چگونه وقتی وقت ندارید وبلاگ بنویسید

سازماندهی به شما کمک می کند تا اهدافی را برای وبلاگ خود تعیین کرده و به آنها برسید. اگر از صفر شروع می کنید، راهنمای ما برای راه اندازی وبلاگ را بررسی کنید.

چگونه وقتی وقت ندارید وبلاگ بنویسید

1. از قالب های وبلاگ استفاده کنید.

وبلاگ نویسی از بسیاری جهات دیوید را به یاد ورزش می اندازد. برای اینکه بتوانید در آن موفق باشید، باید یک روال را ایجاد کنید. دیوید می‌گوید: «این در برنامه‌ریزی شده است. “این در مورد ایجاد آن در زندگی شما و تبدیل آن به طبیعت دوم است، مانند دویدن صبح ها یا انجام یوگا بعد از کار.”

هنگامی که سازماندهی کردید و یک روال را ایجاد کردید، ممکن است متوجه شوید که زمان بیشتری برای نوشتن از آنچه قبلاً تصور می شد دارید.

3. فهرستی از ایده ها را نگه دارید.

این مقاله در ابتدا در دسامبر 2010 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

یک تقویم محتوا ایجاد کنید تا به شما کمک کند محتوای خود را از قبل برنامه ریزی کنید و ضرب الاجل های معقولی را تعیین کنید. تعطیلات یا رویدادهای فصلی را که ممکن است بر برنامه محتوای شما تأثیر بگذارد، یادداشت کنید.

وقتی همه اطلاعات مرتبطی را که می‌خواهید در یک مکان قرار دهید در اختیار داشته باشید، نوشتن بسیار آسان‌تر است. قبل از نشستن برای نوشتن و سازماندهی اطلاعات در یک طرح کلی، درباره موضوع انتخابی خود تحقیق کنید.

ایده های محتوایی را از موقعیت های مختلف زندگی جمع آوری کنید و راه هایی برای اعمال آن ها در صنعت خود بیابید.

8. یک فریلنسر استخدام کنید.

وقتی وقت ندارید چگونه وبلاگ بنویسیم؟ ما با نویسنده و کارشناس بازاریابی دیوید میرمن اسکاتن صحبت کردیم که چگونه با ایجاد یک روال از اشتباهات رایج مدیریت زمان جلوگیری کنیم.

هنگام نوشتن بسیار وسوسه انگیز است که بخواهید متوقف شوید و اصلاح کنید. این کار را نکن این جریان نوشتن شما را می شکند.

ایجاد کلاسترهای موضوعی می تواند به شما کمک کند استراتژی محتوای وبلاگ خود را بسط دهید. یک خوشه موضوعی دارای چندین مقاله است که بر اساس یک موضوع مشترک یا موضوع مرتبط گروه بندی شده اند. به عنوان مثال، ممکن است یک صفحه ستونی داشته باشید که نمای کلی یک موضوع را ارائه می دهد. از آنجا، می‌توانید مقالات عمیق‌تر و خاص‌تری در مورد موضوعات فرعی مرتبط ایجاد کنید.

در عوض، ابتدا پیش‌نویسی را بنویسید که به ذهنتان خطور کند. بدون توقف برای رفع اشتباهات تایپی یا ویرایش، رشته افکار خود را دنبال کنید. هدف این است که فقط افکار خود را در صفحه قرار دهید. هنگامی که پیش نویس اولیه شما نوشته شد، همیشه می توانید به عقب برگردید و تغییراتی را ایجاد کنید.

6. به روز رسانی مقاله را انجام دهید.

→ اکنون دانلود کنید: 6 قالب رایگان پست وبلاگ

گاهی اوقات حجم کاری شما بیش از حد سنگین است و می توان از تلاش های شما در جاهای دیگر استفاده کرد. اگر منابع و بودجه لازم برای انجام آن را دارید، استخدام کمک خارجی نیز ممکن است یک گزینه عالی باشد.

با محتوای قدیمی‌تر، ممکن است لازم باشد تحقیقات بیشتری را اضافه کنید و آن را برای دقت به‌روزرسانی کنید، اما معمولاً زمان کمتری نسبت به نوشتن یک مقاله جدید از ابتدا نیاز دارد. محتوای موجود خود را مرور کنید. آیا مقالاتی وجود دارند که بتوانید در مورد آنها عمیق تر تحقیق کنید؟ آیا پیشرفت‌هایی در صنعت وجود داشته است که می‌توانید شامل آن شوید؟ آیا زاویه جدیدی برای کشف وجود دارد؟

7. ایده های محتوا را هر کجا که می روید پیدا کنید.