینه Submit کلیک کند. با توجه به سایت الکسا مشاهده میکنید که بیش از 68 درصد کاربران این سایت را ایرانیان تشکیل دادهاند. متوسط هزینه در صرافی ها ی دیگر تقریباً ۰٫۲۵ درصد است. آخرین باری که مطالعه تجربی و تمام عیار Cryptowisser انجام شد، میانگین هزینه جهانی برداشت جهانی بیت کوین، حدود ۰٫۰۰۰۸ می باشد.البته در حال حاضر، صرافی های زیادی هستند که در هر برداشت ۰٫۰۰۰۵ شارژ می کنند، بنابراین می توان ادعا کرد که ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین در حال پذیرش به عنوان نرخ متوسط جدید در دنیای معاملات ارز دیجیتال است. پشتیبانی ضعیف از کاربران توسط صرافی های داخلی: با افزایش تعداد کاربران، برخی از صرافی های داخلی، دیگر قادر به پشتیبانی از مشتریان خود نیستند.

بدین منظور پس از ورود به حساب کاربری در منوی بالای صفحه کشویی گزینه Assets را باز کرده و روی گزینه Deposit کلیک کند. DEposit برای واریز ارز های مختلف به کوینکس و تاریخچه واریز ها دریافت ارز دیجیتال از سایر صرافیها یا کیف پولها. برای اتصال به حساب صرافی کوینکس باید اپلیکیشن آن را از گوگل پلی دریافت و نصب کنید. برای رفع این چالش بهترین راه حل استفاده از اپلیکیشن کوینکس است. پیشنهاد پیمان بنده سری به شما ، استفاده از مشاوره خرید ارز دیجیتال برای رسیدن به سود بیشتر از راهی آسان برای شما. یکی از مواردی که لازم است تا درباره صرافی کوینکس بدانید هزینه های برداشت رمز ارزها از حساب کاربری در این صرافی است. Via Wallet از بیش از سی رمز ارز و بیش از یک میلیون توکن بر اساس بلاک چین های ETH و BTC پشتیبانی می کند. سفارش Spot limit:در این سفارش کاربر برای آنکه از وارد شدن به ضرر در معاملهای که انجام داده است جلوگیری کند علاوه بر حجم و قیمت، باید یک حد ضرر را نیز تعیین کند که اگر قیمت ارز دیجیتال خریداری شده به هر دلیلی از سطح مورد نظر کاهش پیدا کرد، سیستم به طور خودکار برای جلوگیری از ضرر بیشتر سفارش فروش را برای کاربر ثبت کند.

سفارش Limit:در این نوع سفارش کاربر باید حجم معامله و قیمت مورد نظر خود را وارد کند و سپس ثبت سفارش نماید. در ادامه کد دریافت شده از Google Authenticator را دریافت کرده و در کادر مربوط در سایت صرافی کوینکس وارد کند. در ادامه از کاربر خواسته میشود تا رمز یکبار مصرف را از Google Authenticator دریافت کرده و در کادر مشخص شده وارد کند. یک کد تایید به ایمیلی ارسال میشود که باید در کادر مربوطه وارد و تایید شود. مجددا وارد صفحه تایید برداشت شده و در صورت مورد قبول واقع شدن صفحه مذکور روی گزینه تایید کلیک میشود تا فرایند ارسال وجه انجام گیرد.