نحوه تغییر متا تگ ها در دروپال

PageImprove با طیف وسیعی از ویژگی‌ها که دائماً در حال رشد است، راهی مطمئن برای آسان‌تر کردن زندگی شما به عنوان یک SEO است. می‌توانید از آزادی تلاش‌هایتان برای به‌روز نگه‌داشتن سایت‌هایتان لذت ببرید و به توسعه‌دهندگانتان اجازه دهید در زمانی که راحت است به تغییرات دست یابند.

img-semblog
  1. تغییرات خود را منتشر کنید و تأثیر آنها را کنترل کنید

اگر کاربر دروپال هستید، احتمالاً از ماژول های اضافی که می توانید اضافه کنید آگاه هستید که به شما امکان می دهد عناصر صفحه مانند متا تگ ها را تغییر دهید. با این حال، ممکن است از روش‌های دیگری برای به‌روزرسانی متا تگ‌های خود در خارج از دروپال که بلافاصله در سایت شما کدگذاری نشده‌اند، آگاه نباشید (و ممکن است بخواهید).

در اینجا، ما به نحوه تغییر عناوین صفحه دروپال و توضیحات متا و نحوه استفاده از راه حل Semrush معروف به PageImprove برای دستیابی به نتایج سریعتر سئو نگاهی می اندازیم. هر کدام برای شما بهتر است به شرایط فردی شما بستگی دارد.

بهینه‌سازی‌های هم‌زمان تنها چند لحظه با شما فاصله دارند—تنها چیزی که برای راه‌اندازی لازم است نصب یک افزونه مرورگر کروم و افزودن یک قطعه جاوا اسکریپت ۵ کیلوبایتی به سایتتان است. ممکن است بتوانید خودتان این کار را انجام دهید یا می توانید جزئیات را برای توسعه دهندگان خود ارسال کنید.

تصویر کوچک ویدیوی یوتیوب
  1. شروع به ایجاد تغییرات در متا تگ های خود کنید

توانایی تنظیم متا تگ های شما کلید حفظ عملکرد ارگانیک شما در سئو است. با این حال، نحوه انجام آن می تواند از یک سایت به سایت دیگر تغییر کند.

img-semblog

در زیر «برچسب‌های اساسی»، دروپال به شما این امکان را می‌دهد که متا تگ‌های سفارشی خود را برای هر عنصر اضافه کنید (به‌طور پیش‌فرض عنوان موجود صفحه را در کادر «عنوان صفحه» نمایش می‌دهد). متن بهینه شده خود را برای عنوان و توضیحات در اینجا وارد کنید و روی ذخیره کلیک کنید تا تغییرات در سنگ تنظیم شود.

هنگامی که به‌روزرسانی‌های خود را منتشر کردید، برای ربات‌ها و بازدیدکنندگان قابل مشاهده خواهند بود، بنابراین می‌توانید نحوه تأثیر آنها بر عملکرد ارگانیک صفحات مورد نظر را پیگیری کنید. زیبایی این کار این است که می‌توانید به روسای یا مشتریان خود اطلاع دهید که تغییرات فوراً انجام شده‌اند—هیچ زمان انتظاری برای از دست دادن دید، ترافیک یا درآمد صرف نمی‌شود.

تصویر کوچک ویدیوی یوتیوب
  1. تغییراتی که ایجاد کرده اید را نهایی یا معکوس کنید

اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای به‌روزرسانی متا تگ‌های خود بدون تغییر چیزی در باطن هستید، PageImprove ابزاری برای شماست.

به یاد داشته باشید، تغییرات در توضیحات متا و عنوان دروپال، تغییرات سختی در کد سایت است، بنابراین برای افراد کم‌دل مناسب نیست. نکته مثبت این است که شما مجبور نخواهید بود وظایف خود را به لیست طولانی اولویت های توسعه دهندگان خود اضافه کنید، اما قبل از اینکه هر چیزی را ذخیره کنید باید مطمئن شوید که تغییرات درستی ایجاد می کنید.

تصویر کوچک ویدیوی یوتیوب

نحوه تغییر آسان متا تگ ها با PageImprove

یک کادر “عنوان” با یک ستاره در بالای ستون سمت چپ وجود دارد که عنوان اصلی صفحه شما را نشان می دهد. شما باید کشویی “Meta Tag” را پیدا کنید تا کادر “عنوان صفحه” را باز کنید تا متاتگ دروپال را برای خود صفحه ویرایش کنید، این چیزی است که بر عملکرد SEO شما تأثیر می گذارد.

  1. یک عنوان و توضیحات شخصی به هر کادر مربوطه اضافه کنید

رسیدن به آن به همین راحتی است—حالا آماده هستید که متا تگ ها، متا تگ ها، عناوین و موارد دیگر را به روز کنید. یک ویرایشگر بصری ساده شما را در این فرآیند با شمارنده کاراکتر راهنمایی می کند تا تگ های جدید شما را بهینه نگه دارد.

تصویر کوچک ویدیوی یوتیوب

در اینجا نحوه تغییر متا تگ های خود با PageImprove آورده شده است:

  1. برای شروع، افزونه ساده مرورگر را نصب کنید

در اینجا ما آن را داریم: دو راه برای به روز رسانی متا تگ ها برای سئوکارانی که نتایج سریع می خواهند.

اگر به اندازه کافی مطمئن هستید که مستقیماً به آن برسید و متا تگ های خود را در باطن به روز کنید، فهرستی از صفحاتی که می خواهید بهینه سازی کنید ایجاد کنید تا بتوانید به طور روشمند از طریق آنها کار کنید.

PageImprove شما را تحت کنترل قرار می دهد و به شما امکان می دهد تغییرات فوری را از مرورگر خود ایجاد کنید. در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید و به صورت رایگان شروع کنید.منبع

چه تغییر دائمی تگ عنوان یا متا توضیحات خود را در دروپال انتخاب کنید یا به سرعت آنها را برای اهداف نمایه سازی با PageImprove به روز کنید، نتایج خود را به ما اطلاع دهید.

با PageImprove از مزیت SEO استفاده کنید

پس از مدتی، درک خوبی از تاثیر تغییرات به دست خواهید آورد، بنابراین می‌دانید چه چیزی در SERP کار می‌کند و چه چیزی انجام نشده است. برای تغییراتی که می‌خواهید دائمی کنید، به سادگی یک فایل CSV را دانلود کنید تا برای توسعه‌دهندگان خود ارسال کنید و آن‌ها می‌توانند تغییرات کدگذاری شده را در زمان خود انجام دهند. برای آن دسته از تغییراتی که می‌خواهید معکوس کنید، زیرا اثر مورد نظر را نداشتند، این یک ترفند با یک کلیک است تا آنها را به همان شکلی که بودند برگردانید.

تصویر کوچک ویدیوی یوتیوب

در اینجا نحوه انجام ویرایش ها، صفحه به صفحه آمده است:

  1. ماژول متاتگ دروپال را نصب کنید
  2. وارد سایت خود شوید و به آدرس اینترنتی مورد نظر بروید

این به شما امکان می دهد تغییرات خود را در زمانی که به آنها نیاز دارید انجام دهید تا مجبور نباشید هفته ها یا ماه ها منتظر بمانید تا یک تیم توسعه پرمشغله آنها را پیاده سازی کند. شما می توانید با آگاهی از این که تغییرات موقتی هستند آسوده خاطر باشید، بنابراین هیچ خطری برای آسیب دائمی به سایت شما وجود ندارد. اگر می‌خواهید آن‌ها را دائمی کنید، می‌توانید به راحتی فهرستی از صفحات و تغییرات ایجاد شده را برای ارائه به توسعه‌دهندگان خود صادر کنید.

صفحه ای را که می خواهید بهینه سازی کنید شناسایی کنید و در دروپال به آن بروید. گزینه «ویرایش» را در نوار پیمایش خواهید دید — روی آن کلیک کنید تا ویرایشگر باز شود.

  1. ویرایشگر متا تگ را در ستون سمت راست پیدا کنید