معرفی قوی ترین محلول لوله بازکن خانگی + فرمول ساخت

برای ساخت این لوله بازکن باید از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید که مخلوط شدن این اسید و باز سبب از بین رفتن رسوبات درون لوله می‌شود. به همین دلیل نباید قبل از ریختن آن‌ها در چاه، ترکیب را انجام دهید. یک استکان جوش شیرین درون لوله ای که گرفته بریزید بعد بلافاصله نوشابه را در چند مرحله به لوله ای که جوش شیرین دارد بریزید. ولی با تمام این توضیحات به هر حال این مواد خاصیت خورندگی دارند و میتوانند به سیستم لوله کشی ساختمان شما آشیب وارد کنند.همیشه سعی کنید موارد پیشگیرنده را رعایت کنید تا کارتان به لوله بازکن های خانگی نیفتد.

پس از ریختن تمام منفذهای لوله را کاملا باید بپوشانید تا انشعاب گاز حاصل از ترکیب سرکه و جوش شیرین به مشامتان نخورد که بسیار مخرب می باشد. پس از یک رب تا بیست دقیقه می توانید درب و پوشش لوله رو بردارید و در حود چند لیتر آب داغ به لوله اضافه کنید تا اثر قوی ترین محلول لوله بازکنی خانگی را مشاهده کنید. اگر محلولتان کار ساز نشد می توانید این حرکت را دوباره تکرار کنید. معمولا گرفتگی ها خانگی بر اثر جرم و … با این روش باز می شوند مگر آنکه در محل های و پیچ های لوله باشند که به آن گلوگاه می گویند. اگر هم به چنین مشکلی برخورد کردید باید از یک لوله بازکنی ماهر و خبره کمک بگیرید. دقت داشته باشید اگر گرفتگی سطحی است، محلول لوله باز کن قوی که بیشتر اسید لوله بازکن است استفاده نکنید.

بهترین محلول برای رفع گرفتگی

یکی از بهترین و قوی ترین لوله بازکن های ایرانی که با سرعت بالا قادر به حذف و از بین بردن لایه های چربی و مواد صابونی تجمع یافته در مسیر لوله های فاضلاب می باشد، محلول اکتیو active است. اکتیو از نام های بسیار شناخته شده در میان محصولات ضد عفونی کننده و جرم گیر و لوله بازکن می باشد که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است. با توجه به اینکه در محلول لوله بازکنی اکتیو از مواد ضد عفونی کننده نیز استفاده میشود، به همین دلیل بسیاری از آلودگی ها را از بین برده و منجر به کاهش بوی بد فاضلاب میشود. معمولا پس از گرفتگی لوله همه به فکر محلول ها و اسیدهای لوله بازکن و یا تلمبه زدن و حتی فرو کردن شی تیز خارجی به داخل لوله می افتند.

معمولا گرفتگی ها خانگی بر اثر جرم و …یکی از آنها را بردارید و خمیدگی‌اش را به خوبی صاف کنید تا همانند فنر لوله بازکنی دستی عمل کند. متخصصان این شرکت با تجهیزاتی مدرن اقدام به تشخیص گرفتگی و یا ترکیدگی لوله می کنند و در کمترین زمان و مهارت اقدام به لوله بازکنی می کنند. مراقبت از نمای خانه مانند دیوارها ، کف، سرامیک و شیرآلات و … چرا که هرچه از ظاهر خانه مراقبت کنیم، خانه تمیز تر و زیباتر به نظر می رسد. از گرفتگی و پوسیدگی لوله های آب بگیر تا جرم گرفتگی دیواره چاه های فاضلاب و پرشدن و فروریختن آنها.

راه های پیشگیری از گرفتگی لوله

اسید لوله باز کن در کنار تمام مزایایی که دارد، دارای خطرات احتمالی نیز می باشد. اطلاع نداشتن از این خطرات و هرگونه سهل انگاری در هنگام استفاده از مایع لوله باز کن باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری خواهد شد. از ورود هرگونه اشیاء سنگین و جامد (مثل پلاستیک) و یا حتی دستمال کاغذی به داخل لوله فاضلاب جلوگیری کنید.

  • این محلول قوی باعث رفع موهای زائد و مواد اضافی دیگر در لوله بازکنی ارزان لوله فاضلاب می‌شود.
  • ضمن رعایت این نکات، می‌توانید هر چندمدت یکبار در لوله‌ها آب جوش بریزید.
  • به همین جهت پیش از خرید محلول لوله بازکن حتما نوع آن را بررسی کنید.
  • در پایان یادآوری می کنیم اگر با گرفتگی های سخت لوله مواجه شدید، می توانید با لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید.
  • این روش به اندازه کافی ساده، اما به طرز شگفت انگیزی موثر است.
همین ویژگی ها و در دسترس بودن این محلول، باعث شده که بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب توالت و ظرفشویی محسوب گردد. محلول لوله بازکن قوی اتک برای از بین بردن چربی ها و گرفتگی های انباشه شده است. جوش شیرین و سرکه محلول لوله بازکن طبیعی هست و هیچ مشکلی برای لوله به وجود نمیاره با خیال راحت استفاده کنید. دسته اول محلول های شیمیایی هستند که عمدتا از اسیدهای خطرناک ساخته شده اند و در کنار رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، گاهی اوقات دارای خطراتی هم هستند که در ادامه توضیح داده می شود.

لایروبی لوله های فاضلاب با محلول های لوله بازکنی قوی:

شما میتوانید با استفاده از 5 فرمول ساده که در ادامه به شما آموزش می‌دهیم 5 محلول چاه بازکن و لوله بازکن خوب و کاملا سالم درست کنید. در صورت ورود محلول لوله بازکن به داخل چشم، به سرعت و برای 10 تا 15 دقیقه چشم را با آب از داخل به خارج بشویید و سپس به پزشک مراجعه کنید. خواهد شد و هر چه این مایع لوله بازکن قوی تر باشد اثرش بر روی ریه ها بیشتر است. تولید کرده و یکی از برترین و قوی ترین محلول های لوله بازکن حال حاضر می باشد.

بنابراین اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شدید بهتر است در ابتدا به یک متخصص چاه بازکنی تضمینی مراجعه کنید. متخصصین لوله بازکنی تهرانسر در برچسب به صورت شبانه روزی و با هزینه ای بسیار مناسب مشکل گرفتگی چاه فاضلاب شما را در کمترین زمان ممکن رفع می کنند. برای لوله بازکنی همیشه نیاز به تماس با شرکت ها و استفاده از فنر و دستگاه لوله بازکن نیست! بله، گاهی شما می‌توانید با استفاده از چند ترکیب ساده در خانه محلول لوله بازکن قوی درست کنید یا از وسایل ساده کمک بگیرید و با استفاده از آن بدون نیاز به دستگاه، گرفتگی لوله ساختمان را برطرف کنید. در ادامه این مطلب از مجله تعمیر برتر شما را با آموزش رفع گرفتگی لوله به کمک آموزش ساخت محلول لوله بازکن آشنا می‌کنیم. پس صد در صد تا قبل از وقوع این اتفاق از به کارگیری هر نوع محلول رفع گرفتگی لوله و وسیله رفع گرفتگی لوله، نکات ایمنی را رعایت نمائید.

معرفی قوی ترین محلول لوله بازکن خانگی + فرمول ساخت