چگونه جلوی تأثیر منفی ویدیوها بر Core Web Vitals را بگیریم • Yoast

اگر ویدیوها آخرین بار در صفحه شما هستند، می توانند مشکلاتی را با تغییر چیدمان تجمعی (CLS) ایجاد کنند. چگونه؟ با مجبور کردن بلوک‌های متن یا تصاویر به حرکت در صفحه هنگام بارگذاری ویدیو.

راه حل این مشکلات حذف ویدیوها از وب سایت شما نیست! در عوض، باید در مورد نحوه بارگیری جاوا اسکریپت و فایل های رسانه ای هوشمند باشید. در ویدیو، این به معنای استفاده از مکان‌نماهای تصویر کوچک است – فایل‌های تصویر کوچکی که از قبل بارگیری می‌شوند. آنها می توانند به عنوان یک محرک برای پخش ویدیو در هنگام کلیک کردن عمل کنند.

گوگل دوست دارد صفحات را در عرض 2.5 ثانیه در یک اتصال 3g موبایل بارگذاری کند. اگر فایل‌های ویدیویی HD برای تجربه صفحه شما حیاتی باشند، قطعاً یک چالش است.

تغییر چیدمان تجمعی

فیل ناتینگهام یک استراتژیست بازاریابی است که در سئو ویدیو و استراتژی برند و بهینه سازی موتور جستجو تخصص دارد.

آواتار فیل ناتینگهاممنبع

افزونه Yoast Video SEO مزایای زیادی برای بهبود سرعت و سلامت سایت شما دارد. به عنوان مثال، بارگیری متغیرهای تصویر کوچک! افزونه Yoast Video SEO به جای بارگیری هر فایل ویدیویی به محض درخواست صفحه، یک تصویر مکان نگهدار را قبل از ویدیوها بارگیری می کند. در حالی که کاربر صفحه را مشاهده می کند، افزونه ویدیوها را در پس زمینه بارگذاری می کند. نتیجه؟ هنگامی که یک بازدیدکننده روی دکمه پخش کلیک می کند، ویدیوهای شما آماده هستند.

تصاویر مکان‌نما نیز کوچک هستند و سریع بارگذاری می‌شوند، به این معنی که بزرگترین رنگ محتوایی را می‌توان خیلی سریع ساخت. به علاوه، به دلیل بارگذاری کند فایل ویدیویی، هیچ خطری برای تغییر چیدمان تجمعی دیرهنگام وجود ندارد. به عبارت دیگر: افزونه Yoast Video SEO برای WordPress راهی آسان برای اطمینان از اینکه ویدیوهای شما تأثیر منفی بر Core Web Vitals شما ندارد، است!