ویژگی های برجسته نویسندگان نقد، خوانندگان نقد و پاسخ های صاحبان موفق

خواندن تجزیه و تحلیل کامل نظرسنجی را به شدت توصیه می کنم، اما امروز، من می خواهم آن انبوه داده ها را در سه توصیف ساده که از طریق کار قابل توجه تجزیه و تحلیل پدیدار شده اند، تقطیر کنم. این سه توصیف صفات، ویژگی ها و رفتارهای غالب را تدوین می کنند. آنها قرار است به شما کمک کنند هم عموم مردم و هم اعمال را به روشی قابل دسترس تصور کنید، با این شرط که برخی از افراد و صنایع قطعاً خارج از این هنجارها خواهند بود. با این حال، برای اکثر مشاغل محلی، امیدوارم که این ترکیب شما را قادر سازد تصویر ذهنی مفیدی از اینکه با چه کسی و با چه چیزی کار می کنید، در هنگام رشد و مدیریت شهرت خود ایجاد کنید.

ویژگی های برجسته نویسندگان نقد، خوانندگان، و اینفوگرافیک پاسخ های صاحب موفق.

خوانندگان نقد عبارتند از:

عقل سلیم دارایی مفیدی است، و همانطور که پیداست، راهنمای نسبتاً قابل اعتمادی برای پیمایش در دنیای بزرگ شهرت کسب و کار محلی آنلاین است. با این حال، برای اولین بار، به لطف گزارش اخیر، تأثیر بررسی های کسب و کار محلی بر رفتار مصرف کننده، توانستم شهود خود را در برابر داده های اصلی و سخت که عادات خوانندگان نقد واقعی، نویسندگان نقد و صاحبان موفق را آشکار می کند، آزمایش کنم. پاسخ.

اعتماد خوانندگان مرور را می توان با یک نگاه از دست داد. وقتی یک کسب‌وکار محلی خودش را بررسی می‌کند یا نمایه‌های مشکوکی دارد که آن را بررسی می‌کنند، یا وقتی رتبه‌بندی ستاره‌ها یا تعداد بازبینی‌های آن در مقایسه با رقبا به‌طور قابل‌توجهی کم است، اعتماد کاهش می‌یابد و خوانندگان نقد ممکن است به جای دیگری نگاه کنند.

 • خواندن مرور در حال حاضر داده شده است. 96 درصد از مردم در سن کار امسال نظرات خود را می خوانند تا در چشم انداز محلی خود حرکت کنند. 56 درصد از خوانندگان نقد، خوانندگان روزانه یا هفتگی بسیار فعال هستند. حتی خوانندگان نقد فعال کمتر (31٪) برای دریافت اطلاعات کسب و کار محلی به بررسی ماهانه یا چندین بار در سال روی می آورند.

 • 38 درصد از نویسندگان نقد وقتی وقت آزاد دارند فراموش می کنند که کسب و کار شما را مرور کنند. 30٪ فرآیند نوشتن نقد را بسیار گیج کننده می دانند، 26٪ معتقدند که کسب و کار به اندازه کافی برای خواندن آنچه نوشته شده اهمیت نمی دهد، و 19٪ مستقیماً از آنها خواسته نمی شود که یک نظر بنویسند.

پاسخ های مالک موفق باید:

مدنی، قدردان، اغلب خودانگیخته، اما اغلب نیاز به تذکر دارند، مستعد فراموشی نوشتن زمانی که مشغول هستند، به احتمال زیاد اگر از طریق ایمیل، پیامک یا رو در رو از شما خواسته شود، فعال در چندین مورد پلتفرم‌های بررسی، عمیقاً از خدمات بی‌ادب، محصولات بد و اطلاعات نادرست کسب‌وکار محلی آنلاین آزرده خاطر شده‌اند، بسیار مایل به به‌روزرسانی مطالبی هستند که نوشته‌اند و فرصتی دوباره به یک کسب‌وکار پس از رفع شکایت می‌دهند، و منبعی کلیدی برای فروش و کنترل کیفیت .

داده:

 • 54٪ از نویسندگان نقد دوست دارند از طریق ایمیل با آنها تماس گرفته شود، 45٪ ترجیح می دهند شخص به شخص و 29٪ پیامک ارسال کنند.

 • هنگام انتخاب بین کسب‌وکارها، خوانندگان مرور عناصر زیر را به ترتیب اهمیت ارزیابی می‌کنند: رتبه‌بندی ستاره، محتوای متن، تازگی، تعداد کلی نظرات، و حضور پاسخ‌های مالک.

 • 60٪ از مشتریان انتظار دارند که در عرض 2 روز یا کمتر به بررسی خود پاسخ دهند. 11% انتظار دارند ظرف 2 ساعت پاسخ دهند، 21% انتظار دارند ظرف 24 ساعت پاسخ دهند و 28% انتظار دارند ظرف 48 ساعت پاسخ دهند. 24 درصد می گویند که انتظار دارند ظرف یک هفته پاسخ دهند.

 • در یک بازه زمانی دو ساعته تا دو روزه اتفاق بیفتد تا اکثر بازبینان را خشنود کند، شکایات بیان شده را حل و فصل کند، از هر نوع عصبانیت اجتناب کند، از بازخورد مثبت تشکر کند و برای تجربیات منفی عذرخواهی کند، و با دقت استثنایی نوشته شود، زیرا 90 درصد از آنها تأثیر می گذارد. مشتریان تا حد متوسط ​​یا شدید.

  داده:

  • نویسندگان نقد می گویند 65 درصد از نظرات منفی که می نویسند ناشی از خدمات بد/بی ادبانه به مشتریان است. 63 درصد به یک محصول بد اشاره می کنند، 52 درصد به اطلاعات کسب و کار آنلاین نادرست یا نادرست در مورد دارایی هایی مانند فهرست های کسب و کار محلی، 38 درصد به کار با کیفیت پایین در یک شغل، 28 درصد به شکست کسب و کار در حل و فصل شکایات حضوری اشاره می کنند، و 28 درصد به پروتکل های ایمنی ناکافی اشاره می کنند.

  • خوانندگان نقد آنقدرها هم که فکر می کنید خواستار نیستند. تنها 13 درصد از خوانندگان نقد برای انتخاب یک کسب و کار نیاز به رتبه 5 ستاره عالی دارند. در واقع، 44 درصد رتبه بندی های بی عیب و نقص را مشکوک می دانند. 85٪ کسب و کاری را با رتبه کلی 3 تا 4 ستاره در نظر می گیرند.

  • صاحبان مشاغل محلی و بازاریابان آنها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در چند ابزار جدید داشته باشند تا به طور مؤثر در آن ایوان بنشینند – آنها را به عنوان سایبان یا اجاق چوبی که برای تسهیل حداکثر راحتی برای همه نصب می کنید در نظر بگیرید. اما مهارت‌هایی که این ابزارها را زنده می‌کنند، همان‌هایی هستند که بهترین کارآفرینان محلی قبلاً می‌دانند – احترام، توجه، مسئولیت‌پذیری، همدلی، پاسخ‌گویی. اکنون ما داده‌هایی داریم که ثابت می‌کند رویکرد عقل سلیم برای رفتار خوب با همه در واقع تجارت بسیار خوبی است.

   54 درصد از مشتریان قطعاً از کسب و کاری که در ارائه راه حلی برای یک مشکل ناکام است، اجتناب می کنند، 46 درصد قطعاً از کسب و کار با مالکی که در بررسی ها با مشتریان بحث می کند، اجتناب می کنند، 47 درصد از مصرف کنندگان قطعاً در صورت پاسخ یک مالک از کسب و کار اجتناب می کنند. عذرخواهی نمی کند

  • بررسی‌ها بر روی پلتفرم‌هایی وجود دارند که کسب‌وکارها فقط کنترل جزئی روی آن‌ها دارند، اما گام بعدی خوانندگان مرور، آنها را در بیشتر مواقع به زمین توپ خود برند بازمی‌گرداند، به طوری که مجموعاً 91 درصد از خوانندگان به وب‌سایت در محل پایان می‌رسند. کسب و کار، یا تماس مستقیم با کسب و کار به عنوان گام بعدی آنها. به عبارت دیگر، بررسی ها به رفتارهای خرید سنتی اضافه شده است، اما جایگزین آن ها نشده است.

  نویسندگان نقد عبارتند از:

  متداول، بسیار قابل اعتماد، مگر اینکه با سیگنال‌های آشکار اسپم یا کیفیت پایین مواجه شویم، اعتماد مشتریان دیگر نسبت به برندها، همچنان بسیار متکی به توصیه‌های WOM در دنیای واقعی، مشتاق مقدار قابل توجهی از احساسات اخیر از جمله احساسات منفی، بسیار بخشنده در هنگام مشکلات حل شده اند و تنها یک قدم از تعامل مستقیم با برند شما فاصله دارند.

  داده:

  • نوشتن نظرات در حال حاضر یک روش زندگی برای 41٪ از مشتریان شما است که به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه نظر می نویسند. 44 درصد دیگر که چندین بار در سال نظرات خود را می نویسند، ممکن است نیاز داشته باشند که از آنها خواسته شود، درخواست شود و یادآوری شود.

  • 67 درصد از بازبینان منفی، زمانی که مالک به خوبی پاسخ می‌داد، نظر بهتری نسبت به یک برند داشتند. 62 درصد از بازبینان منفی به کسب و کار فرصتی دوباره می دهند پس از اینکه پاسخ مالک مشکل آنها را حل کند. 63 درصد از مصرف‌کنندگان به محض اینکه پاسخ مالک شکایت آنها را برطرف کند، بررسی منفی یا رتبه‌بندی کم‌ستاره خود را به‌روزرسانی می‌کنند.

  در نتیجه

  39 درصد از نویسندگان نقد در 5 سال گذشته مستقیماً از آنها خواسته نشده است که نقدی بنویسند. اگر از آنها خواسته شود، 85٪ همیشه، معمولا یا حداقل گاهی اوقات نظری می نویسند. فقط 4٪ هرگز در پاسخ به درخواست ها نظر نمی نویسند.

 • نظرات نویسنده کاملاً متعلق به خودش است (به استثنای رویداد غیرمحتمل هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات Moz نباشد.

  هر کسب‌وکار محلی که مبتنی بر مدل مشتری‌محور و کارمند محور باشد، در مدیریت تجربیات آفلاینی که روایت برند آنلاین را تشکیل می‌دهند، دارای یک مزیت داخلی است. خریداران و کارکنان صرفاً می خواهند که با آنها منصفانه و خوب رفتار شود. شرکت‌های محلی که این معیارها را در فروشگاه برآورده می‌کنند، می‌توانند از همان مهارت‌های آنلاین استفاده کنند، جایی که احساسات دیجیتالی مانند ایوان جلوی یک فروشگاه عمومی شده است – یک جلسه، خوش آمدگویی، و نقطه کمکی برای جامعه.

  73% از نویسندگان نقد ذهن مدنی دارند و احساسات را به نفع جامعه خود می گذارند، 63% برای ابراز قدردانی از مشاغل محلی و 38% می نویسند تا به یک تجارت محلی بگویند که باید بهبود یابد.

 • با توجه به اینکه 86 درصد از مصرف‌کنندگان نظرات را مهم‌ترین یا تا حدودی مهم‌ترین علامتی هستند که نشان می‌دهد آیا می‌توان به یک کسب‌وکار اعتماد کرد، بررسی‌ها تأثیرگذارترین نسخه‌های فروش هستند که خوانندگان نقد با آن‌ها مواجه خواهند شد. در واقع، تنها 11 درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که به آنچه که یک کسب‌وکار در مورد خودش می‌گوید، بیشتر از آنچه مشتریان می‌گویند اعتماد دارند. 83 درصد از خوانندگان نقد به نظرات 3 سال قبل یا بیشتر اعتماد دارند.

 • تشنه داده های بررسی بیشتر هستید؟ بخوانید: تأثیر بررسی های کسب و کار محلی بر رفتار مصرف کننده.منبع