مشاوره مالیاتی شرکت خدمات مشاوره مالیاتی تهران صالح اندیشان | تکس مپ

بله، ما در مؤسسه دارای مشاورین متخصصی هستیم که در مورد جدیدترین مسائل روز مالیات به شما مشاوره می‌دهند. همه اشخاصی که تصمیم به راه‌اندازی کسب و کار دارند و یا کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اند. جناب فراهانی گرامی , همراهی شما سبب خرسندی راشا مشاوران راستین خواهد بود.

مشاوره مالیاتی شرکت خدمات مشاوره مالیاتی تهران صالح اندیشان | تکس مپ

در روزهای خاصی از سال که اشخاص حقیقی و کسب و کارها باید اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کنند همه در تکاپو و تلاش هستند که از هر طریقی که میتوانند بهترین مشاوره مالیاتی را دریافت کنند. مشاوره مالیاتی شامل خدماتی است که طی آن فرد حقیقی یا حقوقی از تمام قوانین مالیاتی جدید اطلاع پیدا می کند. این نوع مشاوره توسط افراد متخصص و دانش آموخته به افراد مختلف داده می شود. صاحب هر شغلی که باشید سالانه باید بابت درآمد خود مبلغ مشخصی را به اداره مالیات بپردازید. بنابراین لازم است همواره اطلاعات خود را بروز نگه دارید تا مشکلی در زمینه پرداخت مالیات برای شما پیش نیاید.

مشاوره مالی چیست؟  مشاور مالی یا وکیل مالیاتی کیست؟

این که شرکت چه میزان به اهداف مالی خود دست پیدا کرده است، مسئولیتی را متوجه او نمی‌کند. مسئله‌ای که برای بسیاری از دارندگان کسب و کار پیش می‌آید این است کهسوال مالیاتی دارمو اینکهسوالات مالیاتی از کی بپرسم؟ برای رفع ابهامات و مسائل مربوط به مالیات، نیاز به راهنمایی از سمت یک مشاور مالیاتی متخصص در مجموعه آقای مالیات دارید. برای دریافت مشاوره مالیاتی و پاسخ سؤالات مالیاتی خود، می‌توانید به اینلینکمراجعه کنید.

  • فرایندی است كه در طی آن از طریق گفت و شنود با مدیران و دارندگان کسب وکار در موضوعات مالیاتی،به آنها در اخذ تصمیمات دارای نتایج سودمند یاری می رساند.
  • مشاور مالیاتی راهکار های عملی برای کاهش حداکثری مالیات ارائه میدهد که در نهایت این کار سبب ذخیره سرمایه سازمان میشود و مشاور مالی در تصمیمات مهم سودآوری و خرید و فروش محصولات سازمان دخیل است.
  • به عبارت دیگر، در سال‌های اخیر ارائه اظهارنامه و دفاتر تفاوت چندانی در تشخیص و تعیین مالیات متعلقه ندارد؛ زیرا اطلاعات فعالیت‌های اقتصادی مودیان به صورت کاملا دقیق و حساب شده به اداره مالیاتی ارسال می‌شود.
تمامی افرادی که به هر نحوی مشغول به کار هستند و حقوق و مزایا می گیرند و بیمه تامین اجتماعی برای آنها لحاظ می شود باید بخشی از حقوق خود را به عنوان مالیات حقوق به وزارت اقتصاد و دارایی پرداخت کنند. میزان مالیات حقوق متفاوت است و طی هر سال به کافرمایان کشور طی بخشنامه هایی ارسال می شود و کارفرمایان موظف هستند این خدمات مالیاتی را در قبال کارکنان خود انجام دهند و مبلغ آن را از حقوق آنها کسر کنند و به حساب وزارتخانه واریز نمایند. راشا مشاوران راستین کلیه امور مالیاتی ائم از مشاوره مالیاتی را به صورت اختصاصی ارائه خواهد کرد. در آئین نامه تحریر دفاتر، محلی برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری پیش بینی نشده است و اداره کل باید در قانون تحریر دفاتر مدنظر قرار گرفته و اصلاح گردد.

فقط تا روز پدر از تخفیف دوره صفرتاصد مالیات بهره مند شوید!

فقط کافی است یک مشاور مالیاتی در کنار خود داشته باشید و زمانی که نیاز مالیاتی دارید با او تماس حاصل کنید و مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنید. در صورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در سایت، با ما در ارتباط باشید. شرکت ها و اشخاص حقیقی با توجه به نوع فعالیت کسب و کار و حجم فعالیت خود به یک نفر مشاور مالیاتی حضوری احتیاج پیدا می کنند. مشاوره مالیاتی حضوری این امکان را فراهم می کند که شخص ارائه دهنده خدمات مالیاتی یا مشاور مالیاتی در محل شرکت یا مجموعه حضور پیدا کند و به طور مستقیم به بررسی وضعیت مالیاتی شرکت بپردازد و راهنمایی لازم را به مجموعه یا مدیریت انتقال دهد. در سال های اخیر تاکید سازمان امور مالیاتی بر شفافیت اطلاعات مالی و اقتصادی مودیان است.

ویژگی های یک مشاورمالیاتی