نمی دانید از کجا شروع کنید؟

این یکی از راه های اصلی گوگل برای شناسایی موضوعات محتوای شما است. انتشار مداوم پست های مرتبط در وبلاگ خود (محتوای تازه) یکی از بهترین راه ها برای بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو است. “پیوند دادن به وب سایت های دیگر یک راه عالی برای ارائه ارزش به کاربران شما است. اگر اطلاعات زیادی در مورد تجزیه و تحلیل رقبا ندارید، این پست عالی برای شماست زیرا ما از ابتدا شروع می کنیم و همه احتمالات مختلف را بررسی می کنیم. در سال 2016، گوگل به طور عمومی به اشتراک گذاشت که بک لینک ها جزو دو فاکتور رتبه بندی تایید شده برتر هستند که الگوریتم آن برای سنجش اعتبار سایت استفاده می کند. اگر تغییرات کوچکی ایجاد کنید، مانند حذف یک مقاله قدیمی، میتوانید URL قدیمی را با یک 301 به یک مقاله جدید مرتبط هدایت کنید یا به آن 410 بدهید تا بگویید که آن را حذف کردهاید. برای اطلاعات بیشتر مقاله ما با موضوع راهنمای آسان برای ایجاد نقشه سایت را مطالعه کنید. ابزارهایی وجود دارند که به شما امکان می دهند نقشه سایت را تنها در چند کلیک و چند ثانیه بسازید.

به طور کلی، هر چه محتوا طولانی تر باشد، تراکم کلمه کلیدی باید کمتر باشد. کد 404 به این معنی است که سرور نمی تواند صفحه وب درخواستی مشتری را پیدا کند. شما مجبور هستید عناصر اصلی را تشخیص دهید که کاربران شما بدون آنها گیج می شوند و می توانید تجربه مشتری استثنایی خود را حول ویژگی های کلیدی خود بسازید. مطمئن شوید که هر صفحه در سایت شما از حداقل یک (یا چند) صفحه مختلف پیوند دارد. پیوند خارجی یک چیز بسیار رایج در بین وبلاگ نویسان است، زیرا ثابت شده است که مشتریان بیشتری را به یک وب سایت جذب می کند. در مورد یک برنامه دقیق برای افزایش ترافیک سئو در 30 روز چطور می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را بدون پرداخت هزینه به وب سایت خود جذب کنید؟ ارزیابی دشواری کلمه کلیدی می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا ارزش زمان و هزینه شما را دارد یا نه: 1. بهینه سازی یک صفحه ارگانیک برای آن کلمه کلیدی، یا 2. پیشنهاد قیمت برای آن کلمه کلیدی در کمپین تبلیغاتی گوگل. آیا می توانید در مورد موضوعات مجله خبری learn-seo خاصی توضیح دهید؟

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری learn-seo ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نقشه وب سایت شما است. در نهایت، این قابلیت دسترسی به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا به سرعت تمام صفحات وب سایت شما را پیدا کرده و آنها را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنند. یکی از اشتباهات رایج سایت ها این است که صفحات بی کیفیت poor quality pages زیادی را در سایت خود منتشر می کنند. بنابراین، این فقط تعداد لینکهایی نیست که به یک سایت معین اشاره میکنند، بلکه کیفیت لینکها نیز تعیین میکند که به طور ارگانیک در کجا قرار میگیرد. البته Moz Keyword Explorer یا Wordtracker دو ابزار دیگر در این حوزه هستند که میتوان از آن ها برای اطلاع از آمار و ارقام جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر به همراه میزان ترند شدن این کلمات استفاده کرد. صفحات محتوای نازک صفحاتی هستند که هیچ ارزش افزوده ای نسبت به آنچه قبلاً در وب وجود دارد ندارند. سعی کنید کلمه کلیدی اصلی را که می خواهید هدف قرار دهید درج کنید – اگرچه ضروری نیست که عنوان H1 شما حاوی کلمه کلیدی هدف شما باشد، تمرین خوبی است که این کار را انجام دهید زیرا گوگل از تگ H1 برای درک ارتباط موضوعی صفحه استفاده می کند.

تعداد کلمات کلیدی که یک صفحه برای آنها رتبه بندی می کند به میزان بهینه سازی آن برای سئو و همچنین حجم کل جستجو برای جستجوهای مرتبط بستگی دارد. بودجه خزیدن چیست و چگونه آنرا بهینه سازی کنیم. Google Keyword Planner چیست؟ Keyword Planner یکی دیگر از ابزارهای رایگان ارائه شده توسط Google به عنوان بخشی از محصول Google Ads است. باید خودتان آن را به شدت تبلیغ کنید تا زمانی که Google احساس کند برای شروع رتبهبندی آماده هستید. بنابراین اگر یک سرویس کرایه ماشین دارید، لازم نیست محتوای پرکننده را به هر صفحه اضافه کنید، اما باید کارهای دیگر را به خوبی انجام دهید. برای نشان دادن تازه بودن محتوا، نشانگرهای متمایز اضافه کنید. پس از نصب به سایت وردپرس اضافه می شود. درک رقابت بهتر به شما کمک می کند تا استراتژی و تلاش های بهینه سازی خود را برای رتبه بهتر در SERP تنظیم کنید. هر دو برای استراتژی بازاریابی شما مهم هستند و باید در مقطعی انجام شوند. ایجاد یک وضعیت عالی سئو برای وب سایت شما به چیزی بیش از استفاده از اصول ساختار سایت خوب، محتوا و استراتژی های لینک سازی نیاز دارد.