گوشواره صفحه 2 از 6 خرید انواع گوشواره زنانه و دخترانه استیل و ژوپینگ | hsaatchi

گوشواره صفحه 2 از 6 خرید انواع گوشواره زنانه و دخترانه استیل و ژوپینگ | hsaatchi

به عنوان مثال برای خرید گوشواره طلا دخترانه با طلای 18 عیار، فاکتورهایی از جمله قیمت لحظه‌ای طلا، وزن گوشواره، اجرت ساخت، سود فروشنده و مالیات طلا خرید آنلاین تاثیرگذار است. از این رو نمی‌توان قیمت ثابتی را برای گوشواره‌های طلا تعیین کرد. این گوشواره‌ها در قالب رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند و می‌توانند ظاهر زیبایی را برای شما خلق کنند.

  • با این حال امکان ساخت سفارشی گوشواره طلا زنانه جدید مطابق با بودجه و سلیقه مشتری نیز وجود دارد، امکان تغییر سنگ‌های جواهر، میزان وزن طلا، ابعاد و اندازه نگین‌های جواهر و…
  • پس انتخاب نوع گوشواره بهتر است متناسب با ظاهر دلخواهی باشد که مدنظر دارید.
  • از گوشواره‌های آویزی یا هر طرح گوشواره بلند خودداری کنید و به سراغ طرح‌های کوچک یا میخی بروید.

در بین انواع مدل های گوشواره طلا نیز، مدل هایی که طراحی بدون نگین و سنگ های قیمتی دارند، قیمت پایین‌تری نسبت به مدل های سنگ‌دار و نگین‌دار دارند. همچنین انتخاب نوع قفل گوشواره نیز می‌تواند در خرید گوشواره طلا ارزان به شما کمک کند. مدل‌هایی که فقل های سبک تر دارند مانند قفل های میخی و پیرسینگ ها نسبت به قفل های دیگر وزن کمتری دارند.

گوشواره طلا طرح بولگاری مدل سرپنتی کد CE456

محافظ پشت گوشواره از جنس نقره بوده و اين گوشواره ظریف بخاطر طراحي زيبا و نگین های مارکیز درخشان جلوه بسیار زیبایی روی گوش داشته و مناسب استفاده به صورت روزانه یا دادن هدیه ای خاص می باشد… در این بخش انواع مدل‌های گوشواره زنانه طلا و جواهر قابل مشاهده و سفارش است. با این حال امکان ساخت سفارشی گوشواره طلا زنانه جدید مطابق با بودجه و سلیقه مشتری نیز وجود دارد، امکان تغییر سنگ‌های جواهر، میزان وزن طلا، ابعاد و اندازه نگین‌های جواهر و…

گوشواره ستاره

پس انتخاب نوع گوشواره بهتر است متناسب با ظاهر دلخواهی باشد که مدنظر دارید. گوشواره طلا، یکی از زیورآلاتی است که تاثیر فوق‌العاده‌ای در زیباتر به نظر رسیدن استایل و حتی چهره شما دارد. مشاوران ما در طول روز همراه شما هستند تا شما عزیزان بهترین انتخاب را در خرید جدیدترین مدل‌های گوشواره زنانه طلا داشته باشید. اگر تن پوست‌تان گرم است، گوشواره طلا زرد انتخاب بهتری برای شماست. گوشواره طلا هدیه‌ای بسیار زیبا و با ارزش هم برای خودتان و هم برای کسی است که او را دوست دارید. گوشواره کلیپسی که معروف‌ترین آن‌ها اکسترا است یکی از ناامن‌ترین مدل‌ها در زمینه قفل است البته جدیداً یک قفل اضافه به این مدل اضافه شده اما باز هم نیاز به توجه بیشتر دارد.