پشتیبانی پیشرفته از نام‌های سایت Google • Yoast

همانطور که می بینید، چیزهای هیجان انگیز زیادی در این نسخه اتفاق می افتد. ما در حال افزایش پشتیبانی برای به‌روزرسانی نام سایت جدید Google هستیم، ارزیابی جدیدی را به تجزیه و تحلیل Premium اضافه می‌کنیم و آن را بهبود می‌بخشیم، از انجمن توسعه‌دهندگان خود کمک می‌گیریم، و بهبودهای بیشتری را اضافه می‌کنیم.

Sergey Svetlichnyy از پلتفرم داده SEO Ahrefs از ما درخواست کرد که a wpseo_primary_category_admin_pages فیلتر کنید تا علاوه بر موارد پیش‌فرض، از دسته اصلی در URL پست صفحات مدیریت اضافی استفاده کنید. با تشکر از Saša Todorović، ما یک اشکال را رفع کردیم که در آن URL های اجتماعی یا متعارف حاوی @ منجر به مشکلات رمزگذاری می شود. و فدیر کودینوف از اوکراین یک اشکال Schema را برطرف کرد که در آن تعداد کلمات در یک متن نوشته شده به خط سیریلیک (روسی و اوکراینی) اشتباه محاسبه شده بود.

سایر اصلاحات و بهبودها

ما به طور مستمر در حال بهبود تجزیه و تحلیل Premium با الگوریتم‌های بهتر، ویژگی‌های جدید و ارزیابی هستیم. به عنوان مثال، در Yoast SEO Premium 19.4، ارزیابی جدیدی اضافه کرده‌ایم که بررسی می‌کند آیا عنوانی را به پست اضافه کرده‌اید یا خیر. داشتن یک عنوان خوب ضروری است زیرا می تواند برای سئوی شما معجزه کند، اما گاهی اوقات افراد هنگام عجله برای انتشار پست های خود فراموش می کنند که یک عنوان را اضافه کنند. این چک یک یادآوری مفید برای آنها است. در حین کار، یاد بگیرید که چگونه عناوین عالی برای محتوای خود ایجاد کنید.

افزودنی جدید به تنظیمات پاکسازی خزیدن

با افزودن جدید به تنظیمات خزیدن، کنترل بیشتری بر روی URL هایی که می خواهید خزیده باشید به شما می دهیم.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین توننمنبع

در Yoast SEO 19.9، ما لیستی از بهبودهای پیشنهاد شده توسط جامعه توسعه دهندگان خود را اضافه می کنیم. به عنوان مثال، سون فون آرکس روش بهبود یافته ای را برای فیلتر کردن اصطلاح خرده نان در یک پودر سوخاری با wpseo_breadcrumb_links، بنابراین ما اطلاعات طبقه بندی را به خرده نان اضافه کرده ایم.

Yoast SEO 19.9 و Yoast SEO Premium 19.4 اکنون منتشر شده اند. در این نسخه‌ها، ما پشتیبانی از نام‌های سایت جدید Google را در نتایج جستجوی تلفن همراه افزایش داده‌ایم. Yoast SEO برای Shopify همچنین دارای این پشتیبانی گسترده از نام سایت است. ما همچنین تجزیه و تحلیل Premium خود را بهبود بخشیده‌ایم و اصلاحات و بهبودهای زیادی را انجام داده‌ایم – از جمله برخی از موارد ارائه شده توسط اعضای انجمن. اطلاعات بیشتر!

Yoast SEO در حال حاضر از نام های سایت جدید گوگل پشتیبانی می کند

Yoast SEO Premium به شما کمک می کند طبیعی تر بنویسید. دارای بسیاری از ویژگی های هوشمند و بازخورد اضافی است که به شما کمک می کند نسخه بهتری برای مخاطبان و موتورهای جستجو بنویسید. یکی از باورنکردنی‌ترین چیزها در مورد تحلیل Yoast SEO Premium این است که می‌تواند اشکال دستوری مختلف کلمات کلیدی شما را تشخیص دهد و بهینه‌سازی محتوای شما را یکپارچه‌تر کند.

به روز رسانی مبارک!