نحوه اجرای زنده در TikTok + ویژگی‌های برتری که باید استفاده کنید

شما می خواهید با ارائه یک تجربه شخصی تر و تبلیغات مرتبط، اطمینان حاصل کنید که به مخاطبان هدف خود می رسید. این بدان معنی است که دقیقاً بدانید بیشتر چه زمانی در برنامه فعال هستند.

ویژگی های TikTok LIVE

کتاب الکترونیکی رایگان: راهنمای بازاریاب برای TikTok برای تجارت [Download Now]

TikTok LIVE چیست؟

ویژگی پرسش و پاسخ به سازندگان اجازه می‌دهد تا مستقیماً در جریان پخش زنده به سؤالات مخاطبان پاسخ دهند. به سازندگان امکان دسترسی به ابزارهای مختلف داده می شود تا فقط سؤالاتی را که می خواهند به آنها پاسخ دهند، انتخاب، نمایش داده و به آنها پاسخ دهند.

چند مهمان

چگونه به TikTok LIVE شخصی بپیوندیم

در نهایت، مطمئن شوید که اتصال وای فای شما قوی است. اگر بینندگان برای شنیدن یا دیدن شما در برنامه تلاش کنند، می توانید به سرعت بینندگان را از دست بدهید.

3. یک هدف و طرح کلی داشته باشید.

دکمه LIVE Donations TikTok به مخاطبان شما امکان می دهد به خیریه انتخابی شما کمک مالی کنند. شما می توانید علت خود را قبل یا در طول پخش خود انتخاب کنید. برای تنظیم کمک‌های مالی قبل از پخش جریانی:

  1. پیوند لنگر را که می‌گوید «انتخاب غیرانتفاعی» در گوشه بالا سمت چپ انتخاب کنید.
  2. سازمان غیرانتفاعی مورد نظر برای حمایت را انتخاب کنید و به پخش زنده خود اضافه کنید.
  3. زمانی که سازمان غیرانتفاعی که انتخاب کردید در گوشه سمت چپ بالا ظاهر شد، «Go LIVE» را فشار دهید.

چت ها به داشتن ربات ها و ترول هایی که می توانند حواس کاربران را پرت کنند و شما را از دیدن پیام های مهم مخاطبان خود باز دارند، بدنام هستند. گرداننده به شما کمک می‌کند تا زنده را مدیریت کنید و به شما اجازه می‌دهد تا روی جذب مخاطب و به اشتراک‌گذاری پیام خود تمرکز کنید.

ویژگی های TikTok LIVE

چرا نمی توانم در TikTok به صورت زنده بروم؟

برای ایجاد پیش بینی در مورد Live خود، می توانید پخش زنده خود را برنامه ریزی، مدیریت و پیش از موعد برای دنبال کنندگان خود تبلیغ کنید.
اتفاقات زنده
تصویر منبع

هدایا

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که مطمئن شوید نورپردازی شما زودتر از موعد تنظیم شده است. این می تواند به معنای راه اندازی قبل از پنجره ای باشد که نور طبیعی عالی دریافت می کند یا سرمایه گذاری در نورهای مصنوعی.

این ویژگی به مخاطبان شما این ایده را می دهد که در جریان زنده شما چه انتظاراتی دارند. موضوعات زنده شامل موسیقی، ورزش، غذا، بازی و دسته بندی های DIY است. LIVE Topics همچنین قابلیت کشف جریان زنده شما را با این امکان را می دهد که بینندگان جدید جریان شما را بر اساس موضوع زنده ای که پوشش می دهید پیدا کنند و به آن بپیوندند.

فیلترهای کلمه کلیدی

راه دیگر برای محافظت از پخش زنده خود حذف خودکار نظراتی است که دارای کلمات یا عباراتی است که شما پرچم گذاری کرده اید.

نحوه اجرای زنده در TikTok

هیچ چیز باعث نمی شود که من از یک لایو سریعتر از نورپردازی بد کلیک کنم.

4. روی «Go Live» کلیک کنید.

1. برنامه را باز کنید و روی علامت “+” کلیک کنید.

برای تنظیم کمک‌های مالی در طول جریان:

  1. برای گزینه های بیشتر روی فلش پایین سمت راست کلیک کنید.
  2. روی «پشتیبانی غیرانتفاعی» کلیک کنید.
  3. یک سازمان غیرانتفاعی را برای افزودن انتخاب کنید.
  4. برچسب کمک‌های مالی را در هر کجا که ترجیح می‌دهید روی صفحه زنده قرار دهید.

موضوعات زنده

همه این اطلاعات هنگام برنامه ریزی زندگی شما ارزشمند خواهد بود.

2. صحنه را تنظیم کنید.

TikTok LIVE قابلیتی است که به کاربران اجازه می دهد تا از طریق پخش زنده با سازندگان در زمان واقعی تعامل داشته باشند. کاربران 16 ساله یا بزرگتر می توانند پخش زنده در TikTok راه اندازی کنند و کاربران 18 ساله یا بزرگتر می توانند در طول یک لایو هدایایی ارسال و دریافت کنند.

پس از پخش زنده، می‌توانید با رفتن به برگه «تنظیمات و حریم خصوصی» و انتخاب «بازپخش زنده»، تا 90 روز به ضبط دسترسی داشته باشید. از آنجا می توانید ویدیوی زنده خود را دانلود کنید یا آن را حذف کنید.