معرفی ارزیابی خوانایی جدید • Yoast

برای ادامه استفاده از Yoast SEO با Zapier، توصیه می‌شود Zaps خود را بررسی کنید و مشخص کنید که کدام یک از آنها در پایان پشتیبانی تحت تأثیر قرار می‌گیرند. با پیکربندی تماس های API خود با استفاده از Webhooks by Zapier، می توانید به استفاده از ویژگی های Yoast SEO در Zaps خود ادامه دهید. لطفاً اگر سؤالی دارید، اسناد راهنمای ما را برای راهنمایی بررسی کنید.

WooCommerce SEO 15.7: شناسه های محصول اکنون برای محصولات گروه بندی شده

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین توننمنبع

متن تراز شده در مرکز می تواند مشکلات خوانایی، قابلیت استفاده و تجربه کاربر ایجاد کند. این به دلیل فاصله نابرابر بین کلمات است که درگیر ماندن با جریان متن را برای خوانندگان دشوار می کند. در نتیجه، تشخیص شروع و پایان هر خط زمانی که متن در مرکز قرار دارد، دشوار است. بنابراین، پیگیری مطالعه خود را برای مردم چالش برانگیز می کند.

کاربران Yoast SEO بسته به ادغام Zapier، باید تغییرات آتی را مورد توجه قرار دهند. در اینجا یک جدول زمانی کوتاه از آنچه اتفاق می افتد آورده شده است:

  • از 2 می 2023، ادغام Yoast SEO با Zapier به‌طور نرمال منسوخ خواهد شد. Zaps موجود با استفاده از ادغام Yoast SEO فقط برای کاربرانی کار می کند که به نسخه 20.7 Yoast SEO به روز نشده اند. اگر به نسخه 20.7 یا بالاتر به روز رسانی کرده اید، Zaps شما با استفاده از ادغام Yoast SEO کار نخواهد کرد.
  • در 9 می 2023، پشتیبانی از ادغام با Zapier با Yoast SEO 20.7 به پایان می رسد.

برای ارائه بهترین تجربه خواندن به کاربران، ارزیابی خوانایی جدیدی را اضافه کرده ایم. این اخطار به شما یادآوری می‌کند که از متن تراز وسط در محتوای خود استفاده نکنید، زیرا این کار باعث می‌شود مطالب شما خوانش سخت‌تر شود.

امیدواریم از نسخه جدید Yoast SEO هیجان زده باشید! با تمام رفع اشکالات اخیر، پیشرفت ها، و ارزیابی خوانایی جدید، این نسخه به شما کمک می کند سئو وب سایت و تجربه کاربری خود را به سطح بعدی ارتقا دهید.

در تجزیه و تحلیل SEO WooCommerce، بررسی می کنیم که آیا محصولات (گروه بندی شده) شما دارای SKU یا شناسه محصول هستند یا خیر. افزودن این موارد، درک محصولات شما را برای موتورهای جستجو آسان‌تر می‌کند، زیرا این اطلاعات از طریق ارسال می‌شوند Product داده های ساختاری برای استفاده آنها.

Yoast SEO 20.6 امروز منتشر شد!

Yoast SEO توصیه می کند از متن تراز وسط در محتوای خود اجتناب کنید. به این ترتیب خواندن محتوای شما بسیار آسان تر است و طرح بندی صفحه شما بهترین تجربه کاربری را دارد.

Yoast SEO اگر از متن های تراز شده در مرکز زیاد استفاده می کنید، به شما هشدار می دهد

با تشکر از استفاده از Yoast SEO و بهینه سازی خوشحال کننده!