چگونه در اینستاگرام فالوورهای زیادی به دست آوریم؟

https://www.marketerha.com/increase-follower-on-instagram/

اپلیکیشن Get Follower با طراحی ساده و جذاب به پست های عمومی اینستاگرام کمک می کند تا با جذب فالوور، اعتبار خود را افزایش دهند. و با افزایش فالوور خود با دریافت فالوور، می‌توانید بسیاری از این کاربران را جذب کنید، به همین دلیل است که بیش از نیمی از حلقه‌های اجتماعی اینستاگرام از برنامه Get Followers استفاده کرده‌اند و همچنان از آن استفاده می‌کنند.

آیا با افزایش فالوور می توان فالوور اینستاگرام را با هزینه کم افزایش داد؟
افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان و تضمینی کاری سخت و زمان بر است. اما روشی وجود دارد که بدون صرف هزینه فالوورهای جدید جذب می کند و به این روش می گویند روش طلایی، شما می توانید به راحتی توسط Get Followers این کار را انجام دهید، شاید بسیاری از افراد با این روش برای افزایش فالوور بدون صرف هزینه آشنا نباشند، اما فقط نادانی دلیل پشت سر رقبا را نشان می دهد.
اپلیکیشن Get Followers که یکی از اپلیکیشن های معروف است می تواند فالوورهای جدید را به صورت رایگان به تاپیک شما ارسال کند. از طرفی گرفتن فالوور با کمک اپلیکیشن Get Followers زمان زیادی نمی برد و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

اهمیت افزایش فالوور در اینستاگرام چیست؟
در نگاه اول تعداد فالوورهای اینستاگرام بسیار مهم است. یعنی در روانشناسی شبکه های اجتماعی تعداد فالوورها بیش از هر نقطه دیگری بیننده را جذب می کند. بنابراین افزایش تعداد فالوورها برای محافل عمومی یا انبوه اهمیت پیدا کرده است. در واقع، هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، اعتماد مخاطبان شما به Pitch شما بیشتر خواهد شد و تاثیر بیشتری روی Pitch خود خواهید داشت.
از طرفی افزایش تعداد فالوورها به کسب و کارها کمک می کند تا محصولات بیشتری را ببینند و فروش را افزایش دهند. به طور کلی از هر نظر می خواهیم مزایای افزایش تعداد فالوور را ببینیم، موارد زیادی وجود دارد که نشان از اهمیت فالوور در اینستاگرام دارد.
چه کسی در افزایش فالوور رایگان خوب است؟
همه ما می دانیم که پرداخت هزینه های گزاف برای همه امکان پذیر یا آسان نیست. از این منظر باید به دنبال روش های رایگان برای رسیدن به اهداف خود باشید. افراد زیادی هستند که به دلیل کمبود هزینه و بودجه، روش های رایگان را انتخاب می کنند. به عنوان مثال افرادی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند و فید عمومی خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اند. از آنجایی که در ابتدا هستند، بودجه سنگینی ندارند.
عموما بسیاری از افراد بودجه محدودی دارند و نمی توانند از روش های گران قیمتی مانند تبلیغات برای افزایش فالوور خود استفاده کنند. شما می توانید با جستجوی عبارت “بیشتر فالوور” در “بیشتر فالوور” در گوگل به هدف خود نزدیک شوید.

افزایش فالوور در اینستا
اولین راه برای جذب فالوور از گوگل (موثرترین راه)
روشی که در زیر به اشتراک می گذاریم ممکن است کمی وقت گیر باشد، اما قول می دهیم که 100٪ کار می کند و می تواند کلید موفقیت شما در اینستاگرام باشد که به شما کمک می کند هزاران دنبال کننده واقعی و هدفمند را از طریق Google بدست آورید. اما مراحل انجام کار چیست؟
به این ترتیب از وردپرس برای راه اندازی وب سایتی استفاده می کنید که مربوط به صفحه اینستاگرام شما باشد، مثلاً اگر در اینستاگرام لوازم آرایشی می فروشید، وب سایتی برای لوازم آرایش ایجاد کنید. و شما فعال هستید و محتوا را از اینستاگرام بکشید. محتوا برای وب سایت ایجاد کنید. این کار را انجام دهید.
پس از مدتی مشاهده خواهید کرد که بازدیدکنندگان وب سایت شما جذب شده اند و همه این بازدیدکنندگان واقعی هستند و همه آنها هدف و علاقه مند به صنعت آرایشی و بهداشتی هستند، جایی که باید صفحه اینستاگرام خود را به عنوان یک بنر جذاب در وب سایت خود تبلیغ کنید. اگر از این روش استفاده کنید می توانید فالوورهای زیادی داشته باشید و نیازی به استفاده از روش های دیگر ندارید.
راه دوم برای افزایش تعداد فالوور گوگل (راه آسان) است.
روش دوم گرفتن فالوور از طریق گوگل روشی است که نسبت به روش اول زمان کمتری نیاز دارد اما برای کسانی که وقت و حوصله استفاده از روش اول را ندارند فوق العاده موثر و بسیار مناسب است البته اگر از هر کدام استفاده کنید. روش در ترکیب از نتیجه شگفت زده خواهید شد.

 

روش دوم افزایش فالوور از طریق گوگل
به این ترتیب، ما صفحه اینستاگرام خود را در بسیاری از وب سایت های محبوب به صورت هوشمندانه تبلیغ می کنیم، به عنوان مثال، اولین وب سایتی که همیشه توصیه می کنم جامعه وب سایت Ninny است، ابتدا شما عضو این انجمن خواهید شد، سپس موضوعات مرتبط می شوند. در موضوع صفحه اینستاگرام شما می توانید خود را اینجا مثلا در زمینه لوازم آرایش ببینید و اکانت اینستاگرام خود را با یک متن تبلیغاتی تبلیغ می کنید.
به من اعتماد کنید، بسیاری از افراد فقط از طریق سایت نینی می توانند فالوورهای زیادی جذب کنند و کسب و کار اینستاگرام خود را تغییر دهند. ما علاوه بر سایت نینی، سایت ها و انجمن های دیگری مانند انجمن پرشین تول، وب سایت های تبلیغاتی مختلف را ارائه می دهیم. مانند دیوار، شیپور و غیره.
راه دیگری هم برای تقویت روش دوم وجود دارد که زیر پست های سایت های مرتبط با موضوع خود کامنت بگذارید، مثلا اگر کرم پودر می فروشید در گوگل تایپ کنید و مثلا عبارت best makeup cream (مثلا اگر موضوع صفحه شما کرم پودر است!)، وب سایت های زیادی به شما نشان داده می شود، هر کدام را یادداشت کرده و صفحه اینستاگرام خود را در قسمت نظرات تبلیغ کنید.