کتاب‌ کمک درسی متوسطه دوم خرید و ارسال سریع با تخفیف ویژه بانک کتاب مارکا | ketabko

کتاب‌ کمک درسی متوسطه دوم خرید و ارسال سریع با تخفیف ویژه بانک کتاب مارکا | ketabko

گفتنی‌ست که کتابراه کتاب‌های رایگان بسیاری دارد و همه را در اختیارتان قرار می‌دهد و برای دانلود و خرید کتاب صوتی نیز می‌توانید از طریق این اپلیکیشن اقدام کنید. امروزه بسیاری از کتاب‌ها به صورت الکترونیکی در دسترس عموم قرار می‌گیرد و استقبالی که از این پدیده صورت گرفته نشان می‌دهد که فرهنگ استفاده از کتاب‌های الکترونیکی رواج یافته است. با این اوصاف باید شرایطی را فراهم کرد تا دانشجویان نیز از این امکانات جدید استفاده نمایند.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. اگه سطح خودون رو تو درسای مختلف بگید و بگید تا الان چه کتاب هایی داشتید میتونم بهتر راهنماییتون کنم. بیشترتست های این کتاب سطح آسان و متوسطی دارند و از تست های سطح بالا خبری نیست. امیر علی میری، رضا خالو و سیروس یعقوبی این کتاب را نوشته اند. دکتر کمیل نصری، دکتر ابوذر نصری، دکتر حسن محمد نشتایی و گروه آموزشی ماز وظیفه تالیف آن را بر ادامه مطلب عهده داشته اند.

روان شناسی جامع ۱۴۰۲ مشاوران

درس فیزیک، یکی دیگر از درس‌هایی است که ممکن است شبهات و ابهامات زیادی را با خود به همراه داشته باشد. این درس یکی دیگر از مهم‌ترین دروس تخصصی دانش‌آموزان پایه دهم است که بایستی به طور کامل فهمیده شود. بهترین کتاب های کمک درسی فیزیک دهم تجربی، به دانش‌آموز کمک می‌کند تا مفاهیم را درک، مسائل را فهمیده و به سادگی به راه‌حل مناسب برسد. با افزایش قیمت کاغذ و بالا رفتن قیمت کتاب های کمک آموزشی به تبع آن، بسیاری از افراد در خرید کتاب های کمک آموزشی و عمومی دچار مشکل شدند و یکی از دغدغه های فکری دانش آموزان تخفیف کتاب های کمک آموزشی است.

کتاب شب امتحان فلسفه 2 – دوازدهم انسانی

بیشتر دانش‌آموزانی که قصد آمادگی و شرکت در آزمون سراسری را دارند باید با مطالعه آزمون‌های سراسری سال گذشته و تمرین و تکرار، خود را با نمونه سوالات و تست‌های احتمالی آشنا کنند تا بتوانند با آمادگی بیشتری برای شرکت در کنکور سراسری حضور داشته باشند. این کتاب شامل 8 درس است هر درس درسنامه ای کامل به همراه نکات مهم درس و تست های متنوع دارد. یونیکتاب منبعی است که در آن می‌توانید کتاب درسی پایه‌ی اول تا کنکور را در به صورت اینترنتی همراه با ارسال رایگان خریداری کنید.

  • با توجه به قابلیت های پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال بسته به اکثر کشورهای جهان، چی بخونم امکان ارسال بسته های پستی شامل کتاب و لوازم تحریر به خارج از کشور را فراهم نموده است.
  • اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.
  • کتاب زیست شناسی دهم تجربی سری میکرو طبقه بندی گاج کتابی بسیار محبوب در بین دانش آموزان است این کتاب در کنار درسنامه ای مختصر تمرکز بیشتر خود را بر روی تست گذاشته است و به همین خاطر برای دانش آموزان کنکوری بسیار مناسب خواهد بود.
  • دانلود کتاب کمک درسی هنرستان، دانلود کتاب کمک درسی تجربی، دانلود کتاب کمک درسی مقطع ابتدایی و…

این سایت همواره تلاش می‌کند تنوع و کیفیت را در اولویت کار خود قرار دهد و رضایت کاربران در نظر بگیرد. بر همین اساس شما به راحتی می‌توانید برایخرید بهترین کتاب‌هابا هر موضوعی اقدام کنید و این آثار را به صورتکتاب پی دی اف ،کتاب صوتیوکتاب الکترونیکیبیابید. های بوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین کتابفروشی های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با کتابفروشی های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین کتابفروشی اینترنتی ایران تبدیل شود.

یازدهم انسانی ›