چیست و چگونه آن را به روش صحیح انجام دهیم [According to Experts]

بنابراین هر گروه اقلیت را که در طول کمپین بازاریابی چندفرهنگی خود هدف قرار می دهید، فقط مطمئن شوید که فردی در تیم شما دانش عملی و تجربه زندگی برای بررسی صحت آن را دارد.

با افراد گروه های اقلیت که در تیم بازاریابی چندفرهنگی شما حضور ندارند، مصاحبه کنید.

اگر برند شما واقعاً می‌خواهد همدلی را تمرین کند، کارمندان شما باید بدانند که بودن در جایگاه مشتریان شما چگونه است. در غیر این صورت، اگر فردی را در تیم خود ندارید که بتواند کمپین بازاریابی شما را با یک قومیت یا فرهنگ خاص مرتبط کند، ممکن است به نظر برسد که محتوای شما با انگیزه پنهانی ایجاد شده است.

از ابتدای دبیرستان تا پایان دبیرستان، بیشتر به عنوان یک آمریکایی شناخته می شدم نه فقط به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق دوستانم آمریکایی بودند، بلکه به این دلیل که متوجه شدم متفاوت هستم. و من این را دوست نداشتم.

به عنوان یک آمریکایی آسیایی، مولان، جرمی لین و جان چو قهرمانان من هستند، زیرا با وجود اینکه آسیایی ها در فرهنگ پاپ به شدت کمتر معرفی می شوند و معرفی نادرست هستند، این سه نفر بر آن ناملایمات غلبه کردند و خود را در یک نور مثبت قرار دادند، که به نفع جامعه آسیایی آمریکایی بود.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

هیچ چیز بدتر از یک کمپین بازاریابی خودخواهانه نیست که به عنوان عدالت اجتماعی ظاهر شود (من به شما نگاه می کنم کندال جنر). حتی اگر نیت درستی داشته باشید، اجرای ضعیف می‌تواند کمپین شما را به تبلیغاتی SNL Cheetos تبدیل کند.

اینجا را کلیک کنید تا از بهترین کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی که تاکنون دیده ایم الهام بگیرید.

اگر نمی توانید فردی را استخدام کنید که بتواند گروه اقلیت هدف کمپین بازاریابی چند فرهنگی شما را نمایندگی کند، بهترین گزینه بعدی شما مصاحبه با افرادی است که می توانند. برای انجام این کار، با افراد در شبکه، حلقه اجتماعی یا خانواده خود تماس بگیرید و از آنها در مورد چالش هایی که به عنوان یک اقلیت با آن روبرو هستند سؤال کنید.

صحت و صحت کمپین بازاریابی چندفرهنگی خود را سه بار بررسی کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، اگر کمپین بازاریابی چندفرهنگی شما بتواند چالش‌هایی را که یک گروه اقلیت با آن روبرو هستند روشن کند و منافع آن‌ها را برای جامعه برجسته کند، نه تنها وفاداری گروه را به برند خود افزایش می‌دهید، بلکه باعث می‌شوید آنها احساس کنند یک متحد واقعی و همدل داشته باشید.

حتی اگر جهان امروز یک دیگ ذوب است، اکثر برندها به گونه ای بازار می کنند که فقط برای اکثریت قومیت یا فرهنگ یک کشور جذاب است. این بدان معناست که تعداد زیادی از افراد وجود دارد که برندها با آنها همخوانی ندارند.

این ذهنیت به کالج هم سرایت کرد، جایی که من اقتصاد و تجارت خواندم، بیسبال بازی کردم و به یک انجمن برادری پیوستم – همه اینها را یک آمریکایی آسیایی معمولی انجام نمی‌داد. به عنوان یک ارشد، تصمیم گرفتم در اسکاتلند در خارج از کشور تحصیل کنم و هدفم دوستی با تعداد زیادی پسر و دختر از آن سوی برکه بود. اما در پایان ترم تقریباً هیچ یک از دوستانم اروپایی نبودند. و هیچکدام آمریکایی نبودند. اکثر آنها در واقع آسیایی بودند.

زیرا، در نهایت، اجازه دادن به گروه‌های اقلیت که بدانند نه تنها متفاوت بودن اشکالی ندارد، بلکه شگفت‌انگیز است که دیدگاه‌های متفاوتی را به مکان‌هایی که به آن مهاجرت می‌کنند ارائه می‌کنند، جامعه را به جلو می‌برد و به کودکان مهاجری مانند من کمک می‌کند تا به آنچه واقعاً هستند افتخار کنند. هستند.

چگونه بازاریابی چند فرهنگی را به روش صحیح انجام دهیم

یک تیم بازاریابی چندفرهنگی متنوع استخدام کنید.

با این حال، ایجاد فروش بیشتر نباید تنها دلیل بازاریابی شما برای گروه های اقلیت باشد. شناخت قومیت ها و فرهنگ های آنها باید یکی دیگر از عوامل محرک بزرگ باشد.

یکی از بزرگترین دلایلی که باعث شد من عاشق تحصیل در خارج از کشور، علاوه بر سفر به دنیا و کلاس نرفتن باشم، این بود که با گروهی از پسران آسیایی دوست شدم که به شدت به قومیت و فرهنگ ما افتخار می کردند. و این به من آموخت که چقدر مهم است که به هویت خودم افتخار کنم. قبل از اینکه در خارج از کشور تحصیل کنم، هرگز یک فرد آسیایی را ندیده بودم که ادعا کند به آنچه که هستند افتخار می کند، و من واقعاً به آن افتخار نمی کردم. اما پس از ملاقات با دوستان آسیایی ام در اسکاتلند، که از کشورهای آسیایی مانند سنگاپور، مالزی، فیلیپین، بوتان و هند بودند، الهام گرفتم که ذهنیت خود را تغییر دهم.